Emeryturę w ziemniakach zaproponowano Błaszczakowi w Nisku (film)

Emeryturę w ziemniakach zaproponowano Błaszczakowi w Nisku

Jak po grudzie idą PiS–owi rozkręcone już na dobre spotkania z obywatelami. Im ważniejszy funkcjonariusz zapowiada swój przyjazd, tym pewniejsza jest awantura i niewygodne pytania ze strony publiczności.

„Ucieczką” z sali BHP Stoczni Gdańskiej salwować się już musiał premier Mateusz Morawiecki, a marszałek Sejmu Marek Kuchciński został wyprowadzony w podradomskim Jedlińsku, bocznym wyjściem. Piętnaście minut przed czasem „dał nogę” również szef resortu obrony Mariusz Błaszczak ze spotkania z mieszkańcami podkarpackiego Niska.

Pytania – relacja z wizyty Błaszczaka w Nisku

Opublikowany przez STOP fałszowaniu historii 20 maja 2018

Początkowo wszystko szło jak po maśle, ale zawrzało, gdy uczestnicy spotkania – wśród których była grupa Rebelianty Podkarpackie – zaczęli pytać o protest niepełnosprawnych. „Co rząd zrobi z tymi ludźmi, bo oni jak widać nie wybierają się do domów?” – pytała członkini RP organizacji, która za cel stawia sobie zahamowanie demolki państwa prawa. „Proponuję panu emeryturę w ziemniakach” – powiedziała w emocji kobieta.

„Nie proponujemy renty w ziemniakach, a w pieniądzach” odpierał atak Błaszczak, broniąc stanowiska rządu. Oświadczył, że to protestujący nie chcą kompromisu. „Udowodniliśmy, że jesteśmy w stanie szybko przeprowadzić zmiany, ale oni nie chcą. Mówią tylko o żywej gotówce” – argumentował Błaszczak.

Tylko tego brakowało, by grupa Rebeliantów Podkarpackich wyciągnęła transparent z napisem „Wystarczy nie kraść, 500 zł się należy niepełnosprawnym”. W jednym momencie sytuacja wymknęła się spod kontroli, a na sali rozległy się krzyki. Błaszczak apelował, by nie dać się sprowokować, ale zakończył spotkanie 15 minut przed czasem.

/p/

Źródło: Wyborcza.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
DorotaGrzegorzZgredzinkaZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Ehhhh…rozmarzyłam się. Gdybyż to tak cała Dojna Zmiana zakończyła przed czasem spotkanie „na czołówkę” z Polakami …

Zgredzinka
Zgredzinka

Co za demagogia !!! Jak można było spokojnie słuchać tych głupot ? Oprócz paru ogarniętych osób, reszta klaki słuchała bezmyślnie tego szczucia i bezrefleksyjnie dała sobie „nawijać makaron na uszy”. Brawka, zachwyt i chęć popierania tych szaleńców, Ten Matrix chyba nigdy się nie skończy. Dlaczego więcej mądrych ludzi nie uczestniczy w tych spotkaniach? Siedzi taka ciemna masa i bemyślnie słucha, że podczas ogłaszania raportu Anodiny Tusk śmigał na nartach, natomiast nikt nie podnosi, że podczas protestu osób niepełnosprawnych w Sejmie pani wicepremier ds. rodziny i osób niepełnosprawnych Beata Szydło spływała sobie Dunajcem. Nikogo z tam obecnych nie zaniepokoiła kwestia naruszania… Czytaj więcej »

Grzegorz
Grzegorz

Brawa dla Rebeliantów Podkarpackich !!! Gdy władza prowadzi monolog najlepszą formą obrony jest stawianie trudnych pytań.

Dorota
Dorota

Nie dałam rady słuchać tych jego pierdół do końca…