Duda chce zwalczyć suszę… specjalną ustawą! – „Znaczy ustawowo PiS nakaże, żeby nie było suszy”

Duda chce zwalczyć suszę… specjalną ustawą! – „Znaczy ustawowo PiS nakaże, żeby nie było suszy”

„Zostanie przygotowana specjalna ustawa, która pomoże rozwiązać problem suszy” – obwieścił Andrzej Duda. Tłem dla tej wypowiedzi było tym razem pole.

Duda pojechał bowiem do miejscowości Kamionna na Mazowszu. Towarzyszył mu minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski.

„Zatrudni szamanów?”; – „Ogłaszam koniec suszy. Specjalną ustawą. Koniec suszy mówię! Czy susza mnie słucha!?”; – „Tak, tak Macierewicz rozpuści nad Polską sztuczną mgłę ze Smoleńska, która sprawi, że pojawią się ulewy”;

 

– „Pewnie tak samo się tym zajmiecie tak jak rok temu obiecaliście się rozprawić z pedofilami z KK. Rolnicy nie dajcie się nabrać, obiecankami kupują Wasze głosy. Po wyborach oleją Was jak ofiary KK”; „Znaczy ustawowo PiS nakaże, żeby nie było suszy” – komentowali internauci.

Duda pojawił się nie tylko na polu. Wizytował także gospodarstwo jednego z rolników. W oborze czule pogłaskał krowę… – „Pojedź do Janowa. Zobacz co tam narobiliście” – napisała do Dudy jedna z internautek.

bt

Źródlo: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
smętekJacek DolińskiRomanShaqJanik Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jantar
Jantar

Z twittera: „W sejmie się pomodlą o deszcz.”. To za mało. Episkopat z Rydzykiem zorganizują kilkudniowy specjalny różaniec, w którym każdy Polak będzie miał obowiązek wziąć udział. Dodatkowo odbędą się specjalne msze z błaganiem do świętego JP2 o deszcz, które poprowadzą Rydzyk i biskupi i które będą transmitowane na wszystkich kanałach TVP. 🙂 🙂 🙂

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Zgodnie z wytycznymi i przepisami w/w ustawy TVPiS codziennie będzie głosić, że w całej Europie susza, ale w Wolsce nie, dzięki nadprezesowi i modłom funkcjonariuszy KK, bo Wolska to ziemia wybrana, mlekiem i miodem płynąca. Suweren oczywiście uwierzy, bo przecież to, co mówią w okienku, to prawda objawiona i chociaż za progiem ziemia sucha jak pieprz i wszystko wyschło na pył, ale w sąsiednim województwie na pewno jest cudownie i wspaniale.

Janik
Janik

Zatrudnić zaklinacza deszczu. Cejrowski zna takich u Indian! Albo poczekajcie jeszcze kadencję Dudy. Będą łzy, które zroszą glebę!

Shaq
Shaq

Duda jest coraz śmieszniejszy. Ale nic nie przebije, jak opowiada o tym, że lubi pizzę z kiełbasą i z pepperoni (wczoraj Fakty TVN)

Roman
Roman

A co z zawierzeniem Polski Matce Boskiej o którą prosił Szumowski, już nie działa? Zresztą, niech Szumowski w ramach zwrotu nieprawnie zarobionych milinów kupi w Korei trochę wody a jej dostarczeniem zajmie się Antonow – więcej wejdzie na raz. Bez certyfikatów i żadnego trybu.

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Duda zaproponował jakiś czas temu genialne rozwiązanie problemu: w czasie suszy należy korzystać z deszczówki.

smętek
smętek

Sam pomysł jest bardzo dobry ale najpierw należałoby nauczyć Rodaków gromadzenia tejże deszczówki. Naukowcy zajmujący się przeciwdziałaniami suszy wiedzą co należy robić tyle, że nikt ich nie pyta.