Dworczyk: „Mogę dać słowo, że rząd ws. koronawirusa niczego nie ukrywa” – „Mnie bardziej by przekonało, gdybym usłyszał „Jak boni dydy”

PiS chce kDworczyk chce przestraszyć Warszawiaków i wmówić im, że Wisła płynie "z dołu do góry"?upić głosy, obiecując kolejny już raz drogę ekspresową

Politycy partii rządzącej prześcigają się w zapewnieniach, że w Polsce nie ma potwierdzonego przypadku zachorowania wywołanego koronawirusem. Do tego grona dołączył także szef kancelarii premiera Michał Dworczyk.

 

– „Mogę dać słowo, że rząd w tej sprawie koronawirusa niczego przed Polakami nie ukrywa” – zapewniał Dworczyk w TVN24. Wykorzystał przy tym okazję, żeby stwierdzić, że politycy opozycji „cynicznie wykorzystują sytuację związaną z zagrożeniem epidemicznym”.

Internauci jakoś nie przekonało dawanie słowa przez ministra Dworczyka: – „Podobno kłamstwo powtarzane wiele razy staje się „prawdą”. PiS w to gra w każdej dziedzinie”; – „Przypomina mi się, jak ustalali fakty odnośnie lotów Kuchcińskiego. A z wirusem jest znacznie bardziej skomplikowana sprawa”;

 

– „Mnie bardziej by przekonało, gdybym usłyszał „Jak boni dydy”; – „Dworczyk jest przygotowany. Dziabnie wirusa widelcem albo opowie mu o uczciwości lepszego sortu i wirus pęknie. Pęknie ze śmiechu”.

„Harcerz Dworczyk słynie z „prawdomówności” – udowodnił to w swoich zeznaniach podatkowych” – przypomniał jeden z internautów. Chodzi o niejasności w oświadczeniach majątkowych składanych przez Dworczyka w latach 2014-2019. CBA nie znalazło podstaw do wszczęcia kontroli w tej sprawie…

bt

Źródło: tvn24.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
AntoniMaciek123454321MareksmętekShaq Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Shaq
Shaq

Jak dworczyk, duda, morawiecki, sasin czy inny pisowski ważniak zaklina się, że A, to wiadomo, że przynajmniej C. Nie wierzę w ani jedno słowo – a już zwłaszcza w kwestii ochrony nas przez epidemią, 3 dni temu materiał w Faktach jasno wykazał, że to wszystko fikcja i pic na wodę.

smętek
smętek

Prawda i tylko prawda. W ostatni czwartek przyjechaliśmy do Polski z Włoch. Na polskiej granicy nikt sobie głowy nie zawracał sprawdzaniem, czy nie jesteśmy nosicielami.

Maciek123454321
Maciek123454321

Dokładnie. Chciałem to samo napisać, ale mnie ubiegłeś.

Marek
Marek

Skoro dworczyk, tak skrupulatnie wypełniający zeznania podatkowe, rzecznik morawieckiego, tak prawdomównego, premiera rządu z tak uczciwymi, rzetelnymi, transparentnie i ze znawstwem tematu wykonującymi swoje obowiązki ministrami jak ziobro, kamiński, zalewska, daje słowo to absolutnie nie ma podstaw by wątpić.
pisDno.

Antoni
Antoni

Skoro Dworczyk, członek najbardziej kłamliwego rządu w III RP daje słowo, że wirusa nie ma, to znaczy, że wątpliwości rosną do kwadratu.