Dramat Pawłowicz! Czuje się nękana po wyroku ws. aborcji

Krystyna Pawłowicz na turnusie leczniczym w hotelu

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego, prof. Krystyna Pawłowicz, opowiedziała w TVP o rzekomych szykanach, których doświadcza po opublikowaniu wyroku ws. aborcji. Sędzia przybliżyła w telewizji historię z wczorajszego popołudnia:

Z głębi ciemnego podwórka i zza samochodu wyszło dwóch młodych mężczyzn; jeden stanął na przejściu do mojej klatki. Kiedy zaczęłam się zbliżać, zaczął zadawać mi pytania, i kazał się tłumaczyć z wyroku w Trybunale Konstytucyjnym” – przyznała.

Drugi z mężczyzn, jak twierdzi prof. Pawłowicz, miał ją w tym czasie nagrywać. Kobieta prosiła ich, aby przestali ją zagadywać i udała się do pobliskiego sklepu. Mężczyźni stanęli przed jego wejściem, czekając tam na sędzię.

Oczywiście nie miałam możliwości wyjścia. Ja się ich po prostu bałam, więc zadzwoniłam na policję” – uzupełniła cały opis prof. Pawłowicz.

Policjanci przyjechali na miejsce i wylegitymowali mężczyzn. Następnie zaś odprowadzili prof. Pawłowicz do mieszkania i przypilnowali, aby do niego weszła. Sędzia zapowiedziała, że… nie da się zastraszać i zaszczuć rywalom politycznym.

Opisany przez prof. Pawłowicz incydent został potwierdzony przez policję w stolicy. „Oficjalnie w tej sprawie nie zostało złożone zawiadomienie, a patrol, który był na miejscu pouczył zainteresowane osoby o ich prawach i obowiązkach” – przekazał PAP oficer Jarosław Florczak z sekcji prasowej w Komendzie Stołecznej Policji.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Co myślicie o takim „zastraszaniu”? Czy Pawłowicz rzeczywiście ma powód do lęku?

AKTUALIZACJA

Mężczyznami, rzekomo, zaczepiającymi prof. Pawłowicz okazali się dziennikarze portalu OKO.Press. Oświadczenie w tej sprawie zostało wydane przez naczelnych serwisu: Piotra Pacewicza, Michała Danielewskiego oraz Magdę Chrzczonowicz.

Dziennikarz OKO.press szansę na normalny wywiad z Krystyną Pawłowicz ma mniej więcej takie, jak na rozmowę z Putinem. Stąd nasz pomysł, by złapać jakąś jej reakcję jako jednej z uczestniczek głosowania w tzw. Trybunale Konstytucyjnym, które prowadzi do natychmiastowych i okropnych skutków dla kobiet. Pawłowicz przeszła samą siebie i odegrała komiczny spektakl, zaludniając okolice swojego mieszkania postaciami, jakimi ludzie PiS zapewne straszą się na dobranoc. Ta historia może się wydać zabawna, ale nie jest” – podali dziennikarze.

/nt/

Źródło: onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
13 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
Irena
23 października 2020 16:26

Czyj dramat większy ? Zalosne !!!

Bart
Bart
26 października 2020 06:56
Reply to  Irena

Hipokryzja tego monstrum nie zna granic. Odkąd pamiętam, zajmowała się szerzeniem nienawiści, to był jej jedyny przedmiot działalności publicznej. A teraz narzeka?

gustaw
gustaw
23 października 2020 16:45

A jak ma czuć się mecenas Roman Giertych …..

Helena
Helena
23 października 2020 18:01

„Ja się po prostu bałam”Tak ,moja Pani,teraz już tak będzie,nie znasz dnia …będziesz w każdym przechodniu widzieć zagrożenie,będziesz się oglądać w strachu za siebie,a nuż suweren zechce cię rozliczyć z twojego łajdactwa.Pora poszukać sobie bodyguarda,może się przydać.A wystarczyło być przyzwoitym człowiekiem….

Predator
Predator
23 października 2020 18:18

To dopiero początek co nie długo nastąpi, ludzie w końcu otworzą oczy i odpłacą tej sekcie w odpowiedni sposób. Trzeba oczyścić kraj z tej grupy przestępczej, i każdego sprawiedliwie i surowo osądzić.

Kundzia
Kundzia
23 października 2020 21:34

Dla panny pawłowicz dwóch mężczyzn to mało ona poradzi sobie nawet z tabunem mężczyzn a jak panna chwaliła się w pistvp to już w to wierzę że tak było jak opisuje panienka.Dobrą aktorką jest. Sama mówiła że uczciwy człowiek nie ma się czego bać a teraz sama boi się suwerena?

Zwinka
Zwinka
24 października 2020 01:02

Stara panna nie powinna wypowiadać się na temat aborcji. Dlatego powinna być przygotowana na rozmaite pytania. Sama bym jej chętnie jedno zadała …

daroo
daroo
24 października 2020 12:23

Kto sieje wiatr ten zbiera burzę. Myślę że to wystarczy za komentarz

OldFart
OldFart
24 października 2020 21:54

Stary już jestem, ale wierzę, że dożyję tej chwili, gdy ktoś (obojętnie jakiej płci) potraktuje pannę Krysię z plaskacza, za…. wdzięk i bezpretensjonalność;-)

Oregano
Oregano
24 października 2020 22:27

To nie menele, to suweren.

antyuzurpator
antyuzurpator
25 października 2020 20:56

Panie/pani „nt” – pawłowicz NIE JEST profesorem! Ileż trzeba to tłumaczyć. (Chyba, że właśnie którejś nocy, bez towarzystwa kamer i mediów, została „profesorem adrianowym”.)

bożenna
bożenna
27 października 2020 11:15

Następna persona dostanie ochronę za nasze pieniądze .Jak są tacy fantastyczni to czego się boją?.

Tomasz
Tomasz
19 lipca 2021 16:31

Nie piszcie „Sędzia Trybunału Konstytucyjnego, prof. Krystyna Pawłowicz” tylko
„Krystyna Pawłowicz wyznaczona przez PIS do pseudotrybunału konstytucyjnego”. Pisząc, że jest sędzią piszecie nieprawdę. Nie spełnia kryteriów, jakich wymaga Konstytucja.


Last edited 2 miesięcy temu by Tomasz