Dramat w Zielonej Górze. 16-latka przy pomocy noży zaatakowała uczniów swego liceum

Delegowani prokuratorzy idą do sądu. „To są szykany”!

16–letnia uczennica V Liceum Ogólnokształcącego w Zielone Górze zaatakowała dzisiaj swoich szkolnych kolegów. Dziewczyna przy pomocy  dwóch noży raniła trzy przypadkowo spotkane koleżanki. „Jedna z nich ma rozcięty łuk brwiowy, dwie zostały ugodzone w plecy” – czytamy na rmf24.pl.

 

Ofiarom napastniczki nic w tej chwili nie zagraża. „W chwili ataku w szkole wybuchła panika. Część uczniów uciekała w popłochu, inni chowali się w klasach. Napastniczkę zatrzymali nauczyciele”. Na tę chwilę wiadomo, że sprawczyni napadu nie ma jeszcze ukończonych 17 lat a to oznacza, że za swój czy będzie najprawdopodobniej odpowiadała jako osoba nieletnia.

„Wstępne ustalenia mówią o tym, że nastolatka została wezwana dziś przez pedagogów na rozmowę w związku z sygnałami, jakie docierały do nich od innych uczniów o jej  wpisach w mediach społecznościowych”. To właśnie w trakcie tej rozmowy dziewczyna wybiegła na korytarz i zaatakowała uczniów szkoły.

 

Znajomi dziewczyny twierdzą, że 16-latka informowała w sieci, że „coś się wydarzy”. Jak pisze Polsatnews, uczniowie informowali, że napastniczka od wczoraj zamieszczała wpisy, że „dziś w szkole będzie rzeźnia”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

/as/

Źródło:rmf24.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments