Działaczki Polska 2050 piszą o mobbingu

Kolejny poseł KO dołącza do Hołowni

Oskarżenia o mobbing w regionalnym oddziale ruchu Polska 2050 Szymona Hołowni

Jako ludzie z głębokim poczuciem szacunku do bliźniego, nie wyobrażaliśmy sobie współpracy z liderką regionalną, która mobbingowała liderów powiatu, traktowała wolontariuszy protekcjonalnie i przedmiotowo, np. w zależności od tego kto jaki zawód wykonuje, wyrażała się w sposób niegodny i obraźliwy” – napisali w oświadczeniu przekazanym redakcji „Wprost” byli już działacze i liderzy ruchu Polska 2050 z woj. warmińsko-mazurskiego.

 

Sprawa dotyczy konfliktu pomiędzy regionalną liderką ruchu Szymona Hołowni a częścią pozostałych działaczy, którzy postanowili odejść ze struktur Polski 2050. Jak informują byli liderzy ośmiu najprężniej działających w regionie grup konflikt narastał od wyborów prezydenckich i wszelkie podejmowane próby jego rozwiązania okazywały się „powierzchowne, pozbawione jakiejkolwiek wartości merytorycznej i całkowicie bezskuteczne”.

Byli działacze mają żal do władz ruchu Polska 2050 o brak pomocy w rozwiązaniu zgłaszanego problemu. Poproszone przez „Wprost” o komentarz władze zapewniają, że przez blisko trzy tygodnie prowadziły rozmowy i mediacje ze skonfliktowanymi stronami.

 

W rezultacie zarząd regionalny ruchu postanowił pozostawić na stanowisku liderkę wojewódzką i poddać ją bezpośredniemu nadzorowi koordynatorki regionalnej, Z takimi rozwiązaniami nie zgodzili się liderzy powiatowi i w rezultacie odeszli ze struktur ruchu.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Byli działacze i liderzy Polski 2050 Szymona Hołowni nie chcą być w jakikolwiek sposób kojarzeni z ruchem. „Dobra nie musimy czynić pod żadnym szyldem. Dobro jest w nas, nie na pokaz” – przekonują w rozmowie z dziennikarzami „Wprost”.

wb

Źródło: tvp.info, wprost.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Barbara
Barbara
1 lutego 2021 07:40

Nie to, że życzę temu ruchowi źle, ale jednak nie widzę sensu jego istnienia. Rozbijanie głosów opozycyjnych na 4 części zamiast na 3 (KO, Lewica, PSL) znacząco zwiększa szanse piss na kolejne kadencje. Bo chyba Hołownia nie jest tak naiwny, że liczy na odebranie głosów pissowi? A skoro tak, to jego projekt jest kanibalizmem politycznym

Zbyszek
Zbyszek
1 lutego 2021 08:39
Reply to  Barbara

KO wyczerpała już swoją formułę. Zobacz wypowiedzi polityków Platformy z ostatnich tygodni albo tarcia w radzie Warszawy. Czas na zmiany i nową jakość.

antyuzurpator
antyuzurpator
1 lutego 2021 14:19

Troll od hołotowni działa.
Jak zwykle wrzucił wiązkę minusów przy komentarzu antyhołownianym i plusów przy wpisie od niejakiego „Zbyszka”.
No to ruszyłem do boju i zacząłem kontratak, w tempie mniej więcej jeden „+/-” co dwie minuty. Gdzieś do piątego „+/-” szło zgodnie z planem, ale gdy przy wpisie Barbary pojawił się wynik >0 a przy „Zbyszku” już był „mróz”, troll zaczął się bronić. Najwyraźniej „dyżurował” na tym wpisie i wcześniej co chwila odświeżał, aby sprawdzić czy przypadkiem jego idol nie jest za bardzo „zminusowany”.
Zastanawiam się, czy faktycznie od rana cały czas siedział przy monitorze wślepiony akurat w ten artykuł, czy może ma możliwości automatycznego nadzoru nad „punktacją”, jak każdy administrator portalu.
Od tego momentu, przez jakieś dziesięć „+/-” szliśmy równo, co trwało może kwadrans. Na końcu chyba wymiękł, bo moich pięć kolejnych „+/-” pozostało bez „odporu” i doszedłem do wyniku Barbara 0, Zbyszek -8.
Teraz jak widzę odzyskał oddech i dorzucił 3x „-/+”.

Jest też możliwość, że to admini portalu „pilnują porządku” i eliminują podejrzanie wielokrotne „+/-„, ale jakoś w to nie wierzę. (Jeśli jednak, proszę o informację na ten temat.)

Zaznaczam, że nigdy wcześniej nie plusowałem/minusowałem wielokrotnie, zrobiłem to teraz pierwszy raz, w celach poznawczych.