Fuck ci w smak ministrze Wójciku

Narodzie drżyj, nadchodzi Departament Tożsamości Europejskiej w wersji PiS

Czy gdyby tym nożykiem krótkim wykłuł ci podsądny oko, też byś tak chichotał?

Uwaga: Dziś dzień języka polskiego. A więc czas wreszcie skończyć z angielszczyzną i spolszczyć fucka. Fuck! Przyswoić go szerokiej publiczności, po prostu fak. W naszej polskiej pisowni. Pokazała go dziennikarka Lichocka, upojona karierą, jak jakimś dopalaczem. Biodrami kręciła, śmiejąc się szła na miejsce sejmowe. No trudno, głupota oraz podłość nią pokierowały. I nie brońcie jej, że nie pokazała palucha chorym i lekarzom.

 

Wiedziały gały co brały i za czym głosują, przez podniesienie ręki z fakiem. Za gadzinówą głodną siana przeciw dofinansowaniu onkologii. Za dużo widziałam, za wiele czasu spędziłam w szpitalach, na chemioterapii, żebym się nie zagotowała. No dobra, pokazała swoją prawdziwą twarz, zadowolonego z siebie emoticona. Wcześniej też Mazurek, teraz wielka Europejka w parlamencie popisała się po skopaniu człowieka przez przychylne PiS-owi siły: „To nie powinno się zdarzyć, ale poniekąd ich rozumiem”. Był fak czy nie było faka?

Tym razem „faka” pokazał wiceminister sprawiedliwości, niejaki Michał Wójcik. Otóż w Rybniku, podsądny przeskoczył barierkę i podczas sesji sądu pobił i skopał panią sędzię. Napisano, że wcześniej odebrano mu „krótki nóż”. Co pisze utuczony na żołdzie PiS-u wiceminister na twitterze? Pisze otóż, jakby szaleju się najadł, że nie skopano jej, a nożyk był do obierania ziemniaków. Czy to tłuszcz mózg mu zalał, czy żółć eksplodowała, że tak pisze, czy też już żadnych hamulców ta kacza trzódka nie ma?

 

Bo, ministrze Wójciku, czy gdyby tym nożykiem krótkim wykłuł ci podsądny oko, też byś tak chichotał? Gdyby to napisał jakiś hejter nieodpowiedzialny, żeby sędzi dołożyć, czy komukolwiek dosunąć, to nie miałoby znaczenia. Jednak „w majestacie prawa”, urzędujący minister? Powinien od momentu napisania tego „faka” być BYŁYM WICEMINISTREM!

Krystyna Kofta
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
15 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zwinka
Zwinka
21 lutego 2020 12:42

Moim zdaniem trzeba używać pełnej formy, czyli „środkowy palec. Lichockiej ci w oko.”. Żeby ten obraz utrwalił się po wsze czasy w społecznej pamięci.

smętek
smętek
21 lutego 2020 14:34
Reply to  Zwinka

Jestem za takim powtarzaniem określenia Niech wszyscy pamiętają, że to siedząca za nasze pieniądze w sejmie Lichocka, swoim środkowym palcem pokazała nam jak nas szanują.

Jantar
Jantar
21 lutego 2020 17:53
Reply to  Zwinka

Popieram używanie pełnego określenia „fuck Lichockiej”. Chociaż nie tylko ona taki gest w sejmie pokazywała opozycji… Opozycja powinna zrobić plakaty z każdym pisiorem z tym gestem i uskutecznić nową kampanię wstydu – tym razem „kampanię fucka” 🙂 Niech każdy wyborca widzi, jakie zdanie mają o nim pisowscy posłowie. Bo kurwizja TVP takich obrazków na swoich antenach nie pokaże.

Antoni
Antoni
21 lutego 2020 13:42

Kolejny wiceminster mądry inaczej.

Bogumiła
Bogumiła
21 lutego 2020 14:45

A podobno nie ma przyzwolenia na przemoc, wypowiedzi Wójcika tego nie potwierdzają.

Jerzy
Jerzy
21 lutego 2020 16:21

Pan minister? Nie, to zwykła, katolicko prawacka hołota. Na pański widok, odgarniam nie istniejące włosy środkowym palcem prawej rękim. Gardzę Panem, boś tego wart!

Kazik
Kazik
21 lutego 2020 19:44

Wójcik to bezhonorna postać.Głupota.idiotyzm to jego cechy.On ciągle myśli że ma rzemieślników z Katowic i może im wciskać głupotę

August
August
21 lutego 2020 19:47

Ciekawe co by mówił Wójcik, gdyby ktoś napadł z nożykiem do obierania ziemniaków i skaleczył genseka Kaczyńskiego? Czy też by tak sobie dworował z tego napadu?

paragraf22
paragraf22
21 lutego 2020 22:37

„wcześniej odebrano mu „krótki nóż”
Nóż miał 13 cmdługości

Jerry
Jerry
22 lutego 2020 00:49

„Takie mamy rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”.

Andrzej
Andrzej
13 maja 2020 09:05
Reply to  Jerry

Głównie na lekcjach religii,przekazując przesłanie Ewangelii.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu
22 lutego 2020 14:50

A ja reaguję na „faka Lichockiej” „gestem Kozakiewicza”.

Chermes
Chermes
24 lutego 2020 18:57

Nożyk był niewielki, więc nie ma się czym przejmować. Podobnie, gdyby ktoś strzelił do wiceministra Wójcika, też można by się było pośmiać, że robi się wielkie halo z tych nędznych kilku gramów ołowiu…

Chermes
Chermes
24 lutego 2020 19:06

Status kuratora zobowiązuje. Byle gdzie mieszkać taka osoba nie może. Zrozumcie, że mieszkanie z kortem tenisowym, basenem i lądowiskiem dla helikoptera, na dachu, jest kosztowne i pani kurator z jej nędzną pensyjką na takowe nie stać. Pomóżmy kobiecinie i zorganizujmy jakąś zbiórkę funduszy na ten zbożny cel… 🙂

Jerry
Jerry
26 marca 2020 23:13

Wójcik to kolejny kandydat do odpowiedzialności przed prawdziwym sądem za „zerowatość”.