Fuck ci w smak ministrze Wójciku

Fuck ci w smak ministrze Wójciku

Czy gdyby tym nożykiem krótkim wykłuł ci podsądny oko, też byś tak chichotał?

Uwaga: Dziś dzień języka polskiego. A więc czas wreszcie skończyć z angielszczyzną i spolszczyć fucka. Fuck! Przyswoić go szerokiej publiczności, po prostu fak. W naszej polskiej pisowni. Pokazała go dziennikarka Lichocka, upojona karierą, jak jakimś dopalaczem. Biodrami kręciła, śmiejąc się szła na miejsce sejmowe. No trudno, głupota oraz podłość nią pokierowały. I nie brońcie jej, że nie pokazała palucha chorym i lekarzom.

 

Wiedziały gały co brały i za czym głosują, przez podniesienie ręki z fakiem. Za gadzinówą głodną siana przeciw dofinansowaniu onkologii. Za dużo widziałam, za wiele czasu spędziłam w szpitalach, na chemioterapii, żebym się nie zagotowała. No dobra, pokazała swoją prawdziwą twarz, zadowolonego z siebie emoticona. Wcześniej też Mazurek, teraz wielka Europejka w parlamencie popisała się po skopaniu człowieka przez przychylne PiS-owi siły: „To nie powinno się zdarzyć, ale poniekąd ich rozumiem”. Był fak czy nie było faka?

Tym razem „faka” pokazał wiceminister sprawiedliwości, niejaki Michał Wójcik. Otóż w Rybniku, podsądny przeskoczył barierkę i podczas sesji sądu pobił i skopał panią sędzię. Napisano, że wcześniej odebrano mu „krótki nóż”. Co pisze utuczony na żołdzie PiS-u wiceminister na twitterze? Pisze otóż, jakby szaleju się najadł, że nie skopano jej, a nożyk był do obierania ziemniaków. Czy to tłuszcz mózg mu zalał, czy żółć eksplodowała, że tak pisze, czy też już żadnych hamulców ta kacza trzódka nie ma?

 

Bo, ministrze Wójciku, czy gdyby tym nożykiem krótkim wykłuł ci podsądny oko, też byś tak chichotał? Gdyby to napisał jakiś hejter nieodpowiedzialny, żeby sędzi dołożyć, czy komukolwiek dosunąć, to nie miałoby znaczenia. Jednak „w majestacie prawa”, urzędujący minister? Powinien od momentu napisania tego „faka” być BYŁYM WICEMINISTREM!

Krystyna Kofta
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

15
Dodaj komentarz

avatar
12 Comment threads
3 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
AndrzejChermesPolka gorszego sortuJerryparagraf22 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Moim zdaniem trzeba używać pełnej formy, czyli „środkowy palec. Lichockiej ci w oko.”. Żeby ten obraz utrwalił się po wsze czasy w społecznej pamięci.

smętek
smętek

Jestem za takim powtarzaniem określenia Niech wszyscy pamiętają, że to siedząca za nasze pieniądze w sejmie Lichocka, swoim środkowym palcem pokazała nam jak nas szanują.

Jantar
Jantar

Popieram używanie pełnego określenia „fuck Lichockiej”. Chociaż nie tylko ona taki gest w sejmie pokazywała opozycji… Opozycja powinna zrobić plakaty z każdym pisiorem z tym gestem i uskutecznić nową kampanię wstydu – tym razem „kampanię fucka” 🙂 Niech każdy wyborca widzi, jakie zdanie mają o nim pisowscy posłowie. Bo kurwizja TVP takich obrazków na swoich antenach nie pokaże.

Antoni
Antoni

Kolejny wiceminster mądry inaczej.

Bogumiła
Bogumiła

A podobno nie ma przyzwolenia na przemoc, wypowiedzi Wójcika tego nie potwierdzają.

Jerzy
Jerzy

Pan minister? Nie, to zwykła, katolicko prawacka hołota. Na pański widok, odgarniam nie istniejące włosy środkowym palcem prawej rękim. Gardzę Panem, boś tego wart!

Kazik
Kazik

Wójcik to bezhonorna postać.Głupota.idiotyzm to jego cechy.On ciągle myśli że ma rzemieślników z Katowic i może im wciskać głupotę

August
August

Ciekawe co by mówił Wójcik, gdyby ktoś napadł z nożykiem do obierania ziemniaków i skaleczył genseka Kaczyńskiego? Czy też by tak sobie dworował z tego napadu?

paragraf22
paragraf22

„wcześniej odebrano mu „krótki nóż”
Nóż miał 13 cmdługości

Jerry
Jerry

„Takie mamy rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”.

Andrzej
Andrzej

Głównie na lekcjach religii,przekazując przesłanie Ewangelii.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

A ja reaguję na „faka Lichockiej” „gestem Kozakiewicza”.

Chermes
Chermes

Nożyk był niewielki, więc nie ma się czym przejmować. Podobnie, gdyby ktoś strzelił do wiceministra Wójcika, też można by się było pośmiać, że robi się wielkie halo z tych nędznych kilku gramów ołowiu…

Chermes
Chermes

Status kuratora zobowiązuje. Byle gdzie mieszkać taka osoba nie może. Zrozumcie, że mieszkanie z kortem tenisowym, basenem i lądowiskiem dla helikoptera, na dachu, jest kosztowne i pani kurator z jej nędzną pensyjką na takowe nie stać. Pomóżmy kobiecinie i zorganizujmy jakąś zbiórkę funduszy na ten zbożny cel… 🙂

Jerry
Jerry

Wójcik to kolejny kandydat do odpowiedzialności przed prawdziwym sądem za „zerowatość”.