Fantazje kurator oświaty. „Kładła się na biurko i pokazywała dzieciom, jak się masturbować”

Miażdżące dla małopolskiej kurator oświaty wyniki ankiety – ponad 95 proc. chce jej natychmiastowego odwołania

Barbara Nowak to osoba, która ciężko zapracowała sobie na stanowisko kuratora małopolskiego. Nauczycielka historii i dyrektorka jednej ze szkół podstawowych w Nowej Hucie zasłynęła organizacją wystaw na szkolnym korytarzu, nazwanej „Ołtarzem „Solidarności”, pełnej krzyży oraz „Katastrofa smoleńska”, oczywiście zgodnej z przyjętą przez PiS, teorią spiskową. Charakter tych wystaw był tak wymowny, że wzbudził protest rodziców, którzy uznali je za naruszenie zasady szkoły świeckiej i apolitycznej.

 

Miejscem, gdzie pani kurator obrazuje, wielokrotnie w sposób wręcz szokujący, swoje poglądy, jest Twitter. Wszyscy pamiętają jej obrzydliwy wpis o wykorzystywaniu chorych dzieci przez ich rodziców (dotyczył on protestu rodzin osób niepełnosprawnych w Sejmie), teksty o treści zdecydowanie antysemickiej, pochwała wstrząsających transparentów kibiców Legii Warszawa, będących uhonorowaniem rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, petycję o zablokowanie wykładu Daniela Denetta, wybitnego filozofa, który jej podpadł, bo jest ateistą. Dodajmy do tego histeryczną reakcję na pomysł, by w szkołach zawiesić Preambułę Konstytucji i jej marzenie, by Polska była „wolna od lewactwa zachodniego i rodzimych zaprzańców”.

Dzisiaj pani kurator ostro włącza się w walkę z LGBT. 14 lipca poinformowała na Twitterze, że na letnich koloniach, na których przebywają dzieci w wieku 12 – 16 lat wychowawczyni na dobranoc czyta dzieciom poradnik o treści: jeden stosunek seksualny nie wystarczy, aby być gejem, trzeba ich więcej. Dzieci się zbuntowały. Rodzice nic nie wiedzieli. Rodzice kontrolujcie, rozmawiajcie z dziećmi, bądźcie czujni”.

 

Wpis Nowak wywołał burzę. Media prawicowe piszą z zapałem o „homopropagandzie na koloniach” i żądają ukarania sprawczyni tej „zbrodni”, Ordo Iuris nawołuje rodziców do wystąpienia o odszkodowania, a do kuratorium dzwonią przerażeni rodzice z całej Polski.

Dziennikarze „Gazety Wyborczej” usiłują dowiedzieć się, o jaką to książkę chodzi, jednak nie udało im się uzyskać żadnych informacji. Rzeczniczka Kuratorium pytana o autora i tytuł, milczy jak zaklęta. Nauczyciele od wychowania do życia w rodzinie i edukatorzy seksualni robią wielkie oczy, bo nie mają pojęcie, by taka książka w ogóle istniała.

Pani kurator nie próżnuje i na Twitterze ukazuje się kolejny jej wpis. Chwali się w nim wywiadem, jakiego udzieliła Polskiemu Forum Rodziców i wspomina o nauczycielce, „która kładła się na biurko i pokazywała dzieciom, jak się masturbować”.

Oczywiście i w tym przypadku dziennikarze nie uzyskali żadnych, sensownych informacji, które potwierdziłyby prawdziwość tego wpisu. Rzeczniczka Michalska zasłania się prawem informatora do anonimowości i milczy.

Trzeba przyznać jedno. Chora wyobraźnia pani kurator nie zna granic. Idealnie wpisuje się w retorykę swojej partii i ma pełne poparcie z jej strony. Sam pan minister Piontkowski uważa, że „jeśli kurator oświaty próbuje bronić dzieci przed homoseksualną ideologią wprowadzoną do szkół, to powinna to robić dalej” i zachęca innych kuratorów, by brali z niej przykład.

Bardzo ostro komentuje to jeden z internautów, pisząc, że „tylko przy rządach pisuaru tacy dewoci mogą być na takich stanowiskach – to jest trudne do uwierzenie, że nikt temu nie zapobiegnie i tacy psychole jak Antonio M, wyszczerzona idiotka będąca autorem „deformy” i teraz takie coś”. Trudno się z nim nie zgodzić.

Tamara Olszewska

Źródło: wyborcza.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

12
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
2 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
EwaBenBartAgataawersja Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PiJar
PiJar

„Mieliśmy np. zgłoszenie o nauczycielce, która kładła się na biurko i pokazywała dzieciom, jak się masturbować”.
A co na to dzieci?
Pewnie tak jak w filmie Monty Pythona „Sens życia”, gdy para nauczycielska demonstrowała stosunek seksualny, a niektórzy uczniowie gapili się w okno – dzieci stwierdzały, że takie rzeczy to dla nich nie nowość, bo znają o wiele lepsze sposoby.
Pani kurator też mogłaby się dużo od nich (tj. dzieci) nauczyć. Skutki tłumienia popędu seksualnego bywają tragiczne, ale w nagrodę można zostać kuratorem oświaty, a nawet ministrem. Dobrego dnia!

Zwinka
Zwinka

Ta kobieta to seksoholiczka. W realu pewnie ma z tym kłopot, więc zastępczo realizuje rozdygotane potrzeby w fantazjach. No i OK, tylko dlaczego publicznie i kosztem dzieci.

pinki
pinki

Ta kobieta jest chora psychicznie. Brakuje cenzuralnych słów aby opisać co myślę o tej osobie. A kler i prawicowe elity klaszczą w ręce i nikt nie dementuje głupot, które ta kobieta wygaduje. Nie przypuszczałem, iż można być świadkiem takiego upadku człowieka.

antymoher
antymoher

Taaaaaaaaa,ósmy grzech główny-chora wyobrażnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Maciek123454321
Maciek123454321

Czyżby pani kurator odświeżała sobie wspomnienia z początków kariery pedagogicznej? Niech zgadnę, samotna i zgorzkniała kobieta, której seks rzucił się na mózg. Tylko, że to się leczy – w psychiatryku.

Marta
Marta

Zakładam, że to właśnie owa pani kładła się na biurko i masturbowała, ale zakładam też jej rozgoryczenie bo chciałaby by ktoś przy tym był, a nie tylko echo. Pozdrawiam panią kurator i proponuję poszukać dobrego psychiatry bo to początki strasznej choroby psychicznej.

Maciek123454321
Maciek123454321

Oj, to chyba nie początki, a choroba psychiczna w pełnym rozkwicie.

awersja
awersja

Co za porąbane babsko! Skóra cierpnie,jak pomyślę, że takie coś nami rządzi! Czas wyjeżdżać z tego kraju! Tu się robi duszno!!!

Bart
Bart

Że ona jest głupia – to trudno, nie każdy musi mieć w pełni funkcjonujący mózg.Gorzej że jest też wyjątkowo podła.

Agata
Agata

Many Tego Maszkarona prezesa tez o czyms swiadcza samii dewianci

Ben
Ben

Nie zmienia to faktu że pedofilia to zło nie zmienia to faktu że lgbt !!to zło proszę sprawdzić ilu pedofili to ludzie o innej ,,orientacji” statystyki nie kłamią prawda może i bolesna .Życie w kłamstwie to hipokryzja

Ewa
Ewa

Pani pewnie przedstawia swoje własne, chore fantazje seksualne, w postaci wyimaginowanej, masturbującej się na forum klasy nauczycielki. Pewnie sama chciała by to zrobić i podnieca ją to, że ludzie ciągną temat i się tym interesują. Ona woła o pomoc ze strony conajmniej seksuologa.