Frasyniuk o sędziach, Nowackiej i Biedroniu

Frasyniuk o sędziach, Nowackiej i Biedroniu

„Represje się zaczynają, wywalają na zbity pysk wszystkich tych, którzy mają odwagę pielęgnować w sobie wolność i z tej wolności nie tylko korzystać, ale publicznie ją głosić” – to komentarz Władysława Frasyniuka o postępowaniu dyscyplinarnym wobec sędziów Bartłomieja Przymusińskiego i Igora Tuleyi za krytykę nowej KRS i „reform” obecnej władzy. – „To kolejny sygnał dla liderów partii. Przecież nikt z was, panie i panowie, będący w polityce, nie ma wątpliwości, że KRS nie jest KRS-em, tylko jest egzekutywą Ministerstwa Sprawiedliwości. Bój toczy się o to, żeby biuro polityczne Ministerstwa Sprawiedliwości osadzić w Sądzie Najwyższym” – dodał w TVN24.

Frasyniuk uważa, że bez państwa prawa nie ma wolności. Jego zdaniem, PiS prowadzi Polskę w stronę rozwiązań węgierskich. – „Parlamentarzyści powinni głośno krzyczeć, że Polska z lidera liberalnej demokracji staje się krajem totalitarnym” – apelował.

Były opozycjonista jako dobry ruch określił przystąpienie ugrupowania Barbary Nowackiej do Koalicji Obywatelskiej. – „Podjęła racjonalną decyzję. Wszystkim tym, którzy to krytykują, przypominam, że od trzech lat przegrywamy. Z roku na rok tracimy wszystko i należy się zreflektować, zresetować i zastanowić się, w jaki sposób zastopować to zawłaszczanie państwa”. W tym kontekście zaapelował do Roberta Biedronia, który od pewnego czasu atakuje KO: – „Twój pomysł na to, żeby nabrać głęboko powietrze w płuca i doczekać do lutego, pachnie śmiercią. Drogi Robercie, nie przeszkadzaj!”.

bt

Źródło: tvn24.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
annaAndrzejGekon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Gekon
Gekon

Nie dość, że homofob, to jeszcze nadęty buc. Boją się projektu Biedronia, bo w końcu jest szansa na niestyropianową, niepostkomunistyczną, nowoczesną lewicę.

Andrzej
Andrzej

Zreflektuj się człowieku co piszesz. Zdobądź się na jedność i zachowaj swoją odmienność na czasy gdy będziesz mógł ją wyrazić.

Gekon
Gekon

Te słowa kierujesz do mnie, czy do Frasyniuka?

anna
anna

Biedron nic nie wnosi do polityki, głąby, oprocz swojego gejostwa i opowiadania o swoich intymnych potrzebach, oprócz usmiechu Jasia fasoli, nic, , i ta jego osobista uraza do PO i Schetyny, do SLD, Biedroń to facet nielojalny, mściwy, za jego glupim uśmiechem nie kryje sie nic, tylko chęć kariery , znowu Polacy uwierza jak ongiś kukizowi. Naprawdę pomyslcie logicznie , rodacy, to jest szczegolny czas , tu chodzi o Polske , a nie o bateryjki duracell biedronia , ….

Gekon
Gekon

Długo nad tym myślałaś?