Ex-ksiądz do Dudy: „Jarek RZĄDZI, ale niech go pan zapyta może się zgodzi”

Ex-ksiądz do Dudy: „Jarek RZĄDZI, ale niech go pan zapyta może się zgodzi”

Były ksiądz Łukasz Kachnowicz obecnie działa aktywnie w ruchu osób LGBT+. Mężczyzna na bieżąco komentuje zagadnienia związane z polską polityką, tym razem postanowił zaapelować do prezydenta ws. rozwoju epidemii COVID-19.

 

Ostatnie posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego Andrzeja Duda zwołał w marcu. Mamy październik i przyrost zakażeń ok. 1000 dziennie. Prezydencie, zamiast pisać o oposach na TT, czas wziąć na poważnie stery. Wiemy, że Jarek rządzi, ale niech go pan zapyta może się zgodzi” – napisał były kapłan.

Kachnowicz, co warto podkreślić, nieco się zresztą pomylił we wpisie, bo przyrost zakażeń nie wynosi 1000 dziennie, lecz grubo ponad kilka tysięcy.

Wpis zrobił furorę na Twitterze i jest udostępniany przez dziesiątki polskich internautów, którzy, jak widać, zdecydowanie popierają ocenę Kachnowicza. Prezydent Andrzej Duda ostatnio nie grzeszy nadmierną aktywnością… Jest za to bardzo obecny jako komentator w popularnych mediach społecznościowych.

 

Prezydentowi ostatnio udało się nawet rozpoznać na zdjęciu zwierzę – Oposa. Komentowanie przez Andrzeja Dudę zdjęć zwierząt w obecnej sytuacji wywołało wiele kontrowersji. Część osób uważa, że prezydent lekceważy koronawirusa.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Łukasz Kachnowicz po długiej przygodzie z kapłaństwem zajął się polityką – obecnie działa w Partii Zielonych i jest społecznym asystentem posłanki Urszuli Zielińskiej.

/nt/

Źródło: se.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
grześBart Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bart
Bart

Oczywiście na takim posiedzeniu i tak nie zapadłyby żadne ważne decyzje, tak jak nie zapadają nigdzie indziej. Władze od początku pandemii zajmują się wyłącznie udawaniem, że coś robią i budowaniem wokół tego propagandy. Pozwolę sobie przypomnieć gigantyczny transport nic nie wartych maseczek przywleczony za ciężką kasę wielkim samolotem (choć równie dobrze można było te śmieci przywieźć dreamlinerami).

grześ
grześ

proszę się nie dziwić, ,,ekscelencja,, robi to co jej wolno i nic poza tym . ważne decyzje podejmuje ktoś inny.