Efekt nakręcania nienawiści. „Nie Trzaskowski. Nie złodziej p***y. Dzieci będziesz pedaliła?”

Efekt nakręcania nienawiści. „Nie Trzaskowski. Nie złodziej p***y. Dzieci będziesz pedaliła?"

Jedno jest pewne. Homofobiczny prezydent i jego partyjni koledzy osiągnęli swój cel. Swoją nagonką na środowisk o LGBT umiejętnie zaktywizowali swoich wielbicieli, którzy wreszcie mogą podjąć krucjatę przeciwko „wrogom” prawdziwej Polski, a ich nienawiść oraz agresja stają się symbolem dzisiejszych czasów.

 

Stare Budy, województwo mazowieckie. Rozjuszony mężczyzna zrywa z bramy jednej z posesji plakaty Rafała Trzaskowskiego, wykrzykując do właścicielki domu „Nie Trzaskowski. Nie złodziej p***y. Dzieci będziesz pedaliła? (…) To znaczy, że Twoje dzieci będą pedały”, „No sk***y jebane. Trzaskowski? U mnie w Starych Budach? Wyp***ć do Warszawy” i grożąc jej podpaleniem.

Gdańsk. W autobusie nr 4 mężczyzna podchodzi do pasażerów i pyta ich, czy są homoseksualistami, krzycząc jednocześnie „J***ć pedałów. Cioty, geje i pedały muszą się bać”.

 

Przykładów takich zachowań z każdym dniem jest coraz więcej. PiS z Dudą wskazali Polakom, kto ma prawo, a kto nie, żyć w naszym kraju, „wskoczyli na istniejące uprzedzenia. Wybrali niechęć do osób nieheteronormatywnych – czyli homonegatywność”  i oni to kupili. Dzisiaj tylko wyzywają i straszą, jutro zaczną coraz częściej bić, potem zażądają kierowania osób spod flagi LGBT do więzień czy szpitali psychiatrycznych, by na końcu postawić na ich całkowitą eksterminację.

Co jeszcze są w stanie  zrobić Duda i jego kumple, by wzmocnić swoje notowania? Jakie inne demony wyciągną z szafy i nakarmią nimi Polaków, byle tylko pomogli oni utrzymać im się przy korycie? Stalin i Hitler byliby z nich dumni…

Tamara Olszewska
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

12
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
10 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
WolnościowiecmyszkaJantarPredatorNutka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Jak pisałem, że PiS jest czymś w rodzaju NSDAP w wersji soft, to były na tym portalu głosy, że nie można porównywać tych dwóch organizacji. Kiedy pisałem, że Polska znalazła się dobrowolnie pod okupacją PiS-u, już znacznie więcej osób uznało, że mam rację. Popatrzcie tylko, jak się obstawiają ochroną. Zupełnie jak gestapowcy w czasie okupacji. I tak samo odklejeni od rzeczywistości jak gestapo. Niemcy myśleli, że mają Warszawę i resztę Polski pod butem, że Polacy się ich boją. Jak było w rzeczywistości, pokazało Powstanie Warszawskie. Pisiory już wiedzą, że Warszawa nie jest ich, a po słowach Pierwszego Tchórza RP o… Czytaj więcej »

Nutka
Nutka

Dlatego Warszawa powinna dać przykład – 90% na Rafała :)))).

Predator
Predator

Problem jest taki, że jak wygra Pan Trzaskowski to za wszystkie problemy które już niedługo będzie miała Polska łącznie z gradobiciem i kokluszem spadną na barki Pana Rafała i KO, wtedy zacznie się jazda która będzie trwała wieki, raz krok do przodu raz do tyłu. Kiedyś było ich 20% dzisiaj jest ich prawie 50% jak zobaczą klęskę tego kraju to wszystko wróci do normy. Oczywiście nie zagłosuje na tego pajaca bo (ręka by mi uschła), ale niema co po trupach iść po to zwycięstwo.

Maciek123454321
Maciek123454321

Bawię się w czasem w symulatorze w pilotowanie samolotów. Kiepsko mi idzie, na ogół dochodzi do katastrofy. Zauważyłem ciekawą rzecz. Mam u siebie w szkole nowego dyrektora. Jest nim od 2 lat. Niestety zapatrzony w „reformowanie” wszystkiego i wszystkich. Efektem jest kompletny rozkład pracy szkoły. To w skali mikro. To przypomina prowadzenie małego samolociku. Zrobisz głupstwo i katastrofa jest natychmiast. Masz jednak szansę szybkiego wyprowadzenia z groźnej sytuacji, jeżeli jesteś rozważny, ale i śmiały. To, co robi dyrektor, nowy może szybko naprawić. W skali makro, czyli rządzenie państwem przypomina pilotowanie olbrzymiego samolotu pasażerskiego. Jeśli zrobisz głupstwo, efekt nie przyjdzie od… Czytaj więcej »

Jantar
Jantar

Sama pisałam o tym, że Polska pod rządami Kaczyńskiego i PiS przypomina początki hitlerowskich Niemiec. Wiele razy przypominałam tu cytat Kaczyńskiego z wywiadu z początku 2016 r, w którym powiedział, że „wie, że nazywają go polskim Hitlerem i bardzo go to cieszy, bo to znaczy, że się go boją i tak powinno właśnie być”. Przez minione 5 lat coraz wyraźniej było widać, że Kaczyński czerpie wzorce z Hitlera. Kiedyś już kilku publicystów mówiło, że Kaczyński dogłębnie przestudiował „Mein Kampf” i to widać coraz wyraźniej. Widać to po samych używanych słowach i sformułowaniach, jak i po sposobie mówienia (a właściwie po… Czytaj więcej »

Wolnościowiec
Wolnościowiec

Pisowi bliżej do komunizmu niż do nsdap, zwłaszcza po tym jak ogłosili że będą budować państwowe sklepy. A homofobia też ma wiele wspólnego z komunizmem – Stalin i Che Guevara nie cierpieli takich ludzi i kazali ich zamykać w więzieniu.

Maciek123454321
Maciek123454321

Ależ przecież NSDAP BYŁA PARTIĄ KOMUNISTYCZNĄ!!!! Rozbuchany socjal, interwencjonizm państwowy, roboty publiczne, a w zamian wczasy za pół darmo, wycieczki, tanie radioodbiorniki nastrojone na niemiecką stację Deutschlandsender, żeby Niemcy mogli słuchać wodza, propagandy i niczego więcej, a przy tym rozkwit gospodarczy i wzrost dobrobytu. Stalinowski komunizm był o wiele bardziej represyjny i siermiężny.

Wolnościowiec
Wolnościowiec

Jeśli chodzi o nazizm i faszyzm i systemy gospodarcze tam panujące to był bardziej korporacjonizm czyli tak zwana „trzecia droga” lub „kapitalizm państwowy” , ponieważ tam nie likwidowano własności prywatnej tak jak w komuniźmie. Był duży interwencjonizm państwowy i socjal ale nie likwidowano własności prywatnej, większość zakładów w 3 Rzeszy była prywatna i państwo tylko robiło u nich zamówienia.
Natomiast w komuniźmie wszystko było upaństwowione. Dlatego napisałem że PIS najbliżej do komunizmu, wystarczy posłuchać ich poglądy gospodarcze, przecież oni chcieliby znacjonalizować całą gospodarkę, mówią że niepotrzebnie likwidowano PGRy, chcą budować państwowe sklepy, przejmuja wszystkie firmy tzw. repolonizacja.

Jantar
Jantar

A Hitler w Niemczech nie zamykał homoseksualistów w obozach pracy, w gettach, a potem nie wysyłał do komór gazowych w obozach śmierci? Zamykał i kazał mordować. Przedstawiał homoseksualistów jako wrogów narodu niemieckiego, jako podludzi. Tak, jak Duda i inni pisowcy. Bo to są określenia żywcem z propagandy III Rzeszy.

Jantar
Jantar

Napisałam taki śliczny i długi komentarz koło południa i nie puścili… Ciekawe tylko, dlaczego. Nie pierwszy raz zresztą krytyczne wpisy o PiS nie przechodzą.

Maciek123454321
Maciek123454321

Mnie też się to przytrafiało.

myszka
myszka

Pis to komuniści