Dalsza kompromitacja premiera na taśmach. Kto trzyma go za gardło?

Rząd miał być odchudzony a rozrósł się do niespotykanych rozmiarów

Kolejne fragmenty taśm nagranych w słynnej warszawskiej restauracji, z udziałem premiera Mateusza Morawieckiego, wprowadzają w osłupienie. Już nawet nie chodzi o słynną miskę ryżu. Teraz szef PiS–owskiego rządu zdradza bowiem pogardliwy stosunek do ludzi. Najlepiej ilustruje to jego dialog z wieceprezeską PGE Bogusławą Matuszewską. Dotyczy ona reklamy banku BZ WBK, którego Morawiecki był wówczas prezesem.

W opublikowanym przez Onet fragmencie rozmowy Matuszewska, pyta Morawieckiego o cykl reklam BZ WBK z udziałem słynnego aktora Chucka Norrisa.

„Chuck Norris działa” – pyta.

„Działa rewelacyjnie” – odpowiada dzisiejszy premier, a po chwili dodaje: „Ale ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite”.

Wielu klientów BZ WBK z pewnością pamięta Chucka Norrisa z reklam tego banku w 2012 roku. Działały niczym czarodziejska różdżka, bo Chuck Norris w Polsce jest postacią kultową, wzbudzającą sympatię i łączącą pokolenia, ikoną pop kultury. „Jego osoba daje ogromny potencjał komunikacyjny – już teraz zauważamy renesans faktów o Chucku” – tłumaczył wówczas prnews.pl Artur Sikora, dyrektor Obszaru Komunikacji Korporacyjnej i Marketingu Banku Zachodniego WBK.

Wieść niesie, że to nie koniec nagrań z premierem. Jest ponoć jeszcze jedna taśma, lecz sęk w tym, że nie wiadomo w czyim jest posiadaniu. Sławomir Neumann z PO sugeruje, że dysponentem taśm może być Ziobro i to on może trzymać premiera „za gardło”.

/p/

Źródło: naTemat

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
MagaIzabelaMaciek123454321RafałPolka gorszego sortu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Czy to, za co się ci „dżentelmeni” trzymają, to jest na pewno gardło ???

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

I dobrze. Wprawdzie autorytet naszego kraju na tym cierpi, ale z tą ekipą i tak już po zawodach, więc niech się żrą. im prędzej się nawzajem wyduszą, tym lepiej.

Maga
Maga

Możesz, sobie pomarzyć o końcu.

Rafał
Rafał

Ale oni się bezpiecznie czują w Polsce, którą podobno naprawiają. Może jednak przenieśli by swoją siedzibę na San Escobar?

Maciek123454321
Maciek123454321

Afera „Waterglut” się rozwija. Ja proponuję, żeby nasi „wodzowie” kolejne rozmowy z cyklu „ch…., d….. i kamieni kupa” oraz „zap………lać za miskę ryżu” odbywali na plaży naturystów zagłuszani przez szum fal morskich. A gdzie konkretnie, to zwrócić się trzeba do senatora Jana Marii Dwojga Imion Jackowkiego – głównego naturysty PiS.

Izabela
Izabela

Co do spotkania tych trzech KOŁTUNÓW PISOWSKICH w samochodzie to muszę przyznać, że to coś nowego bo zawsze było na Nowogrodzkiej. No cóż może obawiają się, że znowu ktoś ich nagra a to już nie będą „odgrzane kotlety”

Maga
Maga

Oj kołtunko, jad ci się kodomicki uszami wylewa.

Maga
Maga

Przecież powiedział prawdę, kodomici są głupi jak przysłowiowe buty