Funkcjonariusz SOP podejrzewany o udział w grupie kradnącej auta – „Owoc reform PiS-u!”

Funkcjonariusz SOP dorabiał na boku, kradnąc samochody

Stołeczni policjanci zatrzymali funkcjonariusza Służby Ochrony Państwa, który mógł działać w grupie przestępczej, zajmującej się kradzieżą samochodów – informuje tvn24.pl. 26-letni Kamil L. został ujęty w ubiegłą środę. – „Nie zatrzymywał się do kontroli drogowej, mimo że policjanci włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe. Uciekał, ale mistrzem kierownicy to on nie jest” – stwierdził informator tvn24.pl.

 

Zachowanie Kamila L. po zatrzymaniu wzbudziło podejrzenia policjantów. Przeszukali więc funkcjonariusza SOP, samochód, którym uciekał, a także jego posesję.

– „Policjanci znaleźli dowody wskazujące, że mógł działać w grupie przestępczej zajmującej się kradzieżą japońskich samochodów. W tej chwili wchodzi w grę kradzież dwóch japońskich samochodów, jednak śledztwo jest rozwojowe” – powiedział tvn24.pl jeden z prokuratorów. Sad Rejonowy w Wołominie wydał nakaz tymczasowego aresztowania Kamila L.  na trzy miesiące.

 

„Jego zadaniem w grupie przestępczej było typowanie do kradzieży samochodów z kolumny rządowej, które jeszcze nie miały stłuczki”; – „Czy w tej partii PiS, są ludzie którzy nie mają nic na sumieniu? Przecież to gorszy sort, od pruszkowskiej, mokotowskiej i żoliborskiej mafii, razem wziętych. Masakra”; – „Owoc reform PiS-u, pozbyli się fachowców, a zatrudnili złodziei z łapanki!”; – „Cudownie. Coraz lepiej… najbardziej elitarna jednostka, została starym kapciem i pośmiewiskiem” – komentowali internauci.

Przypominali też dzisiejszą wypowiedź byłego przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska: – „Odór przestępstwa, gangu i mafii unosi się każdego dnia nad instytucjami państwowymi w Polsce”.

bt

Źródło: tvn24.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
ChermessmętekShaqKrzysztofRafał P Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nihil
Nihil

„Brawo” pisdzielcy

Rafał P
Rafał P

Zachwycony PO i Tuskiem nie byłem, w 2015-tym nie bardzo widząc przyzwoitych kandydatów do rządzenia krajem uznałem, że może wybór kaczystów – po których niczego dobrego się nie spodziewałem – doprowadzi wreszcie do otrzeźwienia narodu. a tu znowu wielu nie chciało odstawić piwa i pójść do wyborów, żeby wykopać Kaczafiego i spółkę. Teraz trochę zaczyna wyglądać na to, że może ludzie zdymisjonują tego niewydarzonego operatora długoPiSu. Ale popatrzmy: wtedy ludzie dali się zbajerować tym, że kilku PO-wców, siedząc sobie półprywatnie w knajpie, podżerając jakieś tanie ośmiorniczki, językiem niezbyt wykwintnym komentowało sytuację w tym „teoretycznym państwie”. I PiS-owi udało się między… Czytaj więcej »

Krzysztof
Krzysztof

Znowu trzeba przypomnieć szefostwu SOP, żeby jednak zatrudniało ludzi posiadających prawo jazdy i umiejących jeździć. No i pytanko na koniec: jakie kryteria uwzględniono, przyjmując do roboty w SOP tego gościa? Znajomości czy też tzw. „piękną kartę”, bo wiek wskazuje raczej na przerośniętego gówniarza…

Shaq
Shaq

Ale jak to? Pisior-złodziej??? Niemożliwe!

smętek
smętek

Teraz dla pisowatych jest inna definicja złodziejstwa. Ten odpad atomowy starał się o poprawienie sytuacji materialnej swojej rodziny. A poważnie, służby (CBA, ABW, SOP) rozwiązać!

Chermes
Chermes

Jedziecie na chłopaka po całości. No, owszem, troszkę złodziejom samochodów pomagał, ale jest on przecież dobrym katolikiem i prawdziwym patriotą. Mam nadzieję, że prokuratura, ze względu na niewielką szkodliwość społeczną jego czynów, sprawę umorzy. Przecież te rządowe samochody i tak zostałyby porozbijane przez kierowców amatorów z SOP. 🙂