Czy PiS–owska tandeta może pokonać Rafała Trzaskowskiego? (film)

Czy PiS–owska tandeta może pokonać Rafała Trzaskowskiego? (film)

Wygląda na to, że ekipa Patryka Jakiego „wystrzelała” się już z rzeczowej argumentacji i brnie w kierunku pospolitej tandety. Mieliśmy już epizod z darmową gazetką „Warszawski Wieczór”, której okładkę zdobił wizerunek kandydata Zjednoczonej Prawicy na prezydenta stolicy. Autor tego zawstydzającego wydawnictwa – właściwy człowiek na właściwym miejscu –  niejaki Robert Wyrostkiewicz, jak informował „Dziennik Bałtycki”, a dziś przypomina naTemat, skazany został swego czasu prawomocnym wyrokiem za – nazwijmy to – przywłaszczenie dokumentów z Instytutu Pamięci Narodowej.

Teraz przyszedł czas na kolejną tandetę… Miało być „śmieszno, a zrobiło się „straszno”.

„Wiecie co, pisowskie ziutki, poczucie humoru to nie jest wasza mocna strona” – napisał internauta na Twitterze pod nagraniem „Ucho Rafała”… Jest to ponoć zwiastun „czegoś większego”, rangą aspirującego do „Ucha Prezesa”, a wymierzonego przeciwko kandydatowi Koalicji Obywatelskiej, na stanowisko prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

https://twitter.com/zbigniew101956/status/1020754597986566144

„Twórcy” zapewniają, że ciąg dalszy nastąpi. Już teraz jednak „po oczach” daje żenujący poziom tego przedsięwzięcia: słyszymy np.  dialog między „aktorem” grającym rolę Rafała Trzaskowskiego, a odtwórczynią roli wiceprezydent Kingi Gajewskiej. Od merytorycznej strony jest to niewątpliwa wpadka, bo wiadomo, że kandydatem na wiceprezydenta stolicy jest Paweł Rabiej.

W rozmowie padają cytaty z innych wypowiedzi Trzaskowskiego oraz z jego wpisu w rocznicę śmierci Bronisława Geremka.

Całości tandety „uroku” dodaje tzw. „akcja”. „Suchary Karola Strasburgera to przy tym szczyt finezji. Ba, żenujące dowcipy z nieistniejącego już „Studia YaYo” miały więcej polotu niż to, co poniżej – komentuje naTemat.

Że za tym żenującym „dziełem” stoi sztab Patryka Jakiego – cisza. Podobnie zresztą było właśnie z darmową gazetką „Warszawski Wieczór”.

Na Twitterze niektórzy podzielili się refleksjami po tym, co zobaczyli:

 „… ani to śmieszne ani tragiczne po prostu żenada bez pomysłu i w dodatku słabo zagrana oby nie było drugiego odcinka, bo kompletnie nic to nie wniesie nikt nawet nie zauważ,y że po pierwszym odc. nie ma kontynuacji.” – czytamy.

/jp/

Źródło: naTemat

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Maciek123454321WaldemarZgredzinkaJoannaZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Wszystko jest możliwe, bo to Tandeta Narodowa i „Patryjotyczna”…

Joanna
Joanna

prymitywne chamstwo to i prymitywne dowcipy

Zgredzinka
Zgredzinka

Ale żenada !!!
Dobrze powiedział były komunistyczny prokurator Stasiu Piotrowicz … przekaz rządowych mediów dostosowany został do poziomu oglądającego „suwerena”.

Waldemar
Waldemar

Kto chrupie te suchary? bo ja dowiedziałem się o nich dopiero z tego portalu. Jakiemu jak się zdaje marzy się mała powtórka z kampanii Komorowskiego i lanie gnojowicy przez pisowskich trolli. To byłó dobre wtedy , ale powtórka w Warszawie nie wyjdzie. Zresztą, tak na marginesie, do ośmieszania Jakiego zbyteczny jest sztab od ciemnego PR – robi to znakomicie sam.

Maciek123454321
Maciek123454321

Proszę szanownych Państwa – taka mała refleksja. Dla PiS-u czas zatrzymał się 25 października 2015 roku. Tak zwany „suweren” liczył sobie wtedy 5.711.687 osób spośród 30.629.150 uprawnionych do głosowania. Dokładnie 18.65% ogółu Polaków po 18-tym roku życia. Od trzech lat słyszę o „woli suwerena”. Od trzech lat ciągle ta sama zdarta płyta „przez 8 lat rządów PO-PSL…” chamskie epitety (ciekawe swoją drogą, dlaczego wciąż te same?…) Od przeszło 2 lat chwalenie się 500+. Im chyba się wciąż wydaje, że płyną na fali wielkiej popularności. Tak się prezentują w mediach. A naprawdę jest tak, że odgrodzili się od narodu czym się… Czytaj więcej »