Dziwne wpisy na koncie kolejnego polityka PiS

Dziwne wpisy na koncie kolejnego polityka PiS

Senator Włodzimierz Bernacki jest kolejnym politykiem PiS-u, który w ostatnim czasie stał się ofiarą hakerów. Na jego koncie na TT pojawiła się dzisiaj seria kilka wpisów o dziwnej treści.

 

„W pierwszym czytamy, że „dziennikarka, ponadto oficer Wojska Polskiego zajmuje się prostytucją i świadczy usługi towarzyskie dla VIP-ów”. Pod postem umieszczone są zdjęcia roznegliżowanej brunetki, a obok kobiety w mundurze pozującej z Andrzejem Dudą” – informuje onet.pl.

Drugi z wpisów brzmiał: „Najbardziej oburzające jest to, że wykorzystuje zdjęcia z Panem Prezydentem Andrzejem Dudą i naszymi amerykańskimi sojusznikami jako reklamę swoich usług seksualnych. Jestem głęboko oburzony tym zachowaniem”.

 

W ostatnim z serii omawianych wpisów senator PiS poinformował, że: „złoży wniosek do Komisji Obrony Narodowej w sprawie pozbawienia jej stopnia oficerskiego i zwolnienia z zawodowej służby wojskowej”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Poproszony przez Onet o komentarz Bernacki stwierdził: Ktoś włamał się na moje konto na poczcie i prawdopodobnie z tego konta przejęto Twittera i Facebooka. Zadziwiające jest, że tylko politycy Zjednoczonej Prawicy są hakowani.

Wpisy szybko zniknęły a polityk poinformował, że: „stosowne działania już zostały podjęte”.

/as/

Źródło: onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ryszard
Ryszard
25 lutego 2021 15:53

W tym PiSie to nie dość, że złodzieje i dewoci, to jeszcze świntuchy. To dopiero mieszanka!

Lehoo
Lehoo
25 lutego 2021 16:44

Stara zasada: piłeś – nie pisz