Duda odniósł się do „Tylko nie mów nikomu”, nie pisząc słowa o księżach pedofilach!

Prezydent zwleka z nominacjami. Profesorskie tytuły nie dla działaczy KOD?

Andrzej Duda postanowił zabrać głos w sprawie dokumentu Tomasza i Marka Sekielskich. – „Film robi wrażenie. Jedno jest pewne. Z pedofilią musimy walczyć bezwzględnie i wszędzie. Wszędzie tam, gdzie osoba dorosła może w ohydny sposób skrzywdzić dziecko. Szkoła, kolonie, harcerstwo, oaza, inne organizacje. Zero tolerancji! Patrz uważnie! Rozmawiaj ze swoim dzieckiem!” – napisał prezydent na Twitterze.

Internauci wychwycili oczywiście, że we wpisie nie ma odniesienia do pedofilii w polskim Kościele katolickim: – „Panie „doktorze” Duda, przecież w tym filmie chodzi przede wszystkim o INSTYTUCJONALNĄ OCHRONĘ KSIĘŻY-PEDOFILI, JAKĄ ZAPEWNIAJĄ IM PRZEŁOŻENI, RÓWNIEŻ DUCHOWNI!”; – „Wymowne, że w pana tweecie nie pada słowo kościół. Może dlatego, że pana irytuje łączenie kościoła z pedofilią?”;

– „Opowiadając niejednokrotnie dyrdymały unosił Pan głos, krzyczy, intonuje. W sprawie, która wymaga zdecydowanych ruchów i szczególnego potępienia stwierdza Pan: „Film robi wrażenie” i ani słowa, że to dotyczy Księży z KK. Myślałem że tu nie ma dyplomacji. Widać kolejna pomyłka”; – „Długo pan myślał nad tą gładką gadką, czy ksiądz Olejniczak ją pisał? Zapomniał pan ująć murarzy, dekarzy i akrobatów. Jest tylko jedna, zasadnicza różnica, nikt jeszcze nie słyszał, by jedyną kara dla murarza gwałcącego dzieci było przeniesienie na inną budowę, prawda?”; – „Mam wrażenie, że Pan nie oglądał filmu, bądź kompletnie nic z niego nie zrozumiał, ewentualnie takie wnioski może wysnuć ktoś infantylny lub kompletny ignorant”.

Przypomnieli też Dudzie jego wpis z 2013 r., w którym krytykował on księdza Wojciecha Lemańskiego. – „X. Lemański dostał chyba info, że ma mówić o pedofilii i cały czas wracać do motywu księdza krzywdzącego dziecko. Powtarza to jak mantrę” – napisał wtedy obecny prezydent.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
LehoosmętekAnlelAbdrzejZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

Jakby mnie coś bolało, choćby mocno, to do takiego doktóra bym nie poszedł.

PiJar
PiJar

Właściwym miejscem dla tego – pożal się Boże – doktora prawa, niedorosłego chłopczyka w krótkich spodenkach jest piaskownica. Zamiast insygniów prezydenckich ten człowiek powinien mieć w ręku co najwyżej kubełek i łopatkę. Zasmarkany, infantylny, przerażony chłystek, który miarę swej powagi widzi w głośnym krzyku i groźnych minach. Niedojrzałość nie będzie okolicznością łagodzącą, gdy nadejdzie czas sądu.

smętek
smętek

To jest narcystyczna osobowość. Na zdjęciu pozuje na wzór Mussoliniego.

Zwinka
Zwinka

Tchórz.

Abdrzej
Abdrzej

A co on mógł powiedzieć – klęczy przed klechami, biskupami. Serce by mu stanęło gdyby powiedział ,że kler ponosi winę za ukrywanie pedofilii księży, za ukrywanie księży pedofili . Ciekaw jestem co powiedziała jego szanowna małżonka mająca tak wielkie serce dla dzieci i tych zdrowych i tych niepełnospwanych. .

Anlel
Anlel

Pisanie na kolanach źle wychodzi.

Lehoo
Lehoo

Toż ten pajac w portki ze strachu robi na samą myśl o tym, że mógłby zrobić epidiaskopowi pod włos