Ech, ta koalicja…jeśli jest tak dobrze, to dlacego jest tak źle?

Ech, ta koalicja...jeśli jest tak dobrze, to dlacego jest tak źle?

Podczas spotkania w Lublinie wicepremier Jarosław Gowin odniósł się do sytuacji w obozie władzy.

Zaprzecza, jakoby Kaczyński postawił warunek, że albo zgoda albo koniec z koalicją.

Fakt, jest sporo różnic, które trzeba sobie wyjaśnić i stąd planowane są spotkania na szczycie, „spotkania trzech liderów. Mam nadzieję, że to spotkanie zapoczątkuje nowy etap w historii Zjednoczonej Prawicy”.

Nie obawia się też przyspieszonych wyborów, bo to nie czas na tego typu działania. „Dzisiaj ostatnia rzecz, jakiej potrzebuje Polska, to byłyby przedterminowe wybory. Dzisiaj wszyscy politycy, zwłaszcza my, politycy obozu rządowego, ale także politycy opozycyjni powinniśmy się koncentrować na dwóch sprawach: walce o zdrowie i życie Polaków oraz walce o szybki powrót naszej gospodarki na ścieżkę wzrostu”.

Lider Porozumienia zapowiedział inaugurację cyklu 15 tematycznych debat programowych. W Opolu odbędzie sie pierwsza z nich, dotycząca polityki zagranicznej.

Na koniec maja zapowiadany jest kongres programowy, podczas którego Porozumienie przedstawi swój program, będący efektem szeroko pojętego dialogu społecznego, ale już w ciągu najbliższych dni wicepremier spodziewa się spotkania trzech liderów na szczycie.

Ratujmy Koduj24.pl - Zrzutka.pl

/oe/
Źródło: onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu
23 kwietnia 2021 08:26

Lepiej by się zainteresowali tym, o czym właśnie gada Putin z Łukaszenką, a nie myśleli o stołkach i planowali jakieś durne debaty o niczym.

HerodAntypis
HerodAntypis
23 kwietnia 2021 08:28

Wydaje się, że pisica, pisizna, tocząca Polskę choroba o nieustalonej jeszcze nazwie wchodzi w fazę ostatecznej remisji.

Dron
Dron
23 kwietnia 2021 12:37
Reply to  HerodAntypis

Ptasia grypa.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu
24 kwietnia 2021 23:18
Reply to  Dron

W mutacji kaczej.