Donos obywatelski na Kaczyńskiego Jarosława, pseud. „Prezes”

Prezes PiS i „mała Emi”

Szanowna Policjo, zamiast łapać pojedynczych bandziorów, którzy napadli na Marsz Równości, lepiej zamknąć człowieka, który to sprowokował.

Wielce Szanowna Policjo, chcę wyrazić uznanie, że tak sprawnie Policja wyłapuje bandziorów, którzy w Białymstoku napadli na Marsz Równości. Telewizor mi mówił, że już około setki siedzi w kiciu, ale od wczoraj straciłem rachubę, pewnie teraz jest już więcej. Podobno Szanowna Policja zapowiada też, że złapie oprychów, którzy we Wrocławiu pobili Przemysława Witkowskiego. Całkiem możliwe, że będą siedzieć, zanim ten list, co go zaraz chcę wysłać, dotrze do Szanownej Policji.

Naprawdę jestem pod wrażeniem tej mobilizacji. Doceniam i wcale nie ironizuję. Tyle tylko, że to będzie syzyfowa praca – Szanowna Policja będzie tak łapać i łapać, a zaraz pojawią się następni, którzy kogoś pobiją albo napadną na marsz. Wtedy Szanowna Policja ich wsadzi – i znowu przyjdą nowi. Tak w koło Macieju, aż zabraknie miejsc w więzieniach.

Bo ci, których Szanowna Policja łapie, to tylko pionki. Mięso armatnie. Owszem, niektórzy to faszyści, bandyci i chuligani stadionowi, ale niektórzy to nawet normalni ludzie, tylko ze strachu i indoktrynacji w głowach im się dokumentnie pomieszało.

Była taka książka, wydana jeszcze w latach 80. w podziemiu, o polskich zesłańcach na Sybirze w czasie II wojny światowej: „W szczęściu byliby to ludzie dobrzy”. Róża Holzman ją napisała pod pseudonimem „Róża Czerwińska”. Czytała Szanowna Policja? Tam autorka opowiadała o ludziach sowieckich, wśród których musiała żyć i tak ich scharakteryzowała: „W szczęściu byliby to ludzie dobrzy, nieszczęście uczyniło ich złymi”. To ja sobie tak myślę, że niektórzy z tych, co ich teraz Szanowna Policja wsadza, też byliby dobrzy, ale coś uczyniło ich złymi. Najlepiej więc byłoby wsadzić to coś – wtedy byłby spokój.

Uprzejmie więc informuję Szanowną Policję, że to coś – a właściwie ktoś – nazywa się Kaczyński Jarosław, syn Rajmunda, pseudonim „Prezes”, urodzony 18 czerwca 1949 r., kawaler, bezdzietny, zamieszkały przy ulicy Mickiewicza na Żoliborzu w Warszawie (dokładny adres na pewno łatwo Szanowna Policja ustali).

Tenże osobnik, stojący na czele zorganizowanej grupy trzymającej władzę, od lat już straszy ludzi i szczuje ich na różne grupy społeczne i etniczne. Pamięta Szanowna Policja, jak kłamał o strefach szariatu, gdzie nie obowiązuje europejskie prawo i o zarazkach egzotycznych chorób, które roznoszą uchodźcy? I jakiś czas potem mieliśmy napady na cudzoziemców, choć wcześniej Polacy byli społeczeństwem raczej otwartym i gościnnym.

Teraz poszczuł na homoseksualistów, którzy jego zdaniem „seksualizują dzieci”. „Ręce precz od naszych dzieci!” – krzyczał ten osobnik, tak jakby był głową rodziny wielodzietnej. No i mamy falę agresji wobec homoseksualistów. Szczuł też na Niemców i profesor Jerzy Kochanowski z Uniwersytetu Warszawskiego dostał w tramwaju łomot, bo gadał ze znajomym po niemiecku.

Taką już metodę ma ten osobnik – od lat szczuje i straszy, wskazując różnych rzekomych wrogów: dawną nomenklaturę, niezlustrowanych agentów bezpieki, agentów WSI, Niemców, uchodźców, działaczy NGO-sów, stypendystów Sorosa, homoseksualistów itd. Myślę więc, że najlepiej będzie, zamiast uganiać się za pojedynczymi bandziorami, żulami i pobudzonymi frustratami, złapać i posadzić tego osobnika, żeby pozbyć się kłopotu za jednym zamachem.

Tylko to nie będzie łatwe, bo on może się zasłaniać immunitetem poselskim. Ale gdyby Szanowna Policja wystąpiła o uchylenie mu immunitetu, bo chce go zatrzymać albo chociaż przesłuchać, to może już samo to by coś pomogło. Może by się przestraszył i zaczął się nieco miarkować.

Choć oczywiście może być ciężko go posadzić za szczucie i podburzanie, bo facet jest ostrożny. Nigdy nie powiedział wprost: „Idźcie i spuśćcie łomot cudzoziemcom” ani „Przywalcie tym pedałom”. Prokurator może więc mieć problem z udowodnieniem bezpośredniego związku między jego słowami a aktami przemocy.

Wesprzyj KODUJ24.PL

Ale nie szkodzi. Na szczęście mamy też zeznania austriackiego dewelopera, który mówi, że ten osobnik nakłonił go do dania 50 tys. złotych łapówki członkowi rady fundacji Srebrna. Będzie więc można spróbować go posadzić za korupcję. Lepsze to niż nic. Zresztą Al Capone też siedział za podatki, a nie za swoje prawdziwe dokonania.

Trzymam więc kciuki i życzę Szanownej Policji sukcesów.

Życzliwy Obywatel
Wojciech Maziarski
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

19
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
11 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
HistorykZgredzinkaEuzebiuszKosMaja Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
janek
janek

Wojtku – absolutnie wspaniałe…!

Historyk
Historyk

Napisałby „zamknijta kaczora” i też byś się cieszył, grafomaństwo i tyle

Maciek123454321
Maciek123454321

Ja myślałem, że po wskoczeniu na mównicę sejmową dwa lata temu i swoim wystąpieniu „bez żadnego trybu” dostanie ataku apopleksji. Niestety, nie dostał. Może ktoś ponownie spróbuje go wyprowadzić z równowagi? Za którymś razem powinno się udać. Chociaż… Karaluchy niestety żyją długo.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Ponoć nawet wojnę jądrową przeżyją. Czarno to widzę.

Irena
Irena

Trolle się zalegly !!!

Zgredzinka
Zgredzinka

Nie zalęgły, one ciągle trzymają rękę na pulsie i podejmują akcję przy wrażych tematach.
Jak zobaczysz taką zmasowaną akcję, to znaczy, że …. pali się.

HerodAntypis
HerodAntypis

Taki pomysł skutecznie wykorzystano w filmie o smokach. Tytułu nie pamiętam- grała tam Izabela Scorupco. W skrócie chodzi o to, że Ziemię opanowały smoki i bardzo utrudniały życie ludziom (akcja działa się w Anglii). Zabijali smoki kilkaset lat i nic to nie dawało. W końcu ktoś skojarzył, że zabijali tylko samice. Wpadli na logiczny pomysł aby dorwać reproduktora. Wywabili go z pieczary w londyńskim metrze i spektakularnie rozwalili na kawałki. I od tej pory jak w bajce- żyli długo i szczęśliwie. Pomysł genialny w swej prostocie. Po co ścigać tysiące pojedynczych sztuk skoro można dorwać króla szczurów i po stadzie.… Czytaj więcej »

Irena
Irena

Zawsze znajdzie się taki co wyda….np. Judasz !!!

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

No i reproduktor z niego kiepściutki. 😉

Euzebiusz
Euzebiusz

On jest reproduktorem zła

Jabis
Jabis

Powtarzam … i nic?
W Wolsce wszyscy są równi wobec prawa z wyjątkiem jednej kaczki i jego kaczystów.
I to wszystko w kraju w środku Europy, kraju należącym do UE od 2004. Śmieszne?

Zgredzinka
Zgredzinka

Wcale nie śmieszne a straszne i nie wyjątkowe, bo parę karajów już nas ubiegło.
Przerażające jest to, że historia zatoczyła koło i znowu świat zmierza do „hatakomby” (wg. ignoranta Patryka Jakiego).

Goool
Goool

I ty redaktorzyno masz czelność pisać o mowie nienawiści? Poczytaj sobie komentarze swoich inteligentnych inaczej odbiorców pod artykułem. Szczuje pis, szczujecie wy. Najchętniej wpusścilbym największych krzykaczy z obu stron na zamkmięty teren i dał się wam wszystkim powyrzynać.

Maja
Maja

Proszę nie relatywizować.To,co się teraz dzieje w Polsce,nie miało miejsca wcześniej,po 89.Chamstwo,pogarda,korupcja i złodziejstwo.Faszyzm i „Panowie rasy białej”.Naprawdę nie widać?

Zgredzinka
Zgredzinka

Ja zawsze to samo rozwiązanie preferuję przy kibolskich „ustawkach”.
Ponosi mnie, jak widzę płacone z publicznych pieniędzy zastępy służb mundurowych, próbujących zapobiec takim wydarzeniom, zamiast otoczyć dzicz szczelnym kordonem i poczekać na finał.
Slekcja naturalna jest odwiecznym prawem natury i nie zawsze ma sens się jej przeciwstawiać. Jak ktoś nie ma nawet instynktu samozachowawczego, to co dopiero mówić o wyższych racjach.

Sandra
Sandra

Panie Wojtku,
masz Pan rację, tylko doszliśmy już w Polsce do stanu, jaki panował w ZSRR za Stalina (a teraz w Rosji za Putina) i w III tysiącletniej Rzeszy za wiadomo kogo, że żadna policja i żadna prokuratura nie odważy się na jakiekolwiek czynności w stosunku do „ojca narodu”.

Zgredzinka
Zgredzinka

I jego popleczników.
A po wygranych kolejnych wyborach „suweren” na własnej skórze przekona się, jak absolutnie demoralizuje władza absolutna.

Kos
Kos

Flesh eating bacteria. Only. Albo nas wszystkich przezyje.

Euzebiusz
Euzebiusz

Dokładnie tak jest ten maly, w sensie moralnym, żadny władzy człowiek, gromadzący wokół sobie podobnych sobie, jest źródłem zła jakie się w Polsce szerzy