Ekspertka MEN Urszula Dudziak znów daje czadu

Ekspertka MEN Urszula Dudziak znów daje czadu

Wg Słownika Języka Polskiego heretyk to „człowiek głoszący śmiałe poglądy, sprzeczne z powszechną opinią”. I to określenie jak ulał pasuje do pisowskiej ekspertki MEN Urszuli Dudziak.

 

Żeby przybliżyć postać, należy przypomnieć, że pani ekspertka w 2016 r. została wybrana przez Ministerstwo Edukacji Narodowej kierowniczką zespołu odpowiedzialnego za przygotowanie programu do przedmiotu szkolnego wychowanie do życia w rodzinie. Pani Dudziak jest nauczycielem akademickim, doktorem nauk humanistycznych oraz teologicznych oraz… UWAGA!, autorką wielu prawd objawionych, jak choćby ta, że kobieta powołana jest do dziewictwa lub do macierzyństwa, a antykoncepcja gorsza jest niż handel ludźmi.

Ostatnio pani ekspertka MEN w rozmowie z „Do Rzeczy” powiedziała, że Ludzie, którzy stosują antykoncepcję, częściej zachodzą w ciążę i częściej decydują się na pozbawienie życia dziecka. Pani Dudziak twierdzi również, że propagatorzy środków antykoncepcyjnych próbowali przekonać społeczeństwo, że dzięki temu nie będzie się przerywać ciąży, a jest akurat odwrotnie.

 

Wypowiedziała się też na temat noszenia ze sobą prezerwatyw, co w żadnym wypadku nie powinno być oceniane jako wzór odpowiedzialności, ponieważ „odpowiedzialnością nie jest aprobowanie niewłaściwych moralnie czy społecznie zachowań z propozycją wyeliminowana konsekwencji, do których mogą one prowadzić”.

Pani ekspertka MEN odniosła się także do sprawy informowania dzieci o tym, co sprzyja realizowaniu założeń prawidłowej rodziny. Według Dudziak, jeśli „chcieliśmy szkołę uczynić placówką, która uczy dzieci, jak być oddanymi w kontaktach z pedofilami, jak się prostytuować, masturbować, uprawiać przygodny seks czy wskazywać, jak uczynić z młodych ludzi użytkowników środków antykoncepcyjnych, to rzeczywiście szkoła realizująca obecnie obowiązujący program w ogóle tego nie robi”. Czyli cicho sza o seksie, bo te informacje, według ekspertki, mogą uderzać w dobro człowieka.

No i trzeba pamiętać o tym, bo to „elementarz” pani Dudziak: – „Normami szczególnie chroniącymi małżeństwo i rodzinę jest czystość przedmałżeńska, wierność, nierozerwalność małżeńska, odpowiedzialne rodzicielstwo wyrażające się w zakazie eliminowania i niszczenia płodności przez antykoncepcję. Akt płciowy powinien mieć miejsce wyłącznie w małżeństwie”.

Jeśli teraz ktoś zapyta, „śmiać się czy płakać”, odpowiadam: Był dziś taki szary i smutny dzień, a tu… nareszcie możemy pokładać się ze śmiechu.

/md/

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

11
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
helaBartKrzysztofMariaHerodAntypis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
antyuzurpator
antyuzurpator

Na Demotywatorach jest też para zdjęć — owej ekspertki i biskupa głodzia, z podpisem że dudziak to tak naprawdę przebrany głódź. Faktycznie, jest pewne podobieństwo. To podobnie jak toruńska purchawa i sobecka.

Maciek123454321
Maciek123454321

Niech będzie pochwalona Urszula, zawsze dziewica.

antyuzurpator
antyuzurpator

Na godki godków amen.
(Chciałem napisać „годки годкoв” (bo to też miara czasu), ale wątpię czy młodzież zna te „bukwy”.)

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Zawsze myślałam, że jestem dziewczynką, ale test z zapałką dowodzi, że jest wręcz przeciwnie… No i co teraz? Ratunku! ;D

Maria
Maria

Ja też myślałam…!

Wywód „logiczny” tej damy (albo lepiej pasuje MENda): wszyscy wiedzą, że dziewczynki są głupsze od chłopców i nie kumają, że zapalając zapałki „ku sobie” może się poparzyć. Chłopak – co innego, on ma rozum…

HerodAntypis
HerodAntypis

Antykoncepcja jest gorsza niż handel ludźmi ponieważ powoduje niedobory towaru do sprzedaży. Tak myśli i mówi ktoś, kto reprezentuje polski przemysł pedofilski. Antykoncepcja i aborcja przeszkadza im tak jak susza rolnikom czy sadownikom.

Maria
Maria

Skąd w Min. Edukacji biorą takie postaci? Oni nie muszą nawet nic mówić – wystarcza spojrzeć na tępe oblicza. I jak ma być w Polsce postęp i dobrobyt jeśli dzieciaki mają wprowadzać w życie tego rodzaju niemoty?

Krzysztof
Krzysztof

Mając takich ekspertów rząd powinien mocno dofinansować środki antykoncepcyjne. A kościół mógłby to spokojnie poprzeć…

Bart
Bart

Obsesje seksualne, zapewne spowodowane deficytem przeżyć intymnych, jak widać, rzucają się na mózg. Pani jest średnio atrakcyjna wizualnie, mogłaby to nadrabiać osobowością i inteligencją, ale woli się napawać swoim wymuszonym celibatem i uprzykrzać życie innym tudzież mieszać się w nieswoje sprawy.
I to wszystko jeszcze pół biedy, ale to, że ktoś zrobił z niej doradce, wskazuje, że takie dewiacje są przez rząd popierane.

antyuzurpator
antyuzurpator

Zastanawiające jest podobieństwo słów „dewiacja” i „dewocja”.

hela
hela

nie wiem skąd ta pani bierze takie rewelacje ale antykoncepcja jak sama nazwa wskazuje jest po to żeby unikać ciąży a nawet owulacji jak to jest w przypadku tabletek vines, a wiadomo nie ma owulacji to i nie ma szans na ciążę