Czy syn Szydło porzucił kapłaństwo? Była premier nie chce komentować sprawy

Czy syn Szydło porzucił kapłaństwo? Była premier nie chce komentować sprawy

Europosłanka Szydło była gościem w programie „Tłit” portalu Wirtualna Polska. Polityczka odniosła się w nim do ostatnich publikacji „Gazety Wyborczej” na temat jej syna – Tymoteusza, który rzekomo mógł porzucić stan kapłański.

 

Mój syn jest osobą prywatną. To jest jego prywatne życie” – mówiła, podkreślając, że media i dziennikarze nie powinni interesować się losami jej rodziny. Przekonywała też, że jej bliscy muszą zmagać się z „hejtem”.

Ja staram się ich chronić, ponieważ nie są oni zaangażowani publicznie (…) Nikt nie pełnił też żadnych funkcji w spółkach Skarbu Państwa, a hejt na moją rodzinę był nieuprawniony i bardzo bolesny” – kontynuowała była premier.

 

Tymoteusz Szydło przyjął święcenia kapłańskie w maju 2017 roku – pierwsza msza z jego udziałem była transmitowana w mediach należących do o. Tadeusza Rydzyka. Młody ksiądz przez pewien czas cieszył się niemal statusem prawicowej gwiazdy. Wszystko zmieniło się, gdy w sieci pojawiły się plotki sugerujące, że kapłan wdał się rzekomo w romans.

Zostań patronem KODUJ24.PL

We wrześniu 2019 roku ksiądz zniknął z mediów i przestał się udzielać publicznie. Milczenie Tymoteusza Szydło jeszcze bardziej zintensyfikowało złośliwe plotki. Ostatnie losy syna polityczki PiS nie są publicznie znane.

/nt/

Źródło: radiozet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o