Emilewicz dalej bez konsekwencji. „Pseudoelita PiS rozpostarła się…”

Emilewicz dalej bez konsekwencji. „Pseudoelita PiS rozpostarła się…”

Jakiś czas temu media ujawniły to, że synowie Jadwigi Emilewicz, mimo pandemii, jeździli na nartach w górach i – to dodatkowo – bez ważnych licencji narciarskich. Przewodniczący klubu PiS Ryszard Terlecki krótko po tej sytuacji spekulował, że być może Emilewicz zostanie za karę zawieszona w prawach członka klubu.

 

Niemniej jednak, dalej nie doszło do konkretnych działań partii wobec polityczki.

Wicerzecznik PiS Radosław Fogiel, zapytany o wyciągniecie konsekwencji, mówił: „To będą decyzje klubowe. Na razie nie są podjęte. (…) Wszyscy musimy pamiętać, że czas jest trudny. Wszyscy jesteśmy zmęczeni, ale my jako politycy powinniśmy dmuchać na zimne. (…) Najważniejsze jest to, żebyśmy wiedzieli, jaki jest odbiór tego typu zachowań i po prostu powinniśmy dmuchać na zimne. Polityk powinien być jak żona Cezara” – powiedział.

Taka postawa polityków PiS została skrytykowana przez przedstawicieli opozycji.

 

Pseudoelita PiS-owska rozpostarła się na polskiej krainie, dusi ją i wyciska, jak tylko potrafi” – surowo skomentował tę sprawę Piotr Zgorzelski z PSL.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Innych karzemy, swoich ukrywamy. Jadwiga Emilewicz powinna zostać ukarana, opuścić klub PiS. Sama zapowiadała najwyższe standardy, a miała je gdzieś. Każdy Polak, który musiał zamknąć działalność, nie mógł wysłać dzieci na ferie, miał obraz polityczki z najwyższego rzędu Prawa i Sprawiedliwości, która obostrzenia ma gdzieś” – ocenił z kolei Krzysztof Gawkowski z Lewicy.

A wy jak oceniacie postawę Emilewicz i jej ugrupowania?

/nt/

Źródło: tvn24.pl

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zbyszek
Zbyszek
21 stycznia 2021 18:23

Bezwstyd

Nord
Nord
21 stycznia 2021 19:41

Wiecie co, mam wrażenie, że Polska musi importować z Indii dużo tych ich świętych zwierząt. No, namnożyło się tego ostatnio, że ho, ho.

Shaq
Shaq
21 stycznia 2021 19:52

Wyrażę taką opinię, że ta pani jest jedną z najbardziej zakłamanych osób w polskiej polityce i zapewno dlatego właśnie jest NIETYKALNA.

Maciek123454321
Maciek123454321
21 stycznia 2021 20:48

Nazwijmy rzecz po imieniu – to jest po prostu kurestwo, jak cały pis.