Fundacja antyaborcyjna usiłuje ingerować w galę Szlachetnej Paczki

Fundacja antyaborcyjna usiłuje ingerować w galę Szlachetnej Paczki

Fundacja Pro-Prawo do Życia usiłuje ingerować w listę artystów zaproszonych do uświetnienia Gali “Szlachetnej Paczki”.

Działacze fundacji antyaborcyjnej są przeciwni występowi podczas koncertu Natalii Przybysz, która jakiś czas temu przyznała się publicznie do aborcji. „Wzywamy „Szlachetną Paczkę” do natychmiastowego wycofania się ze współpracy z Natalią Przybysz – można przeczytać na stronie Pro-Prawo do Życia.

– “Poprzez swoją decyzję wyraziliście poparcie dla osoby, która publicznie chwaliła się zamordowaniem własnego dziecka. Tym samym udzielacie również wsparcia dla politycznych celów radykalnego lobby aborcyjnego, które reprezentuje Przybysz”.

Szlachetna Paczka nie przychyli się do apelu, bo – jak powiedziała Paula Wolecka w rozmowie z dziennikarzami “Wyborczej” – Szlachetna Paczka działa ponad wszelkimi podziałami.

wb

Źródło: krakow.wyborcza.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
kpt. ArianatorAnonMarekewa Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ewa
ewa

Trzeba te fundacje rozliczyc z prawdziwej pomocy nie z darcia MORDY

Marek
Marek

Powinno być łatwo, bo nie słyszałem i ciężko mi uwierzyć, że ta fundacja komukolwiek w jakikolwiek sposób pomogła, wspomogła czy ulżyła w ciężkiej doli. Taka fundacja to tylko lżyć potrafi i utrudniać i tak już niesłychanie ciężkie decyzje. Grać na emocjach, wzbudzać poczucie winy. Jedyne co propagują i za czym są pro to pro-ciemnogród, pro-niewolnictwo, pro-mentalna ułomność, pro-średniowieczna poddańczość i porządek.

Anon
Anon

Pro-niewolnictwo i pro-średniowieczna poddańczość? Argumenty za tezą poproszę

kpt. Arianator
kpt. Arianator

I ci pro-liferzy uważają się dalej za chrześcijan!? To, że ktoś wcześniej zrobił coś złego, to nie jest absolutnie żaden powód, żeby odbierać mu możliwość zrobienia czegoś dobrego. Wręcz przeciwnie. Jezus Chrystus nie odrzucal celników. To faryzeusze, którzy w Ewangelii, byli negatywnymi postaciami, odrzucali grzeszników. Niech te pro-lify poczytaja Ewangelię od deski do deski i zastanowia się nad swoim postępowaniem.