Dulkiewicz skrytykowała „rozdawnictwo” PiS. Oberwało się jej za to od Lewicy

Dulkiewicz skrytykowała „rozdawnictwo” PiS. Oberwało się jej za to od Lewicy

Prezydentka Gdańska Aleksandra Dulkiewicz odniosła się na Twitterze do słabego wywiadu udzielonego przez Andrzeja Dudę programowi „Sprawdzam” w TVN 24.

Prezydent kraju mówił w nim głównie o polityce zagranicznej i Joe Bidenie.

Niestety… Dzięki rozdawnictwu pieniędzy nas wszystkich podatników, zaangażowaniu wszelkich szczebli partyjnych przedstawicieli i mediów narodowych będziemy mieć takiego Prezydenta RP do 2025” – skomentowała Dulkiewicz.

Wypowiedź prezydentki została skrytykowana przez polityków prosocjalnej Lewicy.

Namawiałbym prezydent Dulkiewicz i polityków KO do porzucenia pogardliwych hasełek o ‘rozdawnictwie’ i ‘roszczeniowcach’. Pokolenia Polek i Polaków walczyły o minimum państwa dobrobytu, o równe szanse, o wspólnotę. Obrażacie tych ludzi. Mamy 2021, czas już wyjść poza Thatcher” – napisał Jędrzej Włodarczyk.

Komentarz do konkretnych wypowiedzi we wczorajszym wywiadzie Panie Jędrzeju. Nie ma w nim ani krzty pogardy do Polek i Polaków, raczej smutek, że tracimy kolejne lata na degradacje Polski i społeczeństwa, zamiast budować społeczeństwo otwarte oparte na współpracy i zaufaniu” – odpisała mu na to Dulkiewicz.

Na wpis zareagował też sam Adrian Zandberg, który skomentował:

Nieprzychylne wypowiedzi padły też z ust osób niezwiązanych z Lewicą, w tym redaktora naczelnego „Wprost” Roberta Felusia i polityka PiS Andrzeja Skiby.

Dulkiewicz prezydentką Gdańska jest już od marca 2019 r. Zastąpiła na tym stanowisku zamordowanego przez fanatyka śp. Pawła Adamowicza.

Zostań patronem KODUJ24.PL

nt

Źródło: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Włodzimierz
Włodzimierz
24 stycznia 2021 12:53

Pani Dulkiewicz ma całkowitą rację. Niestety „elektorat” już się przyzwyczaił do otrzymywania pieniędzy bez pracy i będzie głosował na tych, którzy więcej obiecają.

Ryszard
Ryszard
24 stycznia 2021 18:21

Kompletnie tego ataku na Dulkiewicz nie rozumiem. No nie – że tzw.prawica, rozumiem. Ale o co chodzi lewicy?