Drwiny po kolejnym spocie Karskiego – tym razem w roli „rycerza prezesa” (film)

Drwiny po kolejnym spocie Karskiego - tym razem w roli „rycerza prezesa” (film)

Zdaje się, że Karolowi Karskiemu jeden spot, z którego kpił cały internet było mało. Pisaliśmy o tym „dziele” w artykule „Nowa strategia PiS w walce o głosy: Karski przebrany w rycerską zbroję i pojedynek z krzyżakami”.

Kandydat PiS do Europarlamentu postanowił zaprezentować drugi „odcinek”, który nosi tytuł „Karski Song 2019” i został opublikowany na jego koncie na Twitterze.

W rytm disco polo wokalista śpiewa: – „To z naszej historii wiodą wszystkie tropy, Polska zawsze była sercem Europy. Zaczyna pomysłem, kończy na sukcesach, nasz profesor Karski rycerzem prezesa”. Na końcu spotu pojawia się rzeczony prezes, który namawia do głosowania na Karskiego.

– Najpierw pękły mi uszy, potem oczy”; – „Nie wierzę, że to zobaczyłem. Karski to stan umysłu”; – „Takiej wiochy to już dawno nie widziałem.”; – „Fakt, nie da się odzobaczyć, a i wrażenia audio są bezlitosne” – komentowali internauci.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
20 maja 2019 08:20

Taki przekaz jacy odbiorcy.

Zwinka
Zwinka
20 maja 2019 12:00

Tu się nie ma z czego śmiać. Jaki suweren, taki spot. A że poziom sutereny, no cóż…

Rafał P
Rafał P
21 maja 2019 01:10

I wtedy wjechał rycerz Karski na swoim białym melexie. I mieczem ściął wszystkie łby smoka brukselskiego, poczynając od tuskowego. I zapanowała wielka radość, wszyscy żarli pili i rozbijali się melexami.
I ja tam byłem, polską czystą piłem.