Emilewicz znowu „popłynęła” – wg niej „przedsiębiorcy też oczekują przedłużenia kadencji Andrzeja Dudy”

Ostatni dzień urzędowania Emilewicz to 6 mln "dodatkowych środków" dla współpracowników

Jak wiadomo, Jadwiga Emilewicz od niedawna – poza zajmowaniem się resortem rozwoju – jest także wicepremierem rządu PiS. Nie od dziś „słynie” z niefortunnych wypowiedzi. Przypomnijmy choćby „Emilewicz twierdzi, że po epidemii nad Polską przeleci… „olbrzymi helikopter z pieniędzmi”.

 

Dzisiaj podczas konferencji prasowej, na której wspólnie z kolegami z Porozumienia Gowina przedstawiała projekt zmiany Konstytucji, wydłużający kadencję Dudy o dwa lata, znowu „popłynęła”. – „Odbywam serie dyskusji z przedsiębiorcami nie tylko nad zmianami legislacyjnymi, ale także nad oczekiwaniem z ich strony, że przedłużenie tej kadencji jest czymś, co dziś wydaje się najrozsądniejsze” – stwierdziła Emilewicz.

– „Ciekawe, z jakimi przedsiębiorcami rozmawiała o tym. Obstawiam Karnowskich, Lisickiego i Sakiewicza”; – „Czy pisowscy spadochroniarze w spółkach skarbu państwa to właśnie ci przedsiębiorcy wg Emilewicz?”;

 

– „Tylko zapomniała dodać przedsiębiorcy popierający PiS. Niech Emilewicz wymieni firmy które chcą przedłużenia kadencji Prezydenta Dudy”; – „Chodzi o przedsiębiorcę z ulicy Nowogrodzkiej, co budował wieżowiec spółki Srebrna”; – „Oni zawsze swoje partykularne interesy maskują „oczekiwaniem Polaków” – komentowali internauci wypowiedź Emilewicz.

Odnosili się też do osoby nowej wicepremier: – „To się pani Emilewicz wspięła na wyżynę swojego i intelektu”; – „Eeeee, to się za bardzo nie zmęczyła”; – „Ta pani z każdym awansem dodaje więcej wazeliny dla swoich dobroczyńców. W sumie to klasyczne zachowanie w tym obozie”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dawid
Dawid
16 kwietnia 2020 17:54

Taki wicepremier to że swica szukać ale dla PiS jest Zajebista
KLAMCZUCHA

Janek
Janek
16 kwietnia 2020 18:58

cóź dodać , ta pani nie błyszczy intelektem … to akurat można by jej było wybaczyć , natomiast sygnowanie tego całego chlewu który robią p.. siory – już nie!!! zastanów się babo – co o tobie za jakiś czas bedą mówic…. zarobisz teraz trochę kasy , za to twoja osoba bedzie przeklęta przez przyzwoitych ludzi…

Zbyszek
Zbyszek
16 kwietnia 2020 20:21

A rolnicy? Też oczekują?

Maja
Maja
17 kwietnia 2020 07:31

Jest taka piosenka satyryczna, w której refren brzmi jakoś tak: „Jak można taką podłą być i mieć tak ładny biust?”. W pewnym stopniu pasuje tej paniusi. Ciągle zapominam, że jak ktoś jest w tym rządzie, to MUSI być osobą pozbawioną sumienia i moralności.

barnaba
barnaba
19 kwietnia 2020 22:20

Ciągle się zastanawiam czy ich debilizm jest wrodzony czy nabyty?