Dudzie, jego żonie i szefowi BBN zrobiono testy na obecność koronawirusa

Dudzie, jego żonie i szefowi BBN zrobiono testy na obecność koronawirusa

Andrzej Duda, jego żona, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch i rzecznik prezydenta Błażej Spychalski w ubiegłym tygodniu zostali poddani testom na koronawirusa – donosi RMF FM. Wyniki testów u wszystkich były ujemne.

 

Testy zostały wykonane po informacji o zarażeniu się koronawirusem przez Dowódcę Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych Jarosława Mikę. Nie wiadomo, czy inne osoby, które się z nim kontaktowały też poddano testom.

Jak twierdzi reporter RMF FM, wcześniej szefowa Kancelarii Prezydenta poleciła, żeby pracownicy Pałacu nie udzielali żadnych informacji związanych z zagrożeniem epidemicznym pracowników Pałacu Prezydenckiego.

 

„Robiono im testy, a minister zdrowia tłumaczy, że sens tych testów jest dopiero 7 dni od możliwego kontaktu. W tym czasie należy siedzieć domu, by nie narażać na zakażenia u innych osób. To ile osób miało w tym czasie kontakt z nimi w czasie gospodarskich objazdów po kraju?”;

– „Ciekawe, czy mieli objawy, bo tylko takim wykonywane są testy. Sam kontakt z osobą zarażoną zdaniem sanepidu to za mało, aby zrobić test”; „Lekarzy i pielęgniarek nikt nie bada, dopóki nie mają objawów, ale to w sumie logiczne – jak zachorują przyjedzie Duda i pokaże im, jak się leczy pacjentów” – komentowali internauci.

Cóż, podsumować by to można cytatem z „Folwarku zwierzęcego” Orwella – „Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych”.

bt

Źródło: RMF FM, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
JanikZwinkaGooolMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Rozpoznanie koronawirusa u maliniaka może wreszcie załatwiłoby sprawę wyborów. No bo jeśli kandydat jest chory, to nie może nigdzie jeździć, prawda? Chyba, że nieprawda.

Goool
Goool

To są najważniejsze osoby w państwie. Można Dudy nie lubić, ale umiar w antypisostwie by się redakcji przydał.

Zwinka
Zwinka

To może trzeba przypomnieć, jak pisiarnia traktowała prezydenta Komorowskiego, poczynając od „nieuznania” wyniku wyborów przez przegranego kandydata, wg którego Komorowski został prezydentem przez …nieporozumienie ???

Janik
Janik

To nie jest kwestia lubienia. Ja mojego psa bardzo lubię ale żeby go zaraz na prezydenta…