Duda nazywa krytyków zakupu F-35 „krzykaczami” – „I kto to mówi?!”

Duda nazywa krytyków zakupu F-35 „krzykaczami” – „I kto to mówi?!”

„Myślę, że wywrzaskujący swe wystąpienia A. Duda, powinien się powstrzymać od nazywania swych oponentów „krzykaczami” – skomentował na Twitterze Tomasz Lis wypowiedź prezydenta. Podczas objazdu Stanów Zjednoczonych Andrzej Duda zareagował na wiele krytycznych głosów, że zakup myśliwców F-35 kosztuje Polskę zbyt dużo.

„Nie ma jeszcze cen, nie ma szczegółowych warunków. Nic nie zostało ustalone; to jest dopiero absolutny początek drogi. Bardzo proszę wszystkich krzykaczy o spokój” – stwierdził Duda. – „A krzykacze to kto? I kto to mówi?! Adrian zabiera się do połajanek? To mogłoby być śmieszne, a jest tragiczne”; – „Groteskowy wrzaskun o „krzykaczach”; – „Proszę krzykaczy o spokój, te samoloty to tylko wyborcza ściema!” – wtórowali Lisowi inni internauci.

Z kolei do pierwszej części wypowiedzi odniósł się na Twitterze prof. Wojciech Sadurski: – „Prezydent Duda o zakupie F-35: „Nie ma jeszcze ceny, nie ma warunków, nic nie zostało ustalone; to jest dopiero absolutny początek drogi”. To gdzie ten wielki sukces?”.

Internauci i ten wątek komentowali: – „Czyli wszystko Patrykiem na wodzie. PAD to potwierdził własnymi ustami. Gdzie sukces, no gdzie? A może na szczęście g… o załatwił?”; – „Już raz łódź podwodną tak w Australii kupował”; – „Przecież idą wybory… Musieli napompować ludzi czymś wielkim i wyjątkowym. No przecież 1000 żołnierzy nie robi wrażenia, bo żołnierze już są. A kto z wyborców PiS będzie dociekał prawdy. Partia myśli, oni nie muszą”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
darooMariolaRafał PAlphabeterwinek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
erwinek
erwinek

A czy ten tysiąc żołnierzy to żołnierze bojowi czy cała obsługa logistyczna wraz z magazynierami kucharzami i innymi ciurami obozowymi

Alphabet
Alphabet

Hełn do F35 to 400 tyś dół= 1 200 000 zł.
Gdzie drony ,śmigłowce ,łodzie podwodne niewidzialne czołgi ?

daroo
daroo

Zapomniałeś o podwodnych lotniskowcach 😐

Rafał P
Rafał P

Jeśli dobrze pamiętam, to obecnie Polska ma 2mld rocznie odsetek od długu do płacenia. A co ze spłatą dlugu? Te wszystkie „pińset plus” i inne kiełbasy wyborcze też powiększają ten dług, a ten pacan się cieszy że Yankesom trzeba będzie płacić za jakiś latający złom. Nie wierzę, że ten złom będzie kiedykolwiek potrzebny, albo że Putin narobi z tego powodu w portki.

Mariola
Mariola

Jak mnie ten Adrian wkurza. Sam ciągle japę wydziera, strojąc przy tym żenująco głupie miny i ma czelność innych nazywać krzykaczami. Oczywiście , zapomniałam, że źle znosi krytykę. Żal go słuchać i oglądać.