Drwiny po kolejnym spocie Karskiego – tym razem w roli „rycerza prezesa” (film)

Drwiny po kolejnym spocie Karskiego - tym razem w roli „rycerza prezesa” (film)

Zdaje się, że Karolowi Karskiemu jeden spot, z którego kpił cały internet było mało. Pisaliśmy o tym „dziele” w artykule „Nowa strategia PiS w walce o głosy: Karski przebrany w rycerską zbroję i pojedynek z krzyżakami”.

Kandydat PiS do Europarlamentu postanowił zaprezentować drugi „odcinek”, który nosi tytuł „Karski Song 2019” i został opublikowany na jego koncie na Twitterze.

W rytm disco polo wokalista śpiewa: – „To z naszej historii wiodą wszystkie tropy, Polska zawsze była sercem Europy. Zaczyna pomysłem, kończy na sukcesach, nasz profesor Karski rycerzem prezesa”. Na końcu spotu pojawia się rzeczony prezes, który namawia do głosowania na Karskiego.

– Najpierw pękły mi uszy, potem oczy”; – „Nie wierzę, że to zobaczyłem. Karski to stan umysłu”; – „Takiej wiochy to już dawno nie widziałem.”; – „Fakt, nie da się odzobaczyć, a i wrażenia audio są bezlitosne” – komentowali internauci.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Rafał PZwinkaMarek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marek
Marek

Taki przekaz jacy odbiorcy.

Zwinka
Zwinka

Tu się nie ma z czego śmiać. Jaki suweren, taki spot. A że poziom sutereny, no cóż…

Rafał P
Rafał P

I wtedy wjechał rycerz Karski na swoim białym melexie. I mieczem ściął wszystkie łby smoka brukselskiego, poczynając od tuskowego. I zapanowała wielka radość, wszyscy żarli pili i rozbijali się melexami.
I ja tam byłem, polską czystą piłem.