Czy posłanka PiS ma „Tuskofobię”?

Czy posłanka PiS ma „Tuskofobię”?

Do takiego wniosku można dojść, obserwując aktywność Krystyny Pawłowicz na Twitterze. Weekend poświęciła bowiem Donaldowi Tuskowi. W niedzielę zajęła się „tropieniem” przewodniczącego Rady Europejskiej na… obozach harcerskich”. – „Pytanie ze znaną odpowiedzią: Czy można sobie wyobrazić – szczęśliwie byłego już – polskiego premiera D.TUSKA przy harcerskim ognisku śpiewającego POLSKIE pieśni patriotyczne, partyzanckie i powstańcze? Można….?” – napisała posłanka PiS.

Jak się okazuje – trafiła kulą w płot, bo internauci w odpowiedzi dosłownie zasypali ją zdjęciami Tuska w otoczeniu harcerzy. Na jednej z fotografii widać go także z żoną, więc Pawłowicz nie dała za wygraną: – „Pytam o udział w harcerskim ognisku i wspólny śpiew, a nie o przygodne zdjęcie po drodze z żoną po zakupy” – próbowała nieudolnie się bronić. Pojawiły się więc kolejne zdjęcie, dokumentujące udział Donalda Tuska w imprezach organizowanych przez harcerzy.

„Pani poseł pozwoliłam sobie także poszukać zdjęć premiera Jarosława Kaczyńskiego na takim ognisku, bo widzę, że to dla Pani ważne. Niestety nie znalazłam” – napisała do Pawłowicz dziennikarka Dominika Długosz. Odpowiedzi posłanki PiS nie było…

Natomiast w sobotę Krystyna Pawłowicz wypisywała na Twitterze „rady” dla Donalda Tuska. – „Porzucił pan urząd premiera PL dla fuchy zagranicznej, TO niech pan już zostawi tę znienawidzoną Polskę i nas w świętym spokoju”.

Pisaliśmy o tym w artykule „Krystyna Pawłowicz znów „z pełną klasą” uaktywniła się w sieci”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
WitoldewaJabsmętekMaria Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

To tylko bolszewicki trismus.

Maria
Maria

Może to zakochanie bez spełnienia i chęć zwrócenia na siebie uwagi w każdy możliwy sposób. )-:

smętek
smętek

Przepraszam, czy rozlicznych tekstów tego ludzkiego tworu nie można, zwyczajnie, lekceważyć? Jak zorientuje się, że sobie śpiewa a muzom to zaprzestanie tych „popisów smaku intelektualnego”.

Jab
Jab

Ta Krycha ma tuskofobię bo taką ciężką chorobę ma kurdupel z Nowogrodzkiej. Ona tylko spełnia jego życzenia aby dowalać Tuskowi gdzie można i ile można i nie można. Kurdupel nigdy nie będzie miał przymiotów Tuska i zżera go zazdrość co przydupasy przekuwają na walenie w Donalda zawsze i wszędzie.

ewa
ewa

Ktoś kiedyś powiedział cnowa wali na mózg

Witold
Witold

Pani Krysia wykazała się ponownie. W swoisty sposób pojęła hasło, żeby zakończyć mowę nienawiści. No i proszę! Kulturalnie zwróciła się do Donalda Tuska, per „pan”. A przecież mogła użyć dowolnego wariantu z arsenału nazw, jak chociażby „ty zdradziecka mordo”. Przypomina mi się stara historia o Leninie, który, gdy dzieci stłukły mu szybę piłką, odrzucił im te piłkę, a przecież mógł je zabić. Proponuję nominować panią Krysię na „miss kultury 2019!”