Duda z żoną sprząta las, a internauci komentują: „Żenująca pokazówka”

Duda z żoną sprząta las, a internauci komentują: „Żenująca pokazówka”

Andrzej i Agata Dudowie postanowili posprzątać las. Zaopatrzyli się w czarne worki, założyli rękawiczki i ruszyli… w otoczeniu gromady ochroniarzy szukać śmieci. Nie zapomnieli zawiadomić mediów, żeby uwieczniły te „heroiczne” wyczyny.

 

Na swoim profilu na Twitterze też się pochwalił: – „W ramach „Sprzątania Świata”, wraz z Leśnikami, Harcerzami, Uczniami, Studentami i Żołnierzami „SprzątaMY” śmieci w lasach Nadleśnictwa Ostrów Mazowiecka. Zachęcam Was wszystkich do spaceru przez las z workiem na śmieci. Niech po waszym spacerze las będzie piękniejszy” – napisał Duda.

– „Kilkadziesiąt ludzi, a tylko 2 osoby sprzątają. Wszyscy samochodami tam przyjechali… Czyli spaliny. Wszystko tylko dla paru zdjęć. Więcej szkody niż zysku. Ciekawe, czy śmieci zostały podrzucone, aby było co sprzątać…”; – „Żenująca pokazówka”; – „Te śmieci wyglądają jakby ktoś celowo podrzucił. W środku lasu rzadko śmieci są… Jak leżą to przy drogach…”; – „Swoją drogą, to jest tak głupie. Andrzej i Agatka ładują po lesie z workami, a obok gromada ochroniarzy pilnuje sprzątających. Zapewne jakiegoś dorodnego promocyjnego śmiecia przyniesiono, żeby go wrzucić przed kamerę”.

 

Komentarze dotyczyły także wycinania drzew w Puszczy Białowieskiej za czasów ministra Jana Szyszki. – „To ciekawe. Do tej pory PiS rozwiązywał ten problem wycinając las”; – „O, pan prezydent łaskawie sprząta to, czego PiS (jeszcze) nie wycięło? Urocze…”; – „Panie prezydencie, szkoda, że nie pojechał Pan do Białowieży, kiedy szaleńcy z PiSu Puszczę masakrowali. Bieganie po lesie z ochroniarzami i uśmiechanie się do kamery jest żenujące”.  

– „W czarnym worku na śmieci, z którym chodzi po lesie Andrzej Duda, powinny wylądować wszystkie podpisane przez niego nielegalne ustawy” – podsumował Tomasz Lis z „Newsweeka”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

9
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
BartRomanRafał PBogumiłaChermes Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Irena
Irena

Tak….. to jest wlasnie odpowiednie dla nich zajecie ….i niech już tak zostanie…. będzie chociaż z nich jakiś pożytek !!!

mas60
mas60

Racja. Żenująca pokazówka!

Wiola
Wiola

Ciekawam, czy Adrian osobiście przyklepał wycinkę 80% Puszczy Noteckiej, czy też to dopiero w plsnie jest, bo, że PiS chce wyciać w ciągu najbliższych 10. lat mówią ludzie, którzy boją się, że na nich potem spadnie koszt naprawy dróg….

MIranda
MIranda

szkoda , że nie zabrali ze sobą Szyszki . Las by się uśmiał

Chermes
Chermes

„Niedziela czynu partyjnego.” To już kiedyś było. Za władzy PZPR. Uśmiechnięty Towarzysz Edward Gierek, z łopatą w ręku, na tle rozkopanego trawnika, pozował reporterom Trybuny Ludu do zdjęć. W tle widać było grupę uśmiechniętych działaczy i działaczek z grabiami. Powszechnie mówiło się wówczas o takich akcjach: – Cała partia grabi Polskę.

Bogumiła
Bogumiła

Niech się wprawia ! Będą mieli dużo pracy, żeby posprzątać to gówno zafundowane Polakom.

Rafał P
Rafał P

To upiecze dla żony babkę wielkanocną, to przebierze się za harcerzyka, to znowu zbiera w lesi śmieci. To chyba ma być dla ocieplenia wizerunku prezydenta, ale – niestety – wychodzą z tego tylko ciepłe kluchy.

Roman
Roman

Żenujący jest pan Lis, który robi
wszystko aby zaistnieć w mediach.Gwiazda jego świetności
dawno zanikła.

Bart
Bart

Po raz kolejny Andrzej Duda popełnia czyn, który uwłacza godności urzędu, który pełni. Nie chodzi o samo zbieranie śmieci, gdyby akcja na kilometr nie pachniała ustawką pod publiczkę byłbym pierwszym, który pochwaliłby go za to, że po 4 latach bycia prezydentem pierwszy raz zrobił coś pożytecznego. Problem w tym, że ten człowiek do śmiecącego i zanieczyszczającego elementu wielokrotnie puszczał oko, bredząc o węglu i podważając globalne ocieplenie. Głupkowate pozowanie do zdjęć ujawnia, że to wszystko było udawaniem
Czy jest jakaś granica hipokryzji popełnianych przez tego człowieka, która pozbawi go uwielbienia suwerena?