Dobra zmiana sieje spustoszenie w radiowej Trójce

Prezes PR twierdzi, że problemy Trójki są winą jej pracowników

Ciesząca się przez lata wielkim powodzeniem i rosnącą słuchalnością stacja Polskiego Radia traci na swej popularności, bo znikają z niej najlepsi. W ślad za tym w dół pędzi słuchalność rozgłośni z Myśliwieckiej.

 

Po Arturze Orzechu, Arturze Andrusie czy Michale Nogasiu przyszła teraz kolej na Annę Gacek. Decyzją Agnieszki Kamińskiej, prezeski Polskiego Radia dziennikarka z 19–letnim stażem pracy w PR została zwolniona ze skutkiem natychmiastowym…

To była moja pierwsza praca. Nie znam dorosłego życia bez pracy w Trójce” – napisała na Facebooku.

 

„Dziś nie usłyszymy się w Aksamicie. Jutro nie będzie mnie w Tonacji. W czwartek nie poprowadzę Do Południa. (…) nie ma dla mnie miejsca na antenie Trójki” – poinformowała swoich słuchaczy w poniedziałek rano.

O swojej dotychczasowej pracy Anna Gacek powiedziała: „Była to wielka przygoda”. Następnie wyliczyła: „Ponad tysiąc audycji. Sesje, koncerty, premiery, prowadzenie Listy Przebojów, dziewięć lat na Męskim Graniu, trzynaście na Off Festivalu, kilkanaście lat w antenowym, wspaniałym towarzystwie Wojciecha Manna”.

Dziennikarka podkreśliła, że nawet najmniej przychylne osoby nie mogły zarzucić jej braku profesjonalizmu. Wspomniała też o swoich materiałach, które miały ukazać się w radiowej Trójce.

Jestem teraz mieszanką skrajnych emocji, od dumy z wszystkiego co osiągnęłam, po lęk o przyszłość. Wiem jednak, że każdy koniec jest początkiem czegoś nowego” – dodała z nadzieją.

/p/
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
gwizdon
gwizdon
9 marca 2020 14:59

wyznawca pisu się cieszy Zenek już w TVP nie zarobi kolej na radio. Słuchalność nie ważna liczy się usłużność

Mariola
Mariola
9 marca 2020 15:10

Współczuję i bardzo mi przykro. Przyznaję, że Trójka była moją ulubioną stacją. Niestety, od czasu, kiedy przestali pracować w niej moi ukochani dziennikarze, przestałam być wierną słuchaczką. To niesamowite, ile wspaniałych rzeczy zniszczyła ta banda nieuków ( czytaj PiS).

Nihil
Nihil
9 marca 2020 19:54
Reply to  Mariola

Ja również jestem, a właściwie byłem słuchaczem Trójki. Banda pisdzielska niszczy wszystko co napotka na swojej drodze tyranii. Karma wraca. Pani Ani Gacek dziękuję za fajne i ubrane w słowa przenośni audycje. I te cudowne „przepychanki” z Panem Wojtkiem. Wiem że prawdziwa Trójka kiedyś wróci

Rafał P
Rafał P
9 marca 2020 15:59

No to ZAPRASZAMY DO TRUJKI.

MAGDA
MAGDA
11 marca 2020 07:25

Nie chodzi o dobrą/niedobrą zmianę, tylko o ludzi którzy nie potrafia się wznieść ponad poziom swoich egoistycznych pobudek. Osoba nie czująca radia nie powinna być szefem radia. Poprzednia ekipa wyrzuciła dużo dziennikarzy także z Trójki i co ? spoko ?. Osobiście najbardziej odczuwam brak Rosiaka i Karpolewicz. Sama Gacek (Mann także) nigdy nie podpisała listy w sprawie obrony zwalnianych dziennikarzy i chętnie przejmowała czas antenowy, było jej bardzo dużo w eterze. Nie zmienia to faktu, że podpisałam petycję w sprawie jej przywrócenia do radia. Nie muszę jej lubić i nie podoba mi się jej stosunek do kolegów, ale chodzi o zasadę chociaż przydałoby się jej trochę pokory.

Seb
Seb
11 marca 2020 11:57

Nie mówię w jaki sposób to zrobiono czy ładnie czy nieładnie ale słucham trójki ponad 40 lat i ta pani nigdy nie pasowała to tego radia nawet Mann przy niej obniżył poziom.