Dramat Pawłowicz! Czuje się nękana po wyroku ws. aborcji

Dramat Pawłowicz! Czuje się nękana po wyroku ws. aborcji

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego, prof. Krystyna Pawłowicz, opowiedziała w TVP o rzekomych szykanach, których doświadcza po opublikowaniu wyroku ws. aborcji. Sędzia przybliżyła w telewizji historię z wczorajszego popołudnia:

Z głębi ciemnego podwórka i zza samochodu wyszło dwóch młodych mężczyzn; jeden stanął na przejściu do mojej klatki. Kiedy zaczęłam się zbliżać, zaczął zadawać mi pytania, i kazał się tłumaczyć z wyroku w Trybunale Konstytucyjnym” – przyznała.

Drugi z mężczyzn, jak twierdzi prof. Pawłowicz, miał ją w tym czasie nagrywać. Kobieta prosiła ich, aby przestali ją zagadywać i udała się do pobliskiego sklepu. Mężczyźni stanęli przed jego wejściem, czekając tam na sędzię.

Oczywiście nie miałam możliwości wyjścia. Ja się ich po prostu bałam, więc zadzwoniłam na policję” – uzupełniła cały opis prof. Pawłowicz.

Policjanci przyjechali na miejsce i wylegitymowali mężczyzn. Następnie zaś odprowadzili prof. Pawłowicz do mieszkania i przypilnowali, aby do niego weszła. Sędzia zapowiedziała, że… nie da się zastraszać i zaszczuć rywalom politycznym.

Opisany przez prof. Pawłowicz incydent został potwierdzony przez policję w stolicy. „Oficjalnie w tej sprawie nie zostało złożone zawiadomienie, a patrol, który był na miejscu pouczył zainteresowane osoby o ich prawach i obowiązkach” – przekazał PAP oficer Jarosław Florczak z sekcji prasowej w Komendzie Stołecznej Policji.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Co myślicie o takim „zastraszaniu”? Czy Pawłowicz rzeczywiście ma powód do lęku?

AKTUALIZACJA

Mężczyznami, rzekomo, zaczepiającymi prof. Pawłowicz okazali się dziennikarze portalu OKO.Press. Oświadczenie w tej sprawie zostało wydane przez naczelnych serwisu: Piotra Pacewicza, Michała Danielewskiego oraz Magdę Chrzczonowicz.

Dziennikarz OKO.press szansę na normalny wywiad z Krystyną Pawłowicz ma mniej więcej takie, jak na rozmowę z Putinem. Stąd nasz pomysł, by złapać jakąś jej reakcję jako jednej z uczestniczek głosowania w tzw. Trybunale Konstytucyjnym, które prowadzi do natychmiastowych i okropnych skutków dla kobiet. Pawłowicz przeszła samą siebie i odegrała komiczny spektakl, zaludniając okolice swojego mieszkania postaciami, jakimi ludzie PiS zapewne straszą się na dobranoc. Ta historia może się wydać zabawna, ale nie jest” – podali dziennikarze.

/nt/

Źródło: onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
Irena
23 października 2020 16:26

Czyj dramat większy ? Zalosne !!!

Bart
Bart
26 października 2020 06:56
Reply to  Irena

Hipokryzja tego monstrum nie zna granic. Odkąd pamiętam, zajmowała się szerzeniem nienawiści, to był jej jedyny przedmiot działalności publicznej. A teraz narzeka?

gustaw
gustaw
23 października 2020 16:45

A jak ma czuć się mecenas Roman Giertych …..

Helena
Helena
23 października 2020 18:01

„Ja się po prostu bałam”Tak ,moja Pani,teraz już tak będzie,nie znasz dnia …będziesz w każdym przechodniu widzieć zagrożenie,będziesz się oglądać w strachu za siebie,a nuż suweren zechce cię rozliczyć z twojego łajdactwa.Pora poszukać sobie bodyguarda,może się przydać.A wystarczyło być przyzwoitym człowiekiem….

Predator
Predator
23 października 2020 18:18

To dopiero początek co nie długo nastąpi, ludzie w końcu otworzą oczy i odpłacą tej sekcie w odpowiedni sposób. Trzeba oczyścić kraj z tej grupy przestępczej, i każdego sprawiedliwie i surowo osądzić.

Kundzia
Kundzia
23 października 2020 21:34

Dla panny pawłowicz dwóch mężczyzn to mało ona poradzi sobie nawet z tabunem mężczyzn a jak panna chwaliła się w pistvp to już w to wierzę że tak było jak opisuje panienka.Dobrą aktorką jest. Sama mówiła że uczciwy człowiek nie ma się czego bać a teraz sama boi się suwerena?

Zwinka
Zwinka
24 października 2020 01:02

Stara panna nie powinna wypowiadać się na temat aborcji. Dlatego powinna być przygotowana na rozmaite pytania. Sama bym jej chętnie jedno zadała …

daroo
daroo
24 października 2020 12:23

Kto sieje wiatr ten zbiera burzę. Myślę że to wystarczy za komentarz

OldFart
OldFart
24 października 2020 21:54

Stary już jestem, ale wierzę, że dożyję tej chwili, gdy ktoś (obojętnie jakiej płci) potraktuje pannę Krysię z plaskacza, za…. wdzięk i bezpretensjonalność;-)

Oregano
Oregano
24 października 2020 22:27

To nie menele, to suweren.

antyuzurpator
antyuzurpator
25 października 2020 20:56

Panie/pani „nt” – pawłowicz NIE JEST profesorem! Ileż trzeba to tłumaczyć. (Chyba, że właśnie którejś nocy, bez towarzystwa kamer i mediów, została „profesorem adrianowym”.)

bożenna
bożenna
27 października 2020 11:15

Następna persona dostanie ochronę za nasze pieniądze .Jak są tacy fantastyczni to czego się boją?.