Dowiozą radiowozami? Obowiązkowy Dzień Kobiet w podlaskiej policji?

Dowiozą radiowozami? Obowiązkowy Dzień Kobiet w podlaskiej policji?

Dzień Kobiet w podlaskiej policji z wolna zamienia się w farsę. W tym roku odbędzie się w piątek o godzinie 16 w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku. W programie okolicznościowe przemówienie wiceministra MSWiA Jarosława Zielińskiego i wręczanie kwiatów. Ponieważ podlaskie policjantki nie bardzo mają ochotę na udział w imprezie trwa „łapanka” delikwentek, do udziału w tym wydarzeniu.

W Internecie krąży anonimowy list wzywający pomocy przed ministrem i jego zaangażowanymi komendantami.

Wynika z niego jasno, iż części policjantek nie podoba się, że zamiast w spokoju świętować w domach z mężami, mają być angażowane do działań promujących ministra.

„Ustalono, że wszystkie chętne panie będą zawiezione radiowozami do Białegostoku, a po uroczystości odwiezione do domów” – czytamy w liście.

„Nie mam informacji, czy wiceminister będzie na tym spotkaniu. Absolutnie nie ma mowy o jakimkolwiek przymusowym udziale kogokolwiek w jutrzejszym spotkaniu z okazji dnia kobiet” – zapewnia nadkom. Tomasz Krupa, rzecznik prasowy.

Ale panie policjantki swoje wiedzą. W ubiegłym roku Jarosław Zieliński celebrował Dzień Kobiet aż przez trzy dni. Najpierw spotkał się funkcjonariuszkami służb mundurowych województwa podlaskiego. Dzień później wręczał kwiaty w Komendzie Głównej Policji. Trzeciego dnia „złożył życzenia na ręce pań z Państwowej Straży Pożarnej”.

/p/

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
antyuzurpatorMaciek123454321pinkiMarekZbyszek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Oczyma duszy widzę już, jak w przypadku braku chętnych radiowozy będą zabierać panie z domów i odwozić na akademię w kajdankach. Przesadzam? U tego trepa wszystko jest możliwe. Takie obowiązkowe spędy i akademie kojarzą mi się nieodparcie z epoką Gomułki i Gierka. Myślałam, że to se ne vrati, a tu masz babo placek.

Jabis
Jabis

Naprawdę!? Nie ma żadnego lekarstwa na tego CELEBRYTĘ-idiotę?
Głowy mu się w rowie walają … może podmieniłby sobie?

Zbyszek
Zbyszek

A co na to okoliczni przestępcy?

Marek
Marek

Cóż, znowu można krzyknąć „komuna wróciła!”. Udział w capstrzykach akademiach i pochodach też był obowiązkowy, A jak dodatkiem do kwiatków były by pończochy do „witamy w latach 70”.

pinki
pinki

Opis jakby żywcem wyjęty z filmu Stanisława Barei.

Maciek123454321
Maciek123454321

Jarosław Niemądry chce sprawić siłą, aby kobiety go kochały?

antyuzurpator
antyuzurpator

„Ja wiem, polokoktowcy nas nie kochają. Ale my ich tak długo będziemy kochać, aż oni nas pokochają”