Facebook zbanował Jakimowicza. Co zbroił nowy gwiazdor TVP Info?

Jestem niewinny – płacze na wizji Jakimowicz

Nowy gwiazdor TVP Info został właśnie zbanowany przez adminów Facebooka. Wszystko przez jego wulgarne i agresywne wpisy, w których prowokował m.in. „lewackich faszystów”, środowiska liberalne oraz „pederastów”.

 

W jednym ze wpisów opublikowanych w social mediach wkleił zdjęcie przedstawiające stojących przed kościołem mężczyzn uzbrojonych w karabiny. Fotografia podpisana była: „Rada Parafialna przeciw lewackim faszystom (sic!)”. Jakimowicz w komentarzu pod zdjęciem napisał też –„zgłaszam się na ochotnika”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Zgłaszam się na ochotnika ⚡ ❤️ #jakimowicz

Post udostępniony przez Jarosław Jakimowicz (@jaroslaw.jakimowicz)

Wpis Jakimowicza został odebrany przez część mediów jako nawoływanie do przemocy. „Czy zdjęcie, które udostępnił Jarosław Jakimowicz, było zabawne? Raczej nie. Czy komentarz aktora powoduje zażenowanie? Niestety tak. Jawne nawoływanie do przemocy, nawet jeśli autorowi wydaje się to zabawne, nigdy nie będzie czymś godnym pochwały” – podała Wirtualna Polska.

Takie treści często były zamieszczane przez Jakimowicza na koncie na Facebooku. Celebryta pochwalił się w internecie wpisem, w którym admini portalu napisali mu, że został zablokowany na czas 30 dni. Jaki jest oficjalny powód blokady?

Zostań patronem KODUJ24.PL

Nie możesz publikować postów przed 30 dni. Wynika to z tego, że 11 z twoich wcześniejszych postów było niezgodnych z naszymi standardami społeczności. Twój komentarz narusza standardy społeczności w zakresie prześladowania i nękania” – napisali do Jakimowicza pracownicy filii Facebooka w Polsce.

Jakimowicz od pewnego czasu prowadzi wraz z Magdaleną Ogórek program w TVP.

/nt/

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
andrzej
andrzej
5 września 2020 21:13

Kolejny chory z nienawiści do ludzi

Roman
Roman
7 września 2020 23:29

Mało jest takich kanalii jak ten tu dureń!