Dyscyplinarka dla sędziego Waldemara Żurka za pozwanie Zaradkiewicza?

Radzik będzie ścigał sędziów, którym nie podoba się sposób organizacji wyborów

Mianowany przez Ziobrę, zastępca rzecznika dyscyplinarnego Przemysław Radzik podjął „czynności wyjaśniające w sprawie podejrzenia popełnienia przewinienia dyscyplinarnego” przez sędziego Waldemara Żurka.

 

– „Sędzia Waldemar Ż. w lipcu 2019 r. pomawiał i groził w internecie SSN K. Zaradkiewiczowi (sprawa już w sądzie dyscyp.), teraz podejmuje działania prawne nakierowane na podważenie jego statusu służbowego. Godzi to w interes wymiaru sprawiedliwości” – napisał Radzik na Twitterze.

A o tych „działaniach prawnych”, o których wspomina Radzik, pisaliśmy w artykule „Waldemar Żurek złożył pozew przeciw Zaradkiewiczowi – twierdzi, że p.o. I prezesa SN nie jest sędzią”.

 

Internauci odpowiadali Radzikowi: – „Kiedyś poniesie Pan odpowiedzialność za swoje postępowanie. Jeśli nie prawną to przynajmniej historia Pana właściwie oceni”;  – „Nic tak nie godzi w interes wymiaru sprawiedliwości jak usłużni funkcjonariusze władzy w togach. Codziennie pan widzi jednego takiego, podczas golenia”;  – „Jako bezprawni i nielegalni uzurpatorzy możecie Pana Sędziego Żurka w d**ę pocałować! I pana Majstra też”; – „A jak tam mają się hejterzy sędziowie? Nimi też zajęła się Izba Dyscyplinarna, czy to kolesie? Wiadomo, pisowskie afery, hejterzy, łapówki, zamiata się pod dywan. Z moralnością to u Was chyba, coś nie tak”.

– „Latanie w piżamie po mieście nie godzi. Pozew godzi” – zauważył jeszcze jeden internauta. Przypomnijmy więc nasz artykuł „Tajemnicza przeszłość p.o. I prezesa SN Zaradkiewicza, mianowanego przez Dudę”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zbyszek
Zbyszek
8 maja 2020 21:31

Te grzybki się czasem zawieszają i człowiek taki dziwny się robi.

Mariola
Mariola
8 maja 2020 23:41

Ale co ich obchodzi historia. To ludzie krótkowzroczni. . Bez wyobraźni i refleksji. Zresztą zdjęcie adekwatne…. Już się wkurzyłam i straciłam wątek. Pozdrawiam wszystkich serdecznie…

Maciek123454321
Maciek123454321
9 maja 2020 08:47

Bardzo mnie ciekawi, czy zapowiedź pani Joanny Lemańskiej – szefowej izby kontrolerów – żeby nie ferować wyroków przed rozpatrzeniem była tylko buńczuczną zapowiedzią czegoś tam, czy ta nielegalna w sumie izba rzeczywiście urwała się ze smyczy. Korowód pokracznych postaci z Karakanem na czele. Kłamcy, oszuści, hochsztaplerzy, pasibrzuchy za nasze pieniądze.
PS. Czy na każdym zdjęciu Karakana musi być widoczny jego monstrualny łupież? Król amfetaminy, cholera.

Antykaczor
Antykaczor
9 maja 2020 18:35

Mało atrakcyjna fotka. Wieczorkiem dużo alko było? Ogórek na oczy …nie Magdalena tylko plasterki. Podobno działa. Torebki herbaty też są skuteczne. Nie trzeba dziękować. A najlepiej nie pić. Nie każdy urodził się przystojniakiem ale tego faceta nie lubię. Jak zresztą wielu innych z pisowskiego plemienia.

andrzej
andrzej
10 maja 2020 22:12

Ci sędziowie tacy krótkowzroczni się zrobili- to przecież wyraźnie widać na zdjęciu.