Dr Krzysztof Śmiszek: Beata Kempa jest wysłannikiem polskiego skansenu w Europarlamencie

Prokuratura nie sprawdzi, co się stało z darami, które pod patronatem Beaty Kempy były zbierane dla dzieci w Syrii.

Było mi trochę przykro, nie ukrywam. Wiedziałem, że wchodząc do polityki trzeba być przygotowanym na różne przytyki, komentarze przeciwników politycznych. Ale nie czuję się obrażony, bo pani Beata Kempa nie jest w stanie mnie obrazić swoimi poglądami, które nie są poglądami z 2020 roku, tylko raczej z XIX wieku” – powiedział w „Rozmowie Piaseckiego” w TVN24 – Krzysztof Śmiszek – komentując głośną wypowiedź PiSowskiej eurosoposłanki – podczas sobotniej konwencji Solidarnej Polski.

Określiła ona posła na Sejm RP, prywatnie partnera Roberta Biedronia, „kandydatką na pierwszą damę”. Później w rozmowie z dziennikarzami broniła swoich słów. „ A tak nie jest? Ja się gubię, ja nie wiem, kto jest w formie żeńskiej, kto w formie męskiej. Mam do tego prawo” – przekonywała.

W ocenie K. Śmiszka tą wypowiedzią Kempa „sama sobie wystawia świadectwo”. „Mamy 2020 rok i obecność takich osób jak ja w polityce jest czymś normalnym, do czego trzeba się przyzwyczaić” – podkreślił.

Zachęcał parlamentarzystkę, by „jak już jest w Brukseli, to chodziła nie tylko po korytarzach w Parlamencie Europejskim, ale żeby wyszła na ulicę. Tam spotka Belgów. Oni mieli premiera, który jest homoseksualny. Niedaleko jest Luksemburg – tam premierem jest osoba homoseksualna. W tych krajach od wielu lat są związki partnerskie i małżeństwa jednopłciowe. Społeczeństwo traktuje te sprawy zupełnie normalnie” – mówił poseł. Na koniec stwierdził, że „Beata Kempa jest wysłannikiem polskiego skansenu w europarlamencie„.

p

Źródło: TVN24

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
MajaChermesPolka gorszego sortu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Biedni Belgowie. Jak zobaczą na ulicy to czupiradło, to będą mieli traumę na długie lata.

Chermes
Chermes

I małżeństw gejowskich im przybędzie. Bo przecież jak normalny facet ją na ulicy ujrzy, zacznie się zastanawiać, czy związek z kobietą ma jakikolwiek sens? 🙂

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Bo ja wiem… Toto na miano kobiety niespecjalnie zasługuje. 😉

Maja
Maja

Diagnoza trafna acz niepełna, Tępa – Kempa jest przede wszystkim wysłannikiem półgłowskostwa i kołtuństwa.