Ekspert TVP Info Najman: „Znam bardzo dobrze Gołotę, który zna Trumpa”

Ekspert TVP Info Najman kopał w trakcie walki bokserskiej. DYSKWALIFIKACJA

Bokser Marcin Najman został zaproszony do programu TVP Info, by skomentować wyniki wyborów w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Niecodzienny specjalista wyraźnie bronił Donalda Trumpa i jego polityki względem Polski.

 

To, co się dzieje w mediach amerykańskich, jest dla mnie nie do przyjęcia. Ja nie twierdzę, że Joe Biden nie zostanie prezydentem USA, ale poczekam, aż ogłosi to amerykański Sąd Najwyższy, bo liczba nieprawidłowości jest bardzo duża” – rozpoczął swoje wywody popularny niegdyś sportowiec.

Donald Trump byłby najlepszą opcją dla Polski. Zniósł wizy dla Polaków, a wcześniejsi prezydenci amerykańscy to zapowiadali. Donald Trump nazywany jest nieobliczalnym, a on pierwszy od wielu, wielu, wielu kadencji nie wprowadził USA na nową ścieżkę wojenną, nie wywołał żadnej nowej wojny” – dodał.

 

W dalszej części zasugerował, że wie wiele o Trumpie, bo zna osobę, która go zna…

Zostań patronem KODUJ24.PL

Ja znam bardzo dobrze Andrzeja Gołotę, który zna bardzo dobrze Donalda Trumpa. Kiedyś rozmawialiśmy o tej znajomości, pytałem, jaki prywatnie jest Trump, i mogę wam zaręczyć, że on na pewno nie odpuści. To, kto został prezydentem Stanów Zjednoczonych, nie jest rozstrzygnięte” – zakończył swoje wywody „ekspert”.

Marcin Najman w ostatnim czasie jest nowym ulubieńcem środowisk prawicowych. Podczas Strajku Kobiet pojechał nawet do Częstochowy, bo jak stwierdził, chciał obronić go przed rzekomo atakującymi Jasną Górę hordami „lewaków”. Po przybyciu na miejsce, „El Testosteron” – Najman, odkrył, że nie ma tam żadnego zagrożenia.

/nt/

Źródło: radiozet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Czytelnik
Czytelnik
10 listopada 2020 07:56

Życie przerosło kabaret. Ale w pisowskiej Polsce wszystko jest możliwe.

daroo
daroo
10 listopada 2020 10:54

„Donald Trump zniósł wizy” buahahahahahahahahahaha Najmanowi naprawdę poobijali mózg o ile zawartość jego czerepu zasługuje na to miano

Irena
Irena
11 listopada 2020 09:31

Wszyscy trzej……warci siebie ….ubodzy intelektualnie !!!