Duda zaprzysiągł Pawłowicz i Piotrowicza na sędziów TK – „Po cichu, bez kamer, ale wstyd pozostaje taki sam”

Duda zaprzysiągł Pawłowicz i Piotrowicza na sędziów TK – „Po cichu, bez kamer, ale wstyd pozostaje taki sam”

Bez udziału mediów, wieczorem, w Belwederze, a nie w Pałacu Prezydenckim Andrzej Duda przyjął ślubowanie od nowych sędziów Trybunału Konstytucyjnego Krystyny Pawłowicz, Stanisława Piotrowicza i Jakuba Steliny. Kamery TVN24 zarejestrowały tylko wychodzących po zaprzysiężeniu z Belwederu byłych posłów PiS.

 

„Piotrowicz i Pawłowicz będą jak najbardziej pasowali do grupy kierowanej przez panią Przyłębską” – podsumował sędzia Igor Tuleya w TOK FM. A o kolejnych zastrzeżeniach jej dotyczących pisaliśmy w „Czy prezes Przyłębska nie widzi „nic niestosownego w organizowaniu w TK nieoficjalnego spotkania z Premierem”.

W internecie zawrzało: – „Po cichu, bez kamer, ale wstyd pozostaje taki sam. Dla wszystkich uczestników tej godnej ubolewania uroczystości”; – „Nie myślałam, że doczekam takich czasów. Komunistyczny prokurator z komunistycznym krzyżem zasługi i pani z komunistyczną przeszłością o manierach, przy których przekupka wydaje się być damą z Wersalu w TK…”;

 

– „Panie Duda, myślał pan, że to zmniejszy poziom obciachu i żenady? Nie ma szans – z pana pomocą władza sądownicza w Polsce została już do cna ośmieszona”. 

Dodajmy na koniec, że dzisiaj Duda wręczył także nominację nowej minister sportu. Ta uroczystość odbyła w środku dnia w Pałacu Prezydenckim w obecności mediów…

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Jacek DolińskiMaciek123454321smętekELJOT.NHerodAntypis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
princeofwales
princeofwales

Mam nadzieję, że opozycja TEGO maliniakowi podczas kampanii NIE zapomni!

Maciek123454321
Maciek123454321

Szmaciarz doskonale wie, jaki to obciach. Dlatego po kryjomu coś tam podpisał, coś wręczył Ale to pikuś. Ta kreatura ma o wiele więcej na sumieniu. Trybunał Stanu jest jednak pewny.

Marek
Marek

Wstyd nie pozostaje taki sam, jest dużo większy bo potajemne zaprzysiężenia to dowód, że duda się wstydzi i wie, że zrobił źle, że jest osobą bez kręgosłupa moralnego, własnego zdania czy nawet pomysłu na siebie. Słowem pan każe sługa musi ale się nie cieczy więc robi to potajemnie.

HerodAntypis
HerodAntypis

Nie obchodzi mnie nagrywanie tej żenady dla relacji w tv bo i tak nie oglądałbym tego szitu, ale takie zaprzysiężenie powinno być udokumentowane zapisem wideo. Przypomina to sytuację z mitycznymi listami poparcia do neo KRS a wrazie kwasu trójka tego badziewia może się wyprzeć, że było jakiejkolwiek zaprzysiężenie. Sam podpis tego szczura nic nie znaczy, choć gdyby podpisał papier toaletowy z logo PiSu to chętnie taki papier bym stosował a nawet nadużywał.

ELJOT.N
ELJOT.N

TKM. Przygnębiające….

smętek
smętek

Wstyd, wstyd! I to jest niby pierwszy obywatel RP?

Maciek123454321
Maciek123454321

Ropucha i don Pedro. Bleeeeeee!!!!!!

Jacek Doliński
Jacek Doliński

To mi przypomina podobną uroczystość – ponowne powołanie Andrzeja Leppera na wicepremiera i ministra rolnictwa jesienią 2006 r. Miesiąc wcześniej Lepper został zdymisjonowany przez ówczesnego premiera Jarosława Kaczyńskiego, po czym PiS przegrał w Sejmie bez poparcia Samoobrony kilka ważnych głosowań i Kaczyński jak niepyszny musiał zwrócić Lepperowi jego rządowe stanowiska. Wręczenie nominacji przez Lecha Kaczyńskiego odbyło się o 10-tej wieczorem, bez udziału dziennikarzy i osób postronnych.