Donald Tusk na twitterze – znów błysnął poczuciem humoru i dystansem do siebie

Tusk znowu "przejechał się” po Kaczyńskim i Morawieckim!

Poczucie humoru to uśmiech inteligencji, czego dowiódł na Twitterze były premier, obecnie lider EPP Donald Tusk.

 

W niedzielne popołudnie skomentował on wpis Zbigniewa Hołdysa i zażartował z koloru swoich włosów, nawiązując do tego, że jego przeciwnicy polityczni, zamiast po nazwisku mówią o nim „rudy”.

Zaczęło się od tego, że muzyk zespołu Perfekt zamieścił fotkę autorstwa Anastazji Dobrovolskiej, przedstawiającą młodą płomiennowłosą piękność trzymającą w ramionach lisa i napisał: „Kto jest pięknie rudy?

 

„No ja nie, raczej” – napisał Donald Tusk udostępniając post artysty. To sprowokowało użytkowników Twittera do reakcji. W ciągu kilkunastu minut dali tweetowi ponad 1 tys. polubień.

„Poczucie humoru jest atrybutem ludzi wielkich” – napisała Izabela. „Pan w ogóle nie jest rudy…” – dodała Alina, zamieszczając ikonę mrugania okiem. „Oj tam, bez skromności prosimy Panie premierze” – odpisał ze śmiechem Krzych.

/p/
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
ChermesJantarMiraHerodAntypiserwinek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Janina
Janina

Obie Istoty na zdjęciu są przepiękne, a Pana Premiera Tuska kocham, jaki by nie był !

smętek
smętek

Inteligentny Pan Donald Tusk stał się mężem stanu i z tego powodu, marnej postury i umysłu stary psychopata, nienawidzi go.

Obserwator
Obserwator

Poczucie humoru i dystans do siebie świadczy o człowieku- czy ktoś wyobraża sobie aby nadprezes Polski stwierdził, że nie jest wyliniałym, starym kotem!

erwinek
erwinek

I ta wypowiedz świadczy o jego wielkości . Pisowiec zaraz poczuł by się obrażony i uważał by że jest to atak jego przeciwników politycznych

HerodAntypis
HerodAntypis

Kiedyś każdy chciał być w załodze Rudego..

Mira
Mira

Dziadek z Wehrmachtu, rude włosy, a było jeszcze imię takie mało polskie i kolędy po niemiecku , więc wybrali „męża stanu” . Konusa odwetowego, zakłamanego manipulatora, kupkę zawiści, kompleksów i małości wszelakiej . Pogratulować priorytetów pisowyborcy ! Dopiero pandemia , zagrożenie życia waszego i waszych najbliższych otworzy wam mózgownice . Bez ofiar się nie da . Polskie piekło !

Jantar
Jantar

Nie, nawet pandemia nie otworzy im oczu! Czego przykład dała moja znajoma z Podkarpacia wychwalając PiS pod niebiosa, jak to wspaniale walczy z koronawirusem.

Chermes
Chermes

No to może przynajmniej poniektórym z nich zamknie oczy. Na wieki wieków… 🙂