Duda stawia rządowi i sobie wysoką ocenę za miniony rok

Duda stawia rządowi i sobie wysoką ocenę za miniony rok

A to się ostatnio pan Duda uaktywnił. Dopiero co „błysnął” w tvn24, a już możemy znaleźć rozmowę z nim w „Sieci”.

Zapytany o ocenę, jaką wystawiłby premierowi Morawieckiemu i jego rządowi za miniony rok, nie wahał się nawet przez chwilę. Według niego, śmiało można dać czwórkę z plusem.

Przypomniał też sobie i nam, że „jestem częścią władzy wykonawczej, więc mówię, że radziliśmy sobie tak, jak było to możliwe i według naszej najlepszej wiedzy, również biorę za to odpowiedzialność”, a odnosząc się do pandemii, przyznał: „Nikt nie powie, że wszystko, co zostało zrobione, było idealne, że każda decyzja była trafiona”.

Nie omieszkał jednak zwrócić uwagę na fakt, że pewnie wielu obywateli jest bardziej krytycznych, ale przecież w żadnym państwie walka z pandemią nie przebiega wzorcowo.

Duda wykorzystał też okazję, by pochwalić samego siebie. On się tak stara. Nie bacząc na nic, w trosce o obywateli, szybciutko podpisywał podsuwane mu ustawy w ramach tarczy antykryzysowej. „Nawet w kampanii wyborczej trwały tutaj w Pałacu Prezydenckim negocjacje i prace nad tymi przepisami”.

A w ogóle „ZUS podejmuje działania korzystne dla pracodawców, kolejne tarcze są uruchamiane, pieniądze z Polskiego Funduszu Rozwoju płyną do firm”.

Jakie przesłanie płynie ze słów pana Dudy?

Władza działa super, przedsiębiorcy są dobrze zaopiekowani, więc przestańmy się czepiać i cieszmy się, że na tak zły czas mamy taki, a nie inny obóz rządzący i takiego właśnie prezydenta.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Poważnie?

Tamara Olszewska

Źródło: rmf24.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dzień
Dzień
25 stycznia 2021 08:22

Nie wiem po co cytujecie brednie andrzejka vel Adriana dostał zlecenie udzielania wywiadów to jeszcze pewnie będzie i u Jacka Kury

Pumeks
Pumeks
25 stycznia 2021 10:26

samozadowolenie szczerzącej się pucułowatej buły politycznej.

Waldemar
Waldemar
25 stycznia 2021 13:32

„Jestem częścią władzy wykonawczej”…, Nie zauważyłem.

Antykaczor
Antykaczor
26 stycznia 2021 07:37
Reply to  Waldemar

Czego nie zauważyłeś? Prezes poleca „prezydent” wykonuje. To jest władza wykonawcza w pojęciu towarzyszy pisowskich.