Ekspert TVP Info Najman kopał w trakcie walki bokserskiej. DYSKWALIFIKACJA

Ekspert TVP Info Najman kopał w trakcie walki bokserskiej. DYSKWALIFIKACJA

Bokser Marcin Najman w ostatnich tygodniach często gości jako komentator w stacji TVP Info. Komentował już wybory w USA, politykę UE i aktywność rządu PiS.

Ulubieniec widzów prorządowej stacji stoczył wczoraj walkę w ramach Fame MMA. Pojedynek z zawodnikiem „Don Kasjo” miał być utrzymany w stylu walki bokserskiej, czego Najman nie zamierzał przestrzegać.

Od razu po rozpoczęciu walki rzucił się na swojego przeciwnika i zaczął go okładać w parterze, co w boksie stanowi zachowanie niedopuszczalne oraz niesportowe. Ponowne absurdalne zachowanie Najmana miało miejsce już po wznowieniu pojedynku, gdy ekspert TVP Info… kopnął „Dona Kasjo” i został zdyskwalifikowany.

Już po zakończeniu walki przez sędziego Najman awanturował się i wyzywał przeciwnika. Organizatorzy gali Fame MMA przeprosili za jego zachowanie.

Można było się pożegnać z oktagonem inaczej, ale Marcin Najman postanowił zrobić to w najgorszym stylu, jaki można sobie wyobrazić! Nie dajcie się przekonać, że Pana Najmana poniosły nerwy. Pięściarz nie sprowadza do parteru w walce bokserskiej jeżeli nie ma tego w planach. Tu nie zadziałał żaden ‘instynkt’. To była zwykła ucieczka od walki” – przekazali włodarze organizacji.

Tak jak Marcin Najman zapowiadał, to była jego ostatnia walka w FAME MMA. NA PEWNO! Dodatkowo wobec niego jak i jego trenera, który zaatakował Kasjusza, zostaną wyciągnięte konsekwencje. Niedługo wydamy stosowne oświadczenie. Przepraszamy Was i przepraszamy Kasjusza [Dona Kasjo], za to co się przed chwilą wydarzyło w klatce” – dodali w dalszej części oświadczenia nt. walki.

Jak oceniacie sportowe zachowanie Marcina Najmana? Czy osoba o takich manierach powinna być pokazywana jako ekspert w publicznej telewizji?

Zostań patronem KODUJ24.PL

nt

Źródła: onet.pl, sport.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marian
Marian
22 listopada 2020 16:58

Wał częstochowski.Idealnie pasuje do TVP3.

p.malawski
p.malawski
22 listopada 2020 17:58

Do publicznej telewizji pasuje idealnie a i z tego co przeczytałem jego wiedza jest nieograniczona. Myślę że niedługo będzie miał autorski program o gospodarce światowej

Chermes
Chermes
22 listopada 2020 18:25

Jaka telewizja, taki ekspert…

daroo
daroo
24 listopada 2020 13:52

Najman i maniery ,to swego rodzaju oksymoron