Ej, pani Szydło! Nic tak nie plami jak atrament

Ej, pani Szydło! Nic tak nie plami jak atrament

Z kapelusza pani z broszką wyskoczył królik. Światło dzienne ujrzał dokument podpisany przez Beatę Szydło gdy była premierem.

Sprawa, o której pani Szydło chciałaby pewnie zapomnieć jest niezwykle bulwersująca. Chodzi o naprawdę ciężkie pieniądze – 2 mln złotych, które były wsparciem działalności oskarżanego o pedofilię ks. Andrzeja Drymera mimo, że od wielu lat krążyły plotki na temat skłonności księdza.

Ej pani Szydło! Nic tak nie plami jak atrament

3 listopada 2016 r. Beata Szydło, ówczesna premier Polski , podpisała zarządzenie o przekazaniu Funduszu Kościelnemu takiej kwoty z przeznaczeniem na przebudowę szpitala właśnie w ręce ks. Andrzeja Drymera. Pokazano nawet zdjęcie dokumentu z podpisem Beaty Szydło

Portal Oko.press przypomniał fakty niewygodne dla Beaty Szydło. Na antenie TOK FM o sprawie mówił też dziennikarz, Radosław Gruca, autor książki „Hipokryzja. Pedofilia wśród księży i układ, który ją kryje”.

Pieniądze na kolejną inwestycję kościelną pochodziły z rezerwy budżetowej, którą każdy szef rządu dysponuje samodzielnie w razie nagłych wypadków.

To był rzeczywiście nagły wypadek. Pomroczności jasnej byłej pani premier.

Zostań patronem KODUJ24.PL

/oe/

Źródło: se.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
14 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
HerodAntypis
HerodAntypis
21 lutego 2021 09:19

Papier wszystko przyjmie i niczego się nie zaprze. Ewidentny dowód na współpracę z kościołem pedofilsko- katolickim. Tu nie ma wymówek i powodów do zasłaniania się niewiedzą. Widziały gały komu szmalec dawały.

smętek
smętek
21 lutego 2021 11:08
Reply to  HerodAntypis

Dlaczego Autor pisze o współpracy rządowych złodziei z kościołem kiedy ta współpraca i współdziałanie odbywało się na poziomie „wadza” i tzw. słudzy boży, czyli księża, biskupi i arcybiskupi.

HerodAntypis
HerodAntypis
21 lutego 2021 12:51
Reply to  smętek

Pisząc kościół pedofilsko- katolicki miałem na myśli właśnie tzw sługi boże, czyli ogólnie wszystkich czarnuchów, od wikarego, po arcybiskupów w szczególności. Kilka lub kilkanaście wyjątków nie wpływa na jakość tej powiedzmy instytucji. Wierzącym, że równolegle istnieje inna, dobra wersja kościoła, życzę bezbolesnego wyjścia z tej traumatycznej iluzji.

Dron
Dron
21 lutego 2021 09:36

Ponad 500 tys. ludzi głosowało na to badziewie.

irena
irena
21 lutego 2021 09:59

W pewnym sensie ….wspolwinna przestepstwa ?!

smętek
smętek
21 lutego 2021 11:10
Reply to  irena

Współuczestników przestępstwa jest wielu. Niestety, atrapa prokuratury nie doprowadzi do postawienia im zarzutów.

HerodAntypis
HerodAntypis
21 lutego 2021 11:27
Reply to  irena

Sorry, że się wtrącam, ale w „pewnym” zamiast „w” winno być „ł” Drobny błąd, ale częściowo rozgrzesza becię, a tego byśmy nie chcieli.

irena
irena
22 lutego 2021 13:40
Reply to  HerodAntypis

Pelna zgoda , dziekuje .

Ryszard
Ryszard
21 lutego 2021 12:27
Reply to  irena

No, a konkretnie w jakim sensie? Ostatnie znane przestępstwo księdza miało miejsce w roku 2000. Kasę Szydła dała w 2016. To jakim sposobem współwiniła przestępczo?

Jantar
Jantar
21 lutego 2021 11:11

W reportażu Czarno na białym nie tylko nazwisko Szydło padło, ale też Kempy, Brudzińskiego i innych. I w sumie to nic dziwnego, że PiS chroni pedofilów w koloratkach. Gdyby każdego hierarchę drobiazgowo prześwietlić to chyba nie znalazłby się żaden bez winy, pisowska komisja ds. pedofilii musiałaby oskarżyć każdego, a to pozbawiłoby PiS solidnego wsparcia we władzy i przy wyborach. Dlatego PiS będzie chronić kościelnych pedofilów, póki będzie u władzy – to obopólne korzyści.

HENRYK
HENRYK
21 lutego 2021 14:35

CZEGO OCZEKUJECIE OD TEJ PROSTEJ WIEŚNIACZKI ??? W KOŃCU SYN TEŻ SUKIENKOWY A TO ZOBOWIĄZUJE .

Krzysiek
Krzysiek
21 lutego 2021 14:44

Może to był „promotor” jej syna w karierze w kk….

Kos
Kos
21 lutego 2021 14:53

Tygrysek tez dal. Ciekawe ile dali temu zboczencowi co w bagazniku samochodu dusil upolowanego przez siebie, objetego ochrona, rysia.

Chermes
Chermes
22 lutego 2021 16:47

Oj tam, oj tam… Wyszła babina z założenia, że mu się, po prostu, te drobne pieniądze należą, więc mu je dała… Ludzka pani to bowiem jest… 🙂