Ex-mąż żony Kurskiego dostał pracę w TVP. „Mówią o patchworkowej rodzinie”

Ex-mąż żony Kurskiego dostał pracę w TVP. „Mówią o patchworkowej rodzinie”

W 2018 r. Joanna Klimek zawarła związek cywilny z szefem TVP Jackiem Kurskim. W ub.r. para (obydwoje rozwodnicy – red.) wzięła też ślub kościelny w Łagiewnikach.

Poprzedni mąż Joanny Kurskiej, Tomaszek Klimek, został niedawno zatrudniony w TVP Kurskiego – napisał scenariusz i wyreżyserował koncert z okazji 11 listopada. W przygotowanym przez Klimka widowisku wystąpili Rodowicz, Cugowski i Bednarek.

 

TVP, niestety, nie udzieliła jeszcze komentarza w tej niecodziennej sprawie. Internauci snują jednak domysły na temat motywów przyświecających zatrudnieniu w Telewizji Polskiej akurat mężczyzny związanego niegdyś z Kurską…

Ludzie są zbulwersowani, że zlecenie na intratny, prestiżowy koncert w dniu Święta Niepodległości dostaje ktoś z kręgu prezesowej. Mówi się, że Klimek zarabia mnóstwo pieniędzy w TVP” – powiedział jeden z informatorów plejada.pl.

Tomasz Klimek i Joanna Kurska – co warto podkreślić – mają ze sobą dwójkę dzieci. Dodatkowo, na oficjalnym profilu firmy Klimka na Facebooku, do tej pory zobaczyć można zdjęcia przedstawiające Joannę w koszulkach przedsiębiorstwa.

 

Przypuszczalnie, małżeństwo Tomasza i Joanny rozpadło się w przyjazny sposób, co pozwoliło na sprawne uzyskanie przez nich unieważnienia ślubu kościelnego.

Co więcej, Tomasz Klimek już wcześniej był zatrudniany w TVP przez Kurskiego. Dwa lata temu został on przyjęty jako producent w agencji kreacji oprawy i reklamy. Już wówczas wiele osób krytykowało takie działania prezesa Telewizji Polskiej.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Wszyscy tu mówią o patchworkowej rodzinie, która trzyma się razem. Zarobki Klimka są pilnie strzeżoną tajemnicą, ale wiadomo na rynku, że za taki koncert nie dostaje się mniej niż 20 tys. złotych” – ocenił informator plotek.pl.

Czy faktycznie sprawa Klimka wydaje się nieco podejrzana…?

/nt/

Źródła: plotek.pl, plejada.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zwinka
Zwinka
19 listopada 2020 00:39

Ludzie bez honoru, od góry do dołu.

Waldek
Waldek
19 listopada 2020 01:05

To przykre, że media wspierane przez zachód tak chętnie atakują tvp i Kurskiego, nawet bez powodu. Bo co Klimek od dwóch lat już siedzi w telewizji polskiej, to nagle przywalili się do niego, podkreślając, że to były mąż żony Kurskiego ;/

Rozbawiony
Rozbawiony
19 listopada 2020 06:46

Na marginesie – nie ma czegoś takiego, jak „unieważnienie ślubu kościelnego”. Jest stwierdzenie nieważności ślubu, w związku z okolicznościami o których małżonek nie wiedział w dniu ślubu. Dodatkowym argumentem, jest ok. 30 tysięcy złotych 🙂

Zuza
Zuza
19 listopada 2020 07:53

skoro dostal prace, to znaczy ze ma ku temu kwalifikacje i kompetencje, robienie z tego takiego szumu jest bez sensu… czyzby to tylko dlatego, ze chodzi o Kurskiego? gdyby to byl szary kowalski to by takiego poruszenia nie bylo zapewne

Majeczka
Majeczka
19 listopada 2020 10:39

Jest dobrym specjalistą więc dlaczego nie? Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę ale raczej powinno się dzielić pracę i życie prywatne.

Zenek34
Zenek34
19 listopada 2020 21:10

Przeciez on w tvp już pracuje ponad dwa lata, czy jakoś tak..a wy co przespaliście ten czas ??Że dopiero teraz coś was olśniło?

igor
igor
20 listopada 2020 01:04

ludzie to jest doświadczony facet i nie jego wina, że żona go zostawiła dla kogo zostawiła. Jak wyreżyserował koncert to dla tego, że ma wiedzę jaką ma . Z resztą on nie od dzisiaj pracuje w tvp to co teraz to poruszać że koncert robił? No to chyba wiadomo, że pracownik stacji to zrobi. Z resztą on i w polsacie pracował swego czasu. Doceniają go w mediach. Nie siejcie znowu plotek i nie wiem czego teraz.

majka
majka
20 listopada 2020 18:58

Zgadzam się, to nie jest świeża sprawa, Klimek już pracował dla tvp wcześniej, wykazał się więc dostał fuchę, wszystko się zgadza, tylko nie widzę o co ta afera

mariankowski
mariankowski
23 listopada 2020 00:02

Ahh, te media z niemieckim kapitałem nie potrafią sobie odpuścić ataków na Kurskiego, dosłownie o wszystko próbowali nakręcić aferę. A teraz nagle Klimek, były mąż żony Kurskiego im przeszkadza…..tyle, że jest tam już dwa lata, to tak trochę ich refleks zawiódł.