Czy rządzą nami debile?

Czy rządzą nami debile?

W zasadzie nie trzeba się długo zastanawiać nad odpowiedzią, bo – stylem swojego wpisu na Twitterze, precyzuje ją najtrafniej – jeden z czołowych funkcjonariuszy Prawa i Sprawiedliwości Dominik Tarczyński.

„Uderzył w stół a nożyce się odezwały” – skomentował jego wpis czytelnik portalu gazeta pl.

Z sobie tylko właściwą „werwą” Tarczyński nazywając byłego szefa MSZ Dariusza Rosatiego „komunistycznym donosicielem”, który służy sowieckim interesom napisał: „Won za Don czerwona zarazo! Sprzedawczyk”…

Była to reakcja na słowa polityka PO, który wcześniej skrytykował partię rządzącą, nazywając ją właśnie „debilami”. „I niestety naród bije im brawo. Do spółki z Putinem” – dodał Rosati.

Polityk PO odniósł się w ten sposób do wpisu dziennikarza „Gazety Wyborczej” mówiącego o tym, że obecnie rządzący „rozbroili” polski wywiad, upubliczniając zbiór zastrzeżony.

Za „niewyszukanym” wpisem PiSowca ruszyła tymczasem lawina komentarzy: „Tarczyński właśnie udowodnił, że Rosati, choć go nie znoszę, ma rację”; „Podpisuję się pod ocena Dariusza Rosatiego bez chwili wahania” – piszą czytelnicy portalu.

I tylko jeden odbiega od tego stylu: „Pan Rosati nie ma racji. Rządzą cwaniaki, inteligentni kombinatorzy, populiści, którzy wiedzą jak trafić ze swoim przekazem do wyborcy. Fakt, adresują swój przekaz do mniej rozumiejących Polaków, ale skuteczność, z jaką to robią, świadczy o ich inteligencji i sprycie jak najlepiej”.

/j/

źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
WaldemarAntyKaczorAleksanderZwinkaewa Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ewa
ewa

Rosati ma racje, debile nami rządzą , co jeden to głupszy a społeczenstwo krzyczy jeszcze, jeszcze

Zwinka
Zwinka

Pytanie to nie czy, tylko dlaczego… Tak krawiec kraje ??? 🙁

Aleksander
Aleksander

Żeby tylko debile.

AntyKaczor
AntyKaczor

Antoni M. rozpoczął proces rozbrajania Polski a IPN go kończy. Teraz poufne informacje będziemy czerpać z Twittera. W tym nasi politycy są wyjątkowo sprawni, więc nie musimy się o bezpieczeństwo kraju obawiać. Zresztą wzorem dla nich jest Pomarańczowy Człowiek – Miszczu Twita. Zastanawiam się czy ktoś z tych kretynów kiedykolwiek pomyślał o konsekwencjach swoich działań

Waldemar
Waldemar

Zgadzam się z ostatnim komentatorem w jednym: faktycznie, przekaz PiS jest adresowany do ludzi najmniej zorientowanych w tym, co dzieje się w kraju i na świecie – mówiąc najłagodniej jak można. Ujawnienie tych list – czyli dokończenie rozwałki polskiego wywiadu przez Maciarewicza – powinno stanowić skandal, wywracający do góry nogami polityczne status quo w kraju. Tymczasem – wskaźniki poparcia nawet nie drgnęły. Tyle, że oslawiona teflonowośc PiS w którymś momencie się skończy. Pytanie, które w tym momencie mnie interesuje, to własnie od czego PiS i jego władza zacznie się sypać? Czy tylko, gdy skończy się kiełbasa na kolejne wybory?