Dominik „Rambo” Tarczyński. Jakie czasy, taki wojownik! (film)

Dominik "Rambo" Tarczyński. Jakie czasy, taki wojownik! (film)

Pisowski kandydat do Parlamentu Europejskiego z okręgu świętkorzysko-małopolskiego, Dominik Tarczyński postanowił pochwalić się wyborcom swoją pełną gotowością do obrony kraju.

Na Twitterze pojawił się filmik przedstawiający Tarczyńskiego na strzelnicy. Polityk oddaje na nim serię strzałów z karabinka maszynowego, po czym spogląda walecznie w kamerkę.

Pod nagraniem umieszczono wymowny wpis: „aby być gotowym do obrony Ojczyzny trzeba się szkolić, szkolić i jeszcze raz szkolić. #DlaPolski.”  Na prośbę koleżanki z partyjnej ławy – Krystyny Pawłowicz – dzielny Tarczyński pochwalił się także swoją celnością, prezentując tarczę. „To były 3 cele. Zlikwidowane” – napisał z dumą.

Poseł znany do tej pory z bardzo niewybrednego języka i obrażania wszystkich mających odmienne zdanie, postawił w tej kampanii na rolę gotowego na wszystko obrońcy.

Cóż, jakie czasy, taki wojownik.

wb 
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
IwonaAndaWaldemarBartMariola Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
szczepan
szczepan

Największy KRETYN , IDIOTA I CHAM !!!!!

Bart
Bart

Jak Tarczyński na strzelnicę chodzi w marynarce, to ja już moge ze 100-procentową pewnością orzec: w razie konfliktu zbrojnego będzie spierniczać z Polski aż mu się będzie ze spanikowanego zadka kurzyło.

Anda
Anda

Tak się składa, że znam się na strzelaniu. Strzelając w sposób zademonstrowany na filmie Tarczyński prawdopodobnie nie trafił ani razu w cel, a jeśli już, to był to przypadek. Pozycja do strzału dowodzi całkowitej ignorancji, no ale tak to jest, gdy zamiast słuchać instruktora ogląda się komiksy o wyklętych.

Aleksander
Aleksander

Chłoptaś z dziecinnymi kompleksami w futrze z jenota.Bęcwał.

Maria
Maria

Niepotrzebne helikoptery bojowe, wyrzutnie rakietowe, tysiące obiecanych dronów – gdy ktoś zaatakuje nasz kraj, wyjdzie ON z karabinkiem maszynowym i wróg zrobi ze strachu w majtki, i ucieknie gdzie pieprz rośnie

Mariola
Mariola

Kochani , nie komentujemy poczynań tego cymbała jak i jego koleżanki Pawłowicz. Nie zasługują nawet na chwilę uwagi. Pozdrawiam

Waldemar
Waldemar

Takich ludzi PiS premiuje i wstawia na swoje listy wyborcze. Co tu się dziwić, że edukacja i służba zdrowia na szarym końcu ogonka. I premier, który majaczy o Dolinie Krzemowej. No chyba wypadałoby o Krzemionkach Opatowskich.