„Czy urodziny mamy pana premiera to faktycznie temat dla agencji prasowej?”

„Czy urodziny mamy pana premiera to faktycznie temat dla agencji prasowej?”

„Drogie PAP Informacje, czy urodziny mamy pana premiera to faktycznie temat dla agencji prasowej?” – zapytał na Twitterze Bartosz Wieliński z „Gazety Wyborczej”.

 

W serwisie Polskiej Agencji Prasowej postanowiono bowiem poinformować, że matka Mateusza Morawieckiego ma urodziny! – „Premier w dniu urodzin swojej mamy: zawsze była dla nas najlepszą, najbardziej wymarzoną mamą na świecie” – tak zatytułowano tę „depeszę”.

A w materiale zacytowano wpis Morawieckiego z Facebooka z okazji 90 urodzin jego matki. – „Moje najwcześniejsze wspomnienia z dzieciństwa, niczym klisze fotograficzne, zarejestrowały obraz Mamy, zawsze tak zapracowanej, tak troskliwej, pamiętającej o takim bezliku spraw a zarazem budującej niepowtarzalny klimat naszego rodzinnego domu” – napisał m.in. premier.

 

„Prezes się wkurzy. Jego mama była fajniejsza niż mama Morawieckiego. Dymisja murowana”; – „Niedługo będzie na te urodziny rozkwitać morze kwiatów, ptaki będą płakać ze wzruszenia”;

– „Moja mama ma urodziny 27 czerwca. Bardzo proszę, by PAP uwzględnił ten fakt i powiadomił wszystkich, że to najlepsza mama ma świecie”; – „Czyli dogmat Jadwigi Kaczyńskiej – Matki Polki Wielkich Przywódców już nie obowiązuje?” – komentowali internauci.

 

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
KazimierzMariaBartWłodzimierz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Włodzimierz
Włodzimierz

Biedna matka „takiegosyna” …..

Bart
Bart

PAP – Polska Agencja Podlizująca (się)
Próbka tego, na czym polega wg pis renacjonalizacja mediów.

Maria
Maria

Nawet za Bieruta czy Gomółki nie obchodzono urodzin ich mam. No może w Korei czy Chinach się obchodzi?
Ludzie, gdzie my żyjemy?

Kazimierz
Kazimierz

Przestańcie Mateusza nazywać premierem zgodnie z art.147 KRP prezes oczywiście „techniczny”