Duda o Kurskim: „Jest potrzebne wsparcie doradcze byłego prezesa TVP” – „Czy ten człowiek może jeszcze bardziej się pogrążyć?”

Jacek Kurski wrócił do zarządu TVP – „Prezydent - do kąta”

– „Widocznie uznano, że jest potrzebne wsparcie doradcze byłego prezesa. Takie decyzje zostały podjęte” – powiedział Andrzej Duda w Polsat News. A chodzi oczywiście o „I tak właśnie skończyło się rumakowanie Dudy”, czyli Jacek Kurski… doradcą Zarządu TVP”.

Internauci nie kryli oburzenia po tej wypowiedzi Dudy: – „Czy ten człowiek może jeszcze bardziej się pogrążyć?”; – „On nie ma prawa myśleć, za niego myśli Jarosław zawsze dziewica (obecnie zamrożony na czas pandemii) wytyczne oczywiście zdołał wydać wcześniej”; – „Napluli mu w twarz, a on stwierdził że padało”; – „Adrian jak Gowin ma kręgosłup z gumy”; – „Andrzej Duda to chodzący dramat. To upadlanie się dla stanowiska – bo przecież nie władzy, bo jako marionetka władzy nie ma żadnej – to albo przerośnięta ambicja, albo zakłamywanie rzeczywistości. Jedno i drugie źle świadczy zarówno o inteligencji Dudy, jak i o jego charakterze”.

– „Zapewne jego małżonka promienieje ze szczęścia po takich wypowiedziach” – zakpił jeden z internautów. Nawiązał oczywiście do pojawiających się pogłosek, jakoby Agata Duda miała namawiać prezydenta do zawetowania pisowskiej ustawy o przekazaniu tylko w tym roku prawie 2 mld TVP i Polskiemu Radiu. Wszyscy pamiętamy, jak to się skończyło.

– „Andrzej Duda nie ma szacunku nawet dla samego siebie” – podsumował Bartosz Wieliński z „GW”.

https://twitter.com/Bart_Wielinski/status/1238561970137247744

bt

Źródło: polsatnews.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
IrenaRyszardChermeserwinekLehoo Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Szmata bez honoru.

Lehoo
Lehoo

Hej niezłomny ci on:
„Z cegłą – to proste, ale jak szmatę
Na pół przełamać ciosem karate ?”

erwinek
erwinek

Nie będę komentować bo jak mówił klasyk – w języku kulturalnych ludzi nie słowa którym można by nazwać tego osobnika

Chermes
Chermes

Jak by to ujęła klasyczka: – Jemu się to po prostu należało.

Ryszard
Ryszard

„Jestem człowiekiem niezłomnym” mówił ongiś człowiek, po którym został już tylko „złom żelazny i głuchy, drwiący śmiech pokoleń”.

Irena
Irena

NIESTETY….NIE !!!!