Dziennikarze TVP zadzwonili do Macieja Laska pod nieaktualny numer

Maciej Lasek o powstającym wirtualnym modelu prezydenckiego Tupolewa

Po tym, jak Telewizja Republika upubliczniła fragmenty rozmów członków tzw. komisji Millera na temat roli gen. Błasika i jego pobycie w kabinie pilotów feralnego lotu do Smoleńska, TVP pod rządami Jacka Kurskiego właściwie nie miała wyjścia – musiała zająć się tematem.

Dziennikarze TVP chcieli ponoć porozmawiać z Maciejem Laskiem, który był członkiem tej komisji. Ale zachowali się według obecnie obowiązujących w telewizji standardów, o czym poinformował sam Lasek: – „Usłyszałem dzisiaj, że w TVP1/2 powiedziano, że nie odbieram telefonów. To nic dziwnego, jeżeli dzwoni się pod numer służbowy PKBWL, który dzięki dobrej zmianie od ponad roku jest już nieaktywny. Panie i panowie z TV – trochę więcej profesjonalizmu” – napisał na Facebooku.

PKBWL to Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych, której do czasów „dobrej zmiany” przewodniczył Maciej Lasek. Trudno uwierzyć, że w TVP tego nie zauważono. Baza numerów telefonów w każdej redakcji ciągle uaktualniana, a przynajmniej się tak dzieje w profesjonalnym medium. Wychodzi na to, że dzwoniący niekoniecznie chcieli się dodzwonić…
(Źródło: naTemat)

/p/
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Maciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Zachodzi pytanie, czy w ogóle dzwonili, cholerni kłamcy.