Dobrze ustawione żony Krzysztofa Czabańskiego – przewodniczącego Rady Mediów Narodowych

Dobrze ustawione żony Krzysztofa Czabańskiego – przewodniczącego Rady Mediów Narodowych

Krzysztof Czabański może być przykładem popieranych przez PiS wartości rodzinnych. Jego pierwsza żona, Barbara od 2006 r. jest prezesem spółki Srebrna-Media, którą założył Jarosław Kaczyński. Znacznie ciekawsza jest jednak pozycja jego drugiej żony – Anny Beaty.

 

Niedługo po wygranych przez PiS wyborach parlamentarnych  w 2019 r. pojawiła się w spółce Lotos. Jej mąż, poseł w latach 2015-19, nie dostał się tym razem do Sejmu, ale na pocieszenie otrzymał funkcję przewodniczącego Rady Mediów Narodowych. Anna Beata Czabańska bezskutecznie startowała w wyborach samorządowych do Rady Dzielnicy Warszawa-Mokotów. W 2016 r. wyrokiem Sądu Rejonowego w Warszawie została przywrócona do pracy jako wicedyrektor programowy Polskiego Radia.

Jak dostała się do spółki Lotos? Niestety, ani ona sama, ani Lotos Paliwa nie udzieliły odpowiedzi na to pytanie. „Panią Annę Czabańską powołano do Rady Nadzorczej Spółki LOTOS Paliwa 30 grudnia 2019 r. Wybór członków rad nadzorczych odbywa się zgodnie z wymogami ustawy z dnia 16 grudnia 2016 r.” – odpisało biuro prasowe. Na pytania o jej umiejętności i doświadczenie Lotos nie odpowiedział. Jej pensja także stanowi tajemnicę przedsiębiorstwa.

 

Nieoficjalnie wiadomo, że wynosi ona miesięcznie ok. 7-8 tys. zł, a wynagrodzenie na stanowisku dyrektorskim Polskiego Radia to co najmniej 15 tys. zł brutto. Sam Czabański, przypomnijmy, został w ubiegłym roku członkiem Rady Nadzorczej spółki Centrum Kart SA banku Pekao SA.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Oto piękny przykład programu „rodzina na swoim”.

/ep/

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zwinka
Zwinka
25 marca 2021 13:13

No ale na plus Czabańskiemu można zapisać fakt, że nie unieważnił pierwszej żony i sprawiedliwie obdzielił dobrami wszystkie ( ???) kobiety swojego życia.

Marek
Marek
25 marca 2021 14:29

PiS już 6 rok realizuje programy pt ” Rada Nadzorcza +” Rodzina na swoim” ” nepotyzm +
' „koryto +” „ojczyznę dojną racz nam wrócić Panie” „te pieniądze nam się po prostu należały”…… Można by jeszcze tak wymieniać ale nie chcę irytować siebie i czytających, jedno jest pewne branie publicznych pieniędzy wychodzi PiS idealnie. Czy zdziwiony jestem żoną Czabańskiego ? Wcale ! A jestem pewien ze takich osób jest dziesiątki jeżeli nie setki. a awanse znajomych Obajtka tylko to potwierdza. Zresztą Koduj 24 opisywane były wielokrotnie. Kaczyński od zawsze tropi jakiś układ będąc przy okazji autorem największego układu który wysysa pieniądze ze spółek i budżetu państwa.

'

'

Celia
Celia
25 marca 2021 16:57

Jak to „żony”??!! To wystarczy być w pisie i już katolicyzm nie przeszkadza w seksie pozamałżeńskim? Bo zakładam, że tą drugą to nie jest białe małżeństwo?
Powiecie – nie moja sprawa. Ale oni się ładują w nasze życie prywatne, więc nie należy im popuszczać. Precz z pisią hipokryzją.