Dwie twarze państwa Schreiberów. Mąż piętnuje mowę nienawiści. Małżonka z powodzeniem ją stosuje

„Schreiber połączył koronawirusa z komunizmem, zaborami, a i jeszcze wcisnął starożytny Rzym”! – „Oni w tym rządzie są zdrowo oderwani”

Pani Marianna Schreiber, żona pana Łukasza, prominentnego funkcjonariusza Prawa i Sprawiedliwości wyraźnie szkodzi na Twitterze reputacji swojego małżonka, bo publikuje posty daleko odbiegające od głoszonych przez niego poglądów i pokazuje w ostrym świetle Himalaje hipokryzji obojga państwa oraz całej partii, której są reprezentantami.

Ostatnio, pani Marianna ukradkiem zrobiła zdjęcie dziewczynki w autobusie, trzymającej na kolanach tęczową torebkę i opublikowała je wraz z kompromitującym podpisem.

„Won z Mojego Miasta” – napisała żona posła Prawa i Sprawiedliwości, tego samego, który oficjalnie wzywa do piętnowania mowy nienawiści i agresji w przestrzeni publicznej.

Internauci komentujący fotografię podkreślają, że wygląda na to, iż polityk mówi przed kamerami jedno, a poza nimi drugie, co postawa żony wyraźnie zaświadcza.

Portal naTemat przypomina przy tej okazji jak to było, gdy na początku roku zniszczono biuro posłów PiS w Nakle. Wymalowano wtedy na drzwiach napisy „konstytucja” i „będziecie siedzieć”. Politycy Prawa i Sprawiedliwości natychmiast ruszyli do ataku na opozycję, dowodząc, że to ona jest winna brutalizacji języka i zachowań w przestrzeni publicznej.

Wtedy to właśnie małżonek pani Marianny – Łukasz Schreiber i Kosma Złotowski zaproponowali podpisanie deklaracji przeciw mowie nienawiści. Dokument miał zawierać cztery zasady: nie dla wyzwisk i poniżania; nie dla kłamstwa i manipulacji; poszanowanie życia prywatnego oraz tonowanie emocji i piętnowanie wszelkich przejawów nienawiści i agresji w życiu publicznym.

Być może dokument nie dotarł do pani Marianny, bo dodajmy, że internauci wyszukali przykłady innych paskudnych, pełnych mowy nienawiści jej wpisów.

/j/

Źródło: naTemat

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
AnnaLaurentybulkaZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

A tyle się mówi, żeby pić tylko niegazowaną wodę, bo gazowana odbija.

bulka
bulka

Przeciez moze ktos po prostu lubi ladne kolory … co za dulszczyzna, Pani S. !!!!

Laurenty
Laurenty

..pusta, malowana lala… nie warta naszej uwagi…

Anna
Anna

Ktoś powinien się też zająć tą Panią, Elę Dolatę z Kłodzka, która pracuje w placówce zachowań socjoterapeutycznych, która to placówka pobiera dotacje na programy „stop przemocy”, a sama promuje przemoc i to publicznie, poprzez usta i profil na FB swojego pracownika :/ Posty wręcz pałają agresją, nawołują do przemocy i agresji. Jak taki człowiek może pracować w takiej placówce?!