Efekt nakręcania nienawiści. „Nie Trzaskowski. Nie złodziej p***y. Dzieci będziesz pedaliła?”

Efekt nakręcania nienawiści. „Nie Trzaskowski. Nie złodziej p***y. Dzieci będziesz pedaliła?"

Jedno jest pewne. Homofobiczny prezydent i jego partyjni koledzy osiągnęli swój cel. Swoją nagonką na środowisk o LGBT umiejętnie zaktywizowali swoich wielbicieli, którzy wreszcie mogą podjąć krucjatę przeciwko „wrogom” prawdziwej Polski, a ich nienawiść oraz agresja stają się symbolem dzisiejszych czasów.

 

Stare Budy, województwo mazowieckie. Rozjuszony mężczyzna zrywa z bramy jednej z posesji plakaty Rafała Trzaskowskiego, wykrzykując do właścicielki domu „Nie Trzaskowski. Nie złodziej p***y. Dzieci będziesz pedaliła? (…) To znaczy, że Twoje dzieci będą pedały”, „No sk***y jebane. Trzaskowski? U mnie w Starych Budach? Wyp***ć do Warszawy” i grożąc jej podpaleniem.

Gdańsk. W autobusie nr 4 mężczyzna podchodzi do pasażerów i pyta ich, czy są homoseksualistami, krzycząc jednocześnie „J***ć pedałów. Cioty, geje i pedały muszą się bać”.

 

Przykładów takich zachowań z każdym dniem jest coraz więcej. PiS z Dudą wskazali Polakom, kto ma prawo, a kto nie, żyć w naszym kraju, „wskoczyli na istniejące uprzedzenia. Wybrali niechęć do osób nieheteronormatywnych – czyli homonegatywność”  i oni to kupili. Dzisiaj tylko wyzywają i straszą, jutro zaczną coraz częściej bić, potem zażądają kierowania osób spod flagi LGBT do więzień czy szpitali psychiatrycznych, by na końcu postawić na ich całkowitą eksterminację.

Co jeszcze są w stanie  zrobić Duda i jego kumple, by wzmocnić swoje notowania? Jakie inne demony wyciągną z szafy i nakarmią nimi Polaków, byle tylko pomogli oni utrzymać im się przy korycie? Stalin i Hitler byliby z nich dumni…

Tamara Olszewska
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
12 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek123454321
Maciek123454321
3 lipca 2020 09:41

Jak pisałem, że PiS jest czymś w rodzaju NSDAP w wersji soft, to były na tym portalu głosy, że nie można porównywać tych dwóch organizacji. Kiedy pisałem, że Polska znalazła się dobrowolnie pod okupacją PiS-u, już znacznie więcej osób uznało, że mam rację. Popatrzcie tylko, jak się obstawiają ochroną. Zupełnie jak gestapowcy w czasie okupacji. I tak samo odklejeni od rzeczywistości jak gestapo. Niemcy myśleli, że mają Warszawę i resztę Polski pod butem, że Polacy się ich boją. Jak było w rzeczywistości, pokazało Powstanie Warszawskie. Pisiory już wiedzą, że Warszawa nie jest ich, a po słowach Pierwszego Tchórza RP o „warszawce”, powinni zacząć się bać. Nabieram coraz większej pewności, że ewentualna wygrana tej pisowskiej kukły spowoduje na jesieni bunt w dużych miastach, a szczególnie w Warszawie. Co do mowy nienawiści – odsyłam do fantastycznego przemówienia Mariana Turskiego z okazji 75-tej rocznicy wyzwolenia Auschwitz. NIE BĄDŹ OBOJĘTNY. Spirala nienawiści rozkręca się bardzo szybko, co widać po reakcjach otumanionych wyznawców PiS-u podczas wieców Dudy. Ta ich złość, agresja…. przerażające. Jakże inaczej wygląda reakcja w sytuacji odwrotnej, kiedy to pisowcy protestują na wiecach Trzaskowskiego. Może i dobrze, że Rafał wciąż jest oczko za Dudą? Tak się zachowuje biegacz, który na ostatniej prostej z zaskoczenia wyskakuje przed prowadzącego i wydobywając resztki sił wyprzedza go, zanim tamten się zorientuje. Retoryka Dudy według mnie zamyka mu możliwość poszerzenia elektoratu na II turę. Ludzie nie lubią agresywnych polityków, krzykaczy, polityków obrażających innych, szczucia i wykluczenia. PiS 5 lat temu zastosował inną taktykę i wygrał. Gdzie się podział ten Andrzej Duda, który z troską pochylał się nad niedolą ludu? Miała być duda-pomoc, mamy teraz duda-szczucie. Jeżeli nie chcemy takiej Polski – homofobicznej, nienawistnej, podzielonej. zróbmy wszystko, aby tego groźnego pajaca się pozbyć. Nie będzie łatwo, ale trzeba. Instynkt samozachowawczy MUSI wreszcie zadziałać

Nutka
Nutka
3 lipca 2020 11:41

Dlatego Warszawa powinna dać przykład – 90% na Rafała :)))).

Predator
Predator
3 lipca 2020 11:47

Problem jest taki, że jak wygra Pan Trzaskowski to za wszystkie problemy które już niedługo będzie miała Polska łącznie z gradobiciem i kokluszem spadną na barki Pana Rafała i KO, wtedy zacznie się jazda która będzie trwała wieki, raz krok do przodu raz do tyłu. Kiedyś było ich 20% dzisiaj jest ich prawie 50% jak zobaczą klęskę tego kraju to wszystko wróci do normy. Oczywiście nie zagłosuje na tego pajaca bo (ręka by mi uschła), ale niema co po trupach iść po to zwycięstwo.

Maciek123454321
Maciek123454321
3 lipca 2020 21:30
Reply to  Predator

Bawię się w czasem w symulatorze w pilotowanie samolotów. Kiepsko mi idzie, na ogół dochodzi do katastrofy. Zauważyłem ciekawą rzecz. Mam u siebie w szkole nowego dyrektora. Jest nim od 2 lat. Niestety zapatrzony w „reformowanie” wszystkiego i wszystkich. Efektem jest kompletny rozkład pracy szkoły. To w skali mikro. To przypomina prowadzenie małego samolociku. Zrobisz głupstwo i katastrofa jest natychmiast. Masz jednak szansę szybkiego wyprowadzenia z groźnej sytuacji, jeżeli jesteś rozważny, ale i śmiały. To, co robi dyrektor, nowy może szybko naprawić. W skali makro, czyli rządzenie państwem przypomina pilotowanie olbrzymiego samolotu pasażerskiego. Jeśli zrobisz głupstwo, efekt nie przyjdzie od razu, ale będzie głębszy i nieodwracalny i żaden pilot już pasażerskiego olbrzyma nie wyprowadzi. Tak właśnie wyglądają rządy PiS-u. Jumbo Jet pilotowany przez dyletanta. Przestawili wajchę na katastrofę. Samolot już się mocno przechyla. Jeszcze da się to odwrócić zabierając dyletantowi wolant. Może być ciężko, wielu pasażerów się porzyga, wszyscy będą przerażeni, później wściekli, ale przynajmniej uratuje im się życie. Natomiast połowa pasażerów uważa, że ten idiota nadal powinien pilotować Jumbo Jeta, no, bo go wybrali. Chwalił się, że jest najlepszy. Pięć lat rozwala państwo. Ale nasz Jumbo Jet, czyli Polska – to mocna konstrukcja. Nie tak łatwo ją rozwalić. Pogońmy zatem pilota – debila i posadźmy prze sterze kogoś, kto się już na tym zna, a jest właśnie na pokładzie. Ten obecny nigdy niczego nie pilotował, ten potencjalny nie pilotował co prawda Jumbo Jeta, ale od półtora roku pilotuje mniejszego Bombardiera. I całkiem nieźle mu to idzie, mimo, że malkontenci twierdzą, że śmierdzi w toalecie (już dawno naprawiona), a ostatnio próbowali oskarżyć go oskarżyć, że prowadził samolot podczas oberwania chmury, którą rzekomo spowodował. Pilot daje radę na Bombardierze, da radę i na Jumbo Jecie. Naprawdę.

Jantar
Jantar
3 lipca 2020 12:03

Sama pisałam o tym, że Polska pod rządami Kaczyńskiego i PiS przypomina początki hitlerowskich Niemiec. Wiele razy przypominałam tu cytat Kaczyńskiego z wywiadu z początku 2016 r, w którym powiedział, że „wie, że nazywają go polskim Hitlerem i bardzo go to cieszy, bo to znaczy, że się go boją i tak powinno właśnie być”. Przez minione 5 lat coraz wyraźniej było widać, że Kaczyński czerpie wzorce z Hitlera. Kiedyś już kilku publicystów mówiło, że Kaczyński dogłębnie przestudiował „Mein Kampf” i to widać coraz wyraźniej. Widać to po samych używanych słowach i sformułowaniach, jak i po sposobie mówienia (a właściwie po wrzaskach na wiecach). Jeśli spojrzymy na przemówienia Hitlera, dojrzymy wiele podobieństw w przemówieniach Kaczyńskiego i obecnie Dudy.

A co do napastnika z artykułu. Policja nie wszczęła postępowania, chociaż otrzymała zgłoszenie i żadnego postępowania nie będzie. A jeśli nawet policja rozpocznie to ziobrowska prokuratura umorzy ze stwierdzeniem, że przecież bronił tradycyjnych wartości i rodziny, do czego ma pełne prawo. Nie zostanie ukarany nawet, gdy podpali dom z mieszkańcami w środku, a jeśli prokuratura wniesie oskarżenie do sądu i sąd go skaże to Duda jeszcze przed uprawomocnieniem się wyroku go ułaskawi, bo „broni wartości, religii, rodziny”. Tak, jak teraz Duda ułaskawił księdza – pedofila rzekomo na błagania jego ofiar („przecież każdy człowiek się zmienia i ten się zmienił” – nie, pedofil nigdy się nie zmienia, pedofil całe życie łowi kolejne ofiary, psycholodzy pracujący z ofiarami doskonale to wiedzą… Tak samo, jak i damski bokser nigdy nie przestaje bić żony, aż w końcu dochodzi do takiej skali, że jest to pobicie śmiertelne).

Wolnościowiec
Wolnościowiec
3 lipca 2020 12:25

Pisowi bliżej do komunizmu niż do nsdap, zwłaszcza po tym jak ogłosili że będą budować państwowe sklepy. A homofobia też ma wiele wspólnego z komunizmem – Stalin i Che Guevara nie cierpieli takich ludzi i kazali ich zamykać w więzieniu.

Maciek123454321
Maciek123454321
3 lipca 2020 15:50
Reply to  Wolnościowiec

Ależ przecież NSDAP BYŁA PARTIĄ KOMUNISTYCZNĄ!!!! Rozbuchany socjal, interwencjonizm państwowy, roboty publiczne, a w zamian wczasy za pół darmo, wycieczki, tanie radioodbiorniki nastrojone na niemiecką stację Deutschlandsender, żeby Niemcy mogli słuchać wodza, propagandy i niczego więcej, a przy tym rozkwit gospodarczy i wzrost dobrobytu. Stalinowski komunizm był o wiele bardziej represyjny i siermiężny.

Wolnościowiec
Wolnościowiec
3 lipca 2020 18:32

Jeśli chodzi o nazizm i faszyzm i systemy gospodarcze tam panujące to był bardziej korporacjonizm czyli tak zwana „trzecia droga” lub „kapitalizm państwowy” , ponieważ tam nie likwidowano własności prywatnej tak jak w komuniźmie. Był duży interwencjonizm państwowy i socjal ale nie likwidowano własności prywatnej, większość zakładów w 3 Rzeszy była prywatna i państwo tylko robiło u nich zamówienia.
Natomiast w komuniźmie wszystko było upaństwowione. Dlatego napisałem że PIS najbliżej do komunizmu, wystarczy posłuchać ich poglądy gospodarcze, przecież oni chcieliby znacjonalizować całą gospodarkę, mówią że niepotrzebnie likwidowano PGRy, chcą budować państwowe sklepy, przejmuja wszystkie firmy tzw. repolonizacja.

Jantar
Jantar
3 lipca 2020 19:37
Reply to  Wolnościowiec

A Hitler w Niemczech nie zamykał homoseksualistów w obozach pracy, w gettach, a potem nie wysyłał do komór gazowych w obozach śmierci? Zamykał i kazał mordować. Przedstawiał homoseksualistów jako wrogów narodu niemieckiego, jako podludzi. Tak, jak Duda i inni pisowcy. Bo to są określenia żywcem z propagandy III Rzeszy.

Jantar
Jantar
3 lipca 2020 16:21

Napisałam taki śliczny i długi komentarz koło południa i nie puścili… Ciekawe tylko, dlaczego. Nie pierwszy raz zresztą krytyczne wpisy o PiS nie przechodzą.

Maciek123454321
Maciek123454321
3 lipca 2020 21:09
Reply to  Jantar

Mnie też się to przytrafiało.

myszka
myszka
3 lipca 2020 15:46

Pis to komuniści