Dr Krzysztof Śmiszek: Beata Kempa jest wysłannikiem polskiego skansenu w Europarlamencie

Mierzi ich fotka z Ewą Kopacz, a sami po katastrofie poszli spokojnie na obiad

Było mi trochę przykro, nie ukrywam. Wiedziałem, że wchodząc do polityki trzeba być przygotowanym na różne przytyki, komentarze przeciwników politycznych. Ale nie czuję się obrażony, bo pani Beata Kempa nie jest w stanie mnie obrazić swoimi poglądami, które nie są poglądami z 2020 roku, tylko raczej z XIX wieku” – powiedział w „Rozmowie Piaseckiego” w TVN24 – Krzysztof Śmiszek – komentując głośną wypowiedź PiSowskiej eurosoposłanki – podczas sobotniej konwencji Solidarnej Polski.

Określiła ona posła na Sejm RP, prywatnie partnera Roberta Biedronia, „kandydatką na pierwszą damę”. Później w rozmowie z dziennikarzami broniła swoich słów. „ A tak nie jest? Ja się gubię, ja nie wiem, kto jest w formie żeńskiej, kto w formie męskiej. Mam do tego prawo” – przekonywała.

W ocenie K. Śmiszka tą wypowiedzią Kempa „sama sobie wystawia świadectwo”. „Mamy 2020 rok i obecność takich osób jak ja w polityce jest czymś normalnym, do czego trzeba się przyzwyczaić” – podkreślił.

Zachęcał parlamentarzystkę, by „jak już jest w Brukseli, to chodziła nie tylko po korytarzach w Parlamencie Europejskim, ale żeby wyszła na ulicę. Tam spotka Belgów. Oni mieli premiera, który jest homoseksualny. Niedaleko jest Luksemburg – tam premierem jest osoba homoseksualna. W tych krajach od wielu lat są związki partnerskie i małżeństwa jednopłciowe. Społeczeństwo traktuje te sprawy zupełnie normalnie” – mówił poseł. Na koniec stwierdził, że „Beata Kempa jest wysłannikiem polskiego skansenu w europarlamencie„.

p

Źródło: TVN24

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu
11 lutego 2020 17:26

Biedni Belgowie. Jak zobaczą na ulicy to czupiradło, to będą mieli traumę na długie lata.

Chermes
Chermes
11 lutego 2020 22:16

I małżeństw gejowskich im przybędzie. Bo przecież jak normalny facet ją na ulicy ujrzy, zacznie się zastanawiać, czy związek z kobietą ma jakikolwiek sens? 🙂

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu
12 lutego 2020 11:52
Reply to  Chermes

Bo ja wiem… Toto na miano kobiety niespecjalnie zasługuje. 😉

Maja
Maja
12 lutego 2020 00:27

Diagnoza trafna acz niepełna, Tępa – Kempa jest przede wszystkim wysłannikiem półgłowskostwa i kołtuństwa.