Dyrektor z TVP przyznaje, że miał kontakt telefoniczny z hejterką Emilią

Dyrektor z TVP przyznaje, że miał kontakt telefoniczny z hejterką Emilią.

Dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej skomentował artykuł, który ukazał się w dzisiejszej „Gazecie Wyborczej”. Jarosław Olechowski potwierdza, że miał kontakt z hejterką. „Pamiętam jedną rozmowę telefoniczną z tą panią” – stwierdził pracownik TVP.

Emilia Szmydt ujawniła w jaki sposób dyskredytowano sędziów, którzy zostali uznani za „lewackich”. „Mała Emi” przyznała, że jeden z oczerniających materiałów przekazała do Jarosława Olechowskiego, ówczesnego szefa „Wiadomości”. Materiał został potem wykorzystany w głównym wydaniu programu.

Szanowni Państwo, dementuję rewelacje ‚Gazety Wyborczej’ jakoby Emilia Szmydt ‚podsuwała mi materiały o sędziach’. Pamiętam jedną rozmowę telefoniczną z tą Panią. Była w stanie upojenia alkoholowego. Tak silnego, że nie zrozumiałem o co jej chodziło. Kolejny fejk news Agnieszki Kublik” – skomentował te doniesienia J. Olechowski.

 

„Szanowni Państwo, pani Emilia Szmydt nie przekazała mi żadnych informacji dotyczących sędziów (ani nikogo innego). Odbyłem z nią jedną rozmowę telefoniczną. To ona dzwoniła, ale była bardzo pijana i nie zrozumiałem o co jej chodzi. Informacje zawarte w @gazeta_wyborcza to kłamstwo” – dodał dyrektor TAI.

„(…) byłam waleczna, walczyłam o Polskę, robiłam coś dobrego – tak mi to chłopaki przedstawiali” – to tylko jeden z cytatów pochodzących z wywiadu, który ukazał się w dzisiejszej „Gazecie Wyborczej”. Autorkami tych słów jest owiana złą sławą „Mała Emi”.

/nt/

Źródło: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Zbyszek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

Też chętnie bym się upił i do owego dyrektora zadzwonił. Ale skąd wziąć numer?