Duda atakuje sędziów i UE – „Jawna deklaracja polexitu”

Andrzej Duda zadął w dudy

„Próbują nam dzisiaj to nasze prawo do posiadania uczciwego, dobrego wymiaru sprawiedliwości, do jego naprawy, na wszystkie sposoby, odebrać. Nie pozwólmy na to, żeby inni decydowali za nas. Jestem prezydentem RP. Nie będą nam tutaj w obcych językach narzucali, jaki ustrój mamy mieć w Polsce i jak mają być prowadzone polskie sprawy. Tu jest Unia Europejska, ale przede wszystkim tu jest Polska” – mówił Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami Zwolenia.

 

Podczas przemówienia Duda znowu krzyczał, znowu wymachiwał rękami, znowu „dramatycznie” zawieszał głos – aż się z tego wszystkiego spocił. „Mimo huraganowych ataków na obecne władze, w Polsce i z zewnątrz, skarżąc się gdzie się tylko da, załatwiając obce interwencje, ta naprawa wymiaru sprawiedliwości zostanie zrealizowana” – dodał Duda.

„Ale się zacietrzewił. Jak indyk. Czyli wojna z całym światem? I myślicie, że ją wygramy? Zostaniemy sami, bez dotacji, bez dostępu do innych rynków, bez rekompensat dla rolników za ASF i skutków zmian klimatycznych. Polski grajdołek otoczony różańcem! Nie chcę takiej Polski!”;

 

– „Jawna deklaracja polexitu. Wygrana Andrzeja Dudy w wyborach to wyjście Polski z UE i miliardowe koszty, które poniosą wszyscy Polacy”; – „Przestań pokrzykiwać tylko powiedz tym ludziom, że wyprowadzacie nas z Europy prosto w objęcia Putina” – komentowali internauci.

Do wypowiedzi Dudy odnieśli się też dziennikarze: – „Przemówienie PAD o UE jest kolejnym przykładem strategii, którą już jakiś czas temu zadekretował Jarosław Kaczyński. Żadnego marszu do centrum. Wojna z Unią na całego. Ma to prezydentowi Dudzie zapewnić głosy wyborców Konfederacji. Bo im wojna z UE się podoba” – napisała Dominika Wielowieyska z „GW”. – „Andrzej Duda zasłużył na czerwoną kartkę od Polaków. Już w maju” – skonstatował Tomasz Lis z „Newsweeka”.

bt

Źródło: tvpinfo.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

19
Dodaj komentarz

avatar
18 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
19 Comment authors
smętekWernyhHalinaWiktorMaria Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Andrzej
Andrzej

O czym i o kim ? Paranoja !

Maciek123454321
Maciek123454321

Nadmierna gestykulacja, potliwość, nadpobudliwość, psychiatria chyba zna takie przypadki. A może on coś bierze? Jakieś psychotropy?…… Jędruś, wyluzuj. Taki spocony i wrzeszczący jesteś strasznie brzydki. No i przestań ćpać.

antymoher
antymoher

nie da sie słuchac tego Duce!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jest jak disco polo-w każdej wiosce!!!!!!!!!!!!!!!!

Rafał P
Rafał P

Był już taki jeden, co się tak wydzierał. Miał takiego zgrabnego wąsika jak Chaplin i co raz zamawiał pięć piw.

Realitat
Realitat

Tym wystąpieniem zdobył drugą kadencję.

Ewa
Ewa

zapomina, że kiedyś, może już niedługo właśnie ci sędziowie będą go sądzić i skazywać,, wtedy też będzie się pocił, ale ze strachu, a balon buty odpłynie w siną dal, Jarek na pewno go nie będzie bronił, sam o swój tyłek walczył

ewa
ewa

tak wrzeszczał az sie biedak spocił

Zwinka
Zwinka

Ten podniesiony głos, te pauzy, te kciuki skierowane na siebie, to obracanie się w prawo, w lewo, dla sprawdzenia efektu. Żałosna, hałaśliwa kukła.

Lehoo
Lehoo

Drze się pajac, jak u taniego dentysty

Aleksander
Aleksander

Tylko stan umysłowosci czy coś jeszcze?

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Cóż, marionetce z teatru lalek zda się, że jest prezydentem – ale zachowuje się jak marionetka na scenie swojego teatrzyku.
I pewnie zaczyna docierać do niego treść wierszyka z transparentu:
„Dzisiaj pałac, jutro ciupa.
Nie prezydent, tylko …”
i to powoduje wzmożoną nerwowość i ogólne pobudzenie?

andre
andre

słyszałem na ulicy jak dzieciaki wykrzykiwały do siebie glupi jak duda, i maja racje

Antoni
Antoni

Skąd oni takich biorą? Czy to jakiś specjalny chów, a może jakiś specjalny, tajny rosyjski program wojskowy?

paragraf22
paragraf22

To był po prostu atak paniki. Przed czym tak panikował? Proszę zgadnąć 🙂

Maria
Maria

Chyba sam nie wierzy w swoje wywody. Moja świętej pamięci Babcia zawsze potrafiła poznać, że ktoś buja, mawiała: niepotrzebny wykrywacz kłamstw, wystarczy popatrzeć – gdy ktoś nadmiernie gestykuluje i na dodatek intensywnie się poci, możesz być pewna, że mija się z prawdą.

Wiktor
Wiktor

Duda z twoją facjatą fircyka w zalotach jesteś idealny jako bawidamek na statkach wycieczkowych np. Aida by cię wzięła za dobre pinądze

Halina
Halina

Czy choć przez sekundę pomyślał pan,jak bardzo krzywdzi Polaków i Polskę! Boże, chroń nas przed oszołomami, prosze,Polka.

smętek
smętek

Andrzej Duda jest pacynką za której sznurki pociąga Kaczyński. Oni uważają, że urząd prezydenta należy się im bo inaczej nie będą mogli dokonać zniszczenia Polski. Czas że byśmy zaczęli zachowywać się odpowiedzialnie, myśleć o przyszłości Polski. To nie Bóg będzie aktywny przy urnach wyborczych a my – Polacy.

Wernyh
Wernyh

„Nikt nic nie narzuci mi w obcym języku!” –
zapewniał prezydent używając krzyku.
Grzmiał przy tym donośnie jak grzmot po piorunie,
grzmiał na naszą wspólną Europejską Unię.
Jakie mam wyciągnąć z takich krzyków wnioski?
Wszak językiem Unii – jest też język polski!
Polski jest mu obcy? Sprawa niesłychana!
Jaki jest ojczysty język tego pana?